Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

purple, jezeli sa w oryginalnym sklepie adidasa, to og

chodzi o jakis outoet?

 

pippen w paski?

 

@damiano

jr og

miagic, nie wiem. chinole nie podrabiali swingmanow reeboka retro. jersy wysluzony ale made in russia?

damn

nie jestem pewien

 

dzis wyslicytowalem m&n kempa zieloneko, wyklejanego

czyli wlasciwie, gdybym nie kupil "przycietego" stocktona z patchem "pete'a"

mialbym juz wszystkie jerseye z mojej "must have" listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "made in russia"

 

Gratuluje Kempa. Chociaż ostatnie 10 sekund widziałem, że były emocjonujące. Bardzo emocjonujące, zwykle na game wornach obserwuję takie poruszenie.

 

Ja wczoraj zgarnąłem tego białego Kempa z allegro.

A dzisiaj białego Garnetta od tego samego sprzedawcy co Ty.

Święta na całego!! Trzeba troszkę przystopować.

Oczekuję wspomnianej przez Was fali "nietrafionych" prezentów po Świętach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko taki game worn kepma ostatnio widzialem 4 lata temu i poszedl za... 201$:D

dzis poszedlby za 300-400, co przy obecnym kursie dolara, damn...

 

wczorajszy kemp z allegro to prawdziwy steal (75$?!)

na mnie za krotki (80cm) ale do kolekcji? damn!

rowniez gratki!

 

ten moj dzisijeszy z ebaya byl zle podpisany, zabraklo slowa "jersey" albo "rare" wtdy poszedlby za +200$

 

juro postaram sie lyknac jeszcze magica all star'91 m&n

ale tylko wtedy gdy zainteresowanie bedzie akie jak przy dzisiejszym kmpie.

 

tak czy siak, merry christmas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badboys - gdyby to była czarna w paski to brałbym bez zastanowienia, bo w mojej ocenie to jeden z najładniejszych modeli jaki był kiedykolwiek na parkietach NBA.

Koszulki są z normalnego sklepu adidasa w centrum handlowym. Szkoda, że tylko 2 modele, ale jeśli załapię się na dodatkowy rabat w wigilię to będę miał taką oto koszulkę http://allegro.pl/scottie-pippen-bulls- ... 88673.html za 140zł ;)

 

Swoją drogą znalazłem ciekawe zdjęcie:

http://panthersbrussels.com/media/photo ... 6ce17c.jpg

 

Widocznie nie przez przypadek akurat te koszulki są dostępne, widocznie adidas zrobił jakąś większą akcję i wprowadził je do niektórych sklepów do kupienia. Mam przeczucie, że niestety to jednorazowa akcja i innych modeli raczej długo nie zobaczę tam w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2

mialbym juz wszystkie jerseye z mojej "must have" listy

Jak dojdzie Ci Magic i Kemp to wrzuć fotki.

Skoro to taki rzadki jersey to sądzę, że w dobre cenie wylicytowałeś!! Koleś nie sprzedał żółtego autentyka Bryanta, a cena była bardzo atrakcyjna. Zainteresowanie mogło troszkę spaść takimi jerseyami, na prezent już za późno aby doszedł i ceny zrobiły się mocno atrakcyjne. Fioletowy Bryant wędruje do mnie :twisted:

Dzięki za kolejny cynk!! Właściwie podzielenie się na ogólnym forum, co planujesz licytować 8)

 

Chyba musisz sobie stworzyć nową listę :-)..., a ja trochę przystopować bo mnie żona wyrzuci z domu :lol:

 

Już się nie mogę doczekać paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Olowokandi to fake, swoją drogą ciekawe czy autograf jest autentyczny. Btw http://www.ebay.com/itm/L-A-Clippers-Bl ... 19cc0475b6 jakby sobie taki trzeci Clippers strzelili za rok to nie miałbym nic przeciwko temu.

 

A i jedno pytanie: http://allegro.pl/indiana-pacers-31-reg ... 95020.html

O ile pamiętam to temat tego Millera był kiedyś już wałkowany i okazało się, że to autentyk czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.