Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

rozmawialem telefonicznie z ludzmi adidasa

byli bardzo zainteresowani sprawa i powiedzieli, ze zadzialaja

jednoczesnie powiedzieli, ze bardzo by im ulatwilo sprawe, gdyby bylo

przynajmniej kilka zgloszen na policje w tej samej sprawie

im wiecej ludzi sie zglosi, tym wyzsza suma oszustwa i inaczej policja i inne sluzby podchodza do tematu

 

dlatego apelowalem o to, by wszyscy oszukani zglaszali sie na policje

 

a tymczasem parki1 wciaz sprzedaje sobie podrobki. 2-3 dziennie:)

 

edit:

parki wydal oswiadczenie:

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=3564617

 

W związku z informacjami o nieautentycznych koszulkach sprzedawanych na aukcjach jakie pojawiły się z początkiem lipca 2011 w sieci firma oświadcza iż aukcje z koszulkami meczowymi zostają zawieszone i wkrótce powrócą w nowej formule. 100% nowych aukcji będzie posiadało zdjecia w wysokiej jakości i rozdzielczości tak żeby każdy Klient mógł ocenic ich jakośc i autentyczność. Ponadto firma oświadcza iż wszyscy zgodnie twierdzą, że t-shirty czapki oraz inne przedmioty są autentyczne i w 100% oryginalne. Dostawca koszulek meczowych zapewnia o ich oryginalności i wysokiej jakości, oferował także koszulki słabej jakości na które nie wyraziłem zgody i sprzedaje od tamtej chwili jedynie najlepsze rzeczy od niego. Widziałem chińskie podróby w których loga i litery sa krzywo wyszyte jednak to nie to co dostarcza mi ten człowiek. Owszem koszulki wyższej jakości koszutują dużo więcej jednak nie w moim interesie jest obniżanie jakości oferowanych przezemnie towarów. Ponadto chciałbym dodać iż każdy kto otrzymał koszulkę (obojętnie jaką czy t-shirt czy jersey, czy spodenki itd.) może odesłac ją w terminie do 7 dni bez podania przeczyny w takim wypadku ZAWSZE zwracam pełną wpłaconą kwotę na moje konto ( wraz z wszelkimi opłatami za wysyłkę). Nie jestem problemowym sprzedawcą i zależy mi na wyeliminowaniu słabej jakości towaru z mojej oferty. Niech więc o autentyczności zadecyduje Adidas, w przypadku kiedy okazałoby się, że są to koszulki nieautentyczne aukcje zostaną usunięte, a dostawca poniesie tego wszelkie konsekwencje. Proszę pamietac o tym że każdy t-shirt jest w 100% autentyczny i pochodzi z USA (posiadam na dowód tego amerykańskie faktury). Wszystkie duże firmy z USA posiadają swoje fabryki w Chinach z uwagi na politykę gospodarczą tamtego kraju jest to opłacalne z uwagi na to nie wszystko co produkowane z Chinach jest podróbką.

 

nie wiem czy sie smiac czy plakac:)

a najsmieszniejsze jest to, ze tshirty kosztuja u niego 120zl, tyle co w sklepie a ludzie i tak kupuja.

 

fajnie, ze pisze o sobie jako o 1-osobowej firmie.

ciekawe co na to urzad skarbowy i czy odprowadza podatek:)

przy tych obrotach, US powinien sie zainteresowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak on qrwa smie wmawiac ludziom, ze to oryginalny stuff

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/01/90/92/1701909264

te jerseye byly do 99 roku

owszem robil je nike (wczesniej champion)

ale nigdy nie bylo swingmanow, wczesniej parki mial takie swingmany

teraz niby to ma byc autentyk (44 rozmiar)

ale problem polega na tym, ze jest zly kroj koszulki i metka (papierowa i ta na szyi) ktorych w 98,99 nie bylo:D

 

pomijam juz fakt, ze kroj jerseye nia jest taki jaki byc powinien...

 

chlop ma tez spodenki magic swingmany retro nike'a ktore nigdy nie wyszly!

jak magic grali w retro to mieli stroje reeboka i adasia

ale nigdy nie wyszly swingmany!:D

 

tak mozna z kazdym jego jerseyem i spodenkami pojechac.

 

tshiry tez.

 

dam sobie lape ucicac, ze nia maja oryginalnych metek.

 

dzis napisalem mu emaila z prosba o podeslanie fotek, bym mogl zweryfikowac towar + poprosilem o nip firmy.

oczywiscie odpowiedzi nie doczekalem sie.

 

i oczywiscie, ze nas czyta:) pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki BB2.Młody z druzyny chce sobie kupić pierwszą koszulkę,więc staram się pomóc żeby nie był to fejk :)

 

I szacunek dla Ciebie,że pokazałeś,że jednak można.Swoją drogą zastanwiałem się jak to możliwe,że można tak na bezczela sprzedawać fejki - teraz już wiem,że Allegro ma tak naprawdę to w dupie.Liczy się tylko prowizja.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie jest to fake

wczesniej juz pisalem, ze na 99% jest og

ma dobre metki, ladnie jest wykonany

 

owszem jersey byl podrabiany

ale o raczej oryginal z serii 8403

zatem ma 8 lat...

Racja, teraz wydaje mi się, że to oryginał. Nie zauważyłem, że to retro z lat 80-tych i mi się krzywe wszystko wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze witam Panowie...po drugie widze, ze temat sie ladnie rozwinal, niezli fanatycy tutaj siedza:)

od jakiegos czasu chcialem sobie kupić koszulke kogos z NBA, a Wasz topic znalazlem juz jakis czas temu... przyznam sczerze, ze ciezko jest przebrnac przez caly temat,fiu, fiu 220 stron... dlatego spytam o to co pewnie juz bylo, ale moze ktos mi wyjasni: czemu te wszytkie koszulki sa takie dlugie? gdzies znalazlem, ze to po to, zeby ze spodenek nie wylatywaly. Tylko co jak ktos chce sobie nosic koszulke tak normalnie, luzno do szortow? raczej takie o dlugosci do kolan odpadaja... jest jakis model, ktory by mi pasowal? dzieki za odpowiedzi.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze witam Panowie...po drugie widze, ze temat sie ladnie rozwinal, niezli fanatycy tutaj siedza:)

od jakiegos czasu chcialem sobie kupić koszulke kogos z NBA, a Wasz topic znalazlem juz jakis czas temu... przyznam sczerze, ze ciezko jest przebrnac przez caly temat,fiu, fiu 220 stron... dlatego spytam o to co pewnie juz bylo, ale moze ktos mi wyjasni: czemu te wszytkie koszulki sa takie dlugie? gdzies znalazlem, ze to po to, zeby ze spodenek nie wylatywaly. Tylko co jak ktos chce sobie nosic koszulke tak normalnie, luzno do szortow? raczej takie o dlugosci do kolan odpadaja... jest jakis model, ktory by mi pasowal? dzieki za odpowiedzi.

pozdro

Jeżeli na szerokość będzie dobra, to nie ma szans, że będzie do kolan. No chyba, że masz wymiary 1,8m x 100kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, powinienem byl napisac "do kolan".Takie standardowe koszulki do kosza nike albo reebok, ktore mam, maja wymiary 54cm x 73 cm (klata x dlugosc). Raczej nie narzekam, zeby byly za ciasne, wrecz przeciwnie... a najmniejszy swingman (czyli S) ma dlugosc 85,7cm (z tyłu, wg nbastore). Do noszenia tak normalnie raczej sie nie nadaje...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/NEW-Danny-Granger-I ... 2c5b015c2e og?

Co oznaczają te skróty na końcu po rozmiarze? 48 Jersey #FJ Czyli to nie jest normalna M taka jak podają na nba store w tabelce?

 

Swoja droga chińczyki typu http://cgi.ebay.com/Golden-States-Warri ... 3f0bed926d oraz http://cgi.ebay.com/Golden-State-Warrio ... 5f77d659ca mają oryginalne koszulki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.