Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje szybkiej pomocy. Jeden sprzedawca, a dwa różne tabele rozmiarów. http://cgi.ebay.com/SWINGMAN-PORTLAND-T ... 3f0b43743a rozmiarowo identycznie jak na stronie nba store (swingman vs swingman) więc musiałbym brać M. http://cgi.ebay.com/2010-GOLDEN-STATE-W ... 3f095a4a47 a tu całkiem inna tabela rozmiarów i musiałbym brać L (replika vs replika) mam jedną replikę M i na nba store rozmiarowo jest 44 in / 32 in a na ebayu gościu ma 43 in / 30 in więc M byłaby dla mnie za mała. Dlaczego tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Okazało się, że gość odpisał, a co najlepsze grozi policją za 'pomówienie'. :lol::lol:

 

"Generalnie o ile mnie pamięć nie myli art. 24 KC oraz art. 212 Kodeksu Karnego jasno precyzują konsekwencje bezpodstawnego pomówienia, w związku z tym zupełnie nie rozumiem sensu Pańskich działań."

To taki pokerowy blef ;] Gośc chce zgarnac pule przed flopem , podbij stawke a napewno wymieknie ;]

 

P.s. Ja wiem czy tak Parki dalej sprzedaje ? przejrzalem jego auckej i ostatnio ani jednego sprzedanego przedmiotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m........5 (17) (Kupujący) czw 21 lip 2011 08:59:08 CEST

"jedynie dobry kontakt ze Sprzedającym towar niestety nieoryginalny"

Komentarz unieważniony (czw 21 lip 2011 12:34:31 CEST): Kupujący i Sprzedający zgodzili się na unieważnienie komentarza do tej transakcji.

 

Ciekawe co mu zaoferował za unieważnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m........5 (17) (Kupujący) czw 21 lip 2011 08:59:08 CEST

"jedynie dobry kontakt ze Sprzedającym towar niestety nieoryginalny"

Komentarz unieważniony (czw 21 lip 2011 12:34:31 CEST): Kupujący i Sprzedający zgodzili się na unieważnienie komentarza do tej transakcji.

 

Ciekawe co mu zaoferował za unieważnienie :D

zapewne odeslanie koszulki i zwrot kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na taki Zajebisty authentic z roku 97-98 kiedy to Rose miał 10 lat i robił do nocnika jeszcze, ale jak widać po koszulce to grał w Finałach 98! To mi się nóż w kieszeni otwiera albo nawet w obu kieszeniach. Te Chinole to chyba wehikuły czasu robią tam w cingciangowie. 1 wtedy nosił Randy Brown tak btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka mala propozycje zeby ktos wrzucil zdjecia wszystkich oryginalnych metkek koszulek np swingmana adidasa te stare i nowe jak powinny wygladac... i drugi punkt metki fejkow ktore sa uderzajaco podobne, ja np nie wiem wreszcie po czym to poznawac i juz sie pogubilem kompletnie koszulki ktore mi sie wydaja fejkami okazuja sie og (a w dwoch roznych np sa inaczej porobione metki)... Co o takim czyms myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.