Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co do spodenek, temat dotyczy koszulek, ale myślę, że tutaj będzie najbardziej pasować. Mianowicie gdzie można dostać nowe spodenki drużyn NBA? Allegro przejrzałem, ale niestety tylko Parki ma jakieś spodenki, a skoro koszulki są podróbki to zakładam, że spodenki również, ale daję linka http://allegro.pl/spodenki-cleveland-ca ... 13857.html chodzi mi o te niebieskie, koszulkę mam (og, pytałem się tutaj o nią przed zakupem), teraz jakby były to kupiłbym do niej spodenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ma Parki to oczywiście chińskie dziadostwo i nie warto się nad tym zastanawiać. Niestety spodenki to dość ciężka sprawa. Na allegro oryginalne można spotkać tylko pojedyncze sztuki, które trafiają się od czasu do czasu. Największą szansę na znalezienie czegoś masz na ebay'u. Pytanie czy będzie się opłacało zapłacić za wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie mi nt. koszulki od tego sprzedawcy? http://allegro.pl/adidas-la-lakers-kobe ... 63580.html Nie ma realnych fotek, więc czy to są oryginały? I drugie pytanie co do tej koszulki dotyczy typu koszulki, w nazwie aukcji pisze swingman, ale w opisie dalszym jest Adidas LA Lakers Kobe Bryant Revolution 30 Swingman Replica Home Jersey, więc Swingman czy Replica? Chyba, że ja się nie znam, a te koszulki tak się nazywają. Oraz pytanie o rozmiar, czy to rozmiar normalny czy młodzieżowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta zasada jeśli chodzi o kupno jersey'ów - nie ma real photo - nie kupujesz. Kiedyś widziałem aukcje na ebay'u - gość dał fotkę autentyka hardaway'a, a potem się okazało że sprzedawał replikę. Był laikiem, więc dla niego nie było wielkiej różnicy.

Co do rozmiaru: na aukcji nie ma nawet wymiarów koszulki, więc i tu Ci nie pomożemy. Żeby były chociaż normalne fotki to może dałoby radę stwierdzić.

Zwracam też uwagę na jedną rzecz: 200zł jak na nowego swingmana rev30 to dość mało. Normalnie w USA kosztują 80-85$, więc o ile nie było jakichś strasznych obniżek (w co wątpię), to raczej patrzyłbym na tę aukcję z dużą rezerwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to dzięki wielkie za odpowiedzi i rady. Pomyślę jeszcze i może sobie zamówię od nich komplet koszulka swingman + spodenki (bo spodenki Lakersów mają), trochę cena duża wychodzi, ale myślę, że się opłaca bardziej wydać trochę więcej, ale mieć oryginalne niż zaoszczędzić kilka, kilka dziesiąt złotych i podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do których "starych" swingmanów chcesz porównywać. Ogólnie rzecz biorąc zrobione są z innego materiału, który wg mnie jest lepszy. Milszy w dotyku, lekki. Inaczej mocowane są też napisy. We wcześniejszych swingmanach były wyszywane. Teraz jest coś mniej więcej przypominającego klejenie (nie znam dokładnej techniki). Słynne jest zdjęcie Stoudemire'a, któremu podczas meczu odpadła bodajże jedynka z koszulki, dlatego nie wiem jak z wytrzymałością w swingmanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje 3mac nowego swingmana w lapach,

tak jak riche pisze, sa z lzejszegi, milszego materialu, akiego cienkiego drifita

tak jak w poprzednich, wszystko jest naszyte (riche, tylko meczowki i logotyp w nowych autentykach jest wyklejany, choc tu tez pewnosci nie mam bo widzialem meczowki wyklejane i w pelni wyszywane...)

 

ale te laty, ktore sa naszywane, pozostale kolory maja malowane na sobie, czyli tak jak w poprzednich swingmanach, choc w tych nowszych laty sa z takiego bardziej gumowego materialu, przez co wszystko jest bardziej plastyczne, lepiej sie to nosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem sprzedawcę tej koszulki http://allegro.pl/adidas-la-lakers-kobe ... 63580.html czy jest możliwość dostania realnych fotek, odpisał mi, że nie, że można zamówić, obejrzeć i w ciągu 10 dni zwrócić, więc chyba z tego wynika, że możliwe, że robi jak Parki, że paczki idą nie od nich tylko skądś indziej, bo nie ma koszulek u siebie raczej, skoro mówi, że nie może zrobić tych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly, swingman kobasa jak najbardziej og

wszystkie sklepy typu best sport, basketmania, pro-baller itd maja oryginalny towar

zdjec nie robia pewnie z kilku powodow

po 1 jerseye sa zapakowane w folie, jezeli maja ich wiecej

po 2 duzo sklepow nie preferuje robienia fotek

po 3 maja oryginalny towar, wiec jest to zbedne

 

w zasadzie tyle.

 

 

ten nowitzki to jed3en z pierwszych europejskich autenykow, z poczatku tego tysiaclecia. oczywiscie og

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.