Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

wstawię dziś wieczorem zdjęcia mojego swingmana od Parki1...

czy ten swingman powinien być dri-fit? bo ja mam całego w dziurkach, ale wszelkie nadruki są naszywane...

:evil: to nie jest swingman tylko chińska podróbka swingmana . Pozdrawiam i gratuluje inteligencji . Kolejny laik dal sie nabic w butelkę.

P.S. Zdjecia chetnie zobacze takze czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawię dziś wieczorem zdjęcia mojego swingmana od Parki1...

czy ten swingman powinien być dri-fit? bo ja mam całego w dziurkach, ale wszelkie nadruki są naszywane...

:evil: to nie jest swingman tylko chińska podróbka swingmana . Pozdrawiam i gratuluje inteligencji . Kolejny laik dal sie nabic w butelkę.

P.S. Zdjecia chetnie zobacze takze czekam

Puknij się w głowę. Nie każdy kupujący koszulki zna to forum i zp1, więc ciężko się w ogóle zorientować w oszustach. Kolega dobrze robi wrzucając tu fotki dla porównania i widać, że stara się jakoś powalczyć z parkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoczek, nie buzuj sie tak

 

ja sam swoja przygode zaczalem od podrobek jordanow

kupilem AJ III, AJ VI, AJ XIII

i dopiero przy zakupie trzynastek (mialem porownanie, jak wygladaja og, bo mialem w 98 roku)

zorientowalem sie, ze to podrobki

kasy niestety nie bylem juz w stanie odzyskac i wcale nie czulem sie fajnie jak sie okazalo, ze 1000zl, ktory wpadkowalem poszedl na podrobki

 

dopiero wtedy ogarnalem, ze to co sprzedaja chinczycy to fake

sam zaczalem przygode z jerseyami od podrobionego czarnego autentyka jordana z serii 8403 i zielonego pierce'a

wtedy jednak te jerseye byly duzo lepiej podrabiane, nie bylo praktycznie swingmanow, wyszycia byly wrecz idealne i jedyna roznica to naszyte metki.

 

milo, ze chlopak chce wrzucic fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/Minnastoa-Timberwol ... 3f0bcec5d0

 

pierwsze podróbki Rubio na e-bay.

Ja również popieram akcję walki z podróbkami. Sądzę, że allegro nie wiele zrobi w temacie wspomnianego sprzedawcy. Konflikt interesów!! Allegro zarabia, nikt się na niego nie skarży, więc nie ma problemu!!

Myślę, że dobrym posunięciem ze strony BB2 było przekazanie informacji adidasowi. Jeśli ta informacja trafiła w odpowiednie ręce to, "wspomniany sprzedawca" może mieć poważne problemy. Miejmy nadzieję, że tak będzie. Trzymam kciuki za akcję i prawników adidasa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu

 

ten rubio wyglada naprawde dobrze, w sensie dobrze przypomina og.

nie widzialem oryginalnego swingmana wolves ale widzialem og bulls i magic i musze przyznac, ze na 1 rzut oka jersey dobrze wyglada.

 

oczywiscie, ze towar, ktory wysylaja chinole rozni sie od tego na zdjeciach

ale gdyby gosc nie mial podrobionych innych jerseyow a koszulka posiadalaby metke papierowa adidasa, ktorych brakuje przy podrobkach

to nie wiem co bym napisal

 

"u" jest troche krzywo w nazwisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że się przypomnę:) Jakieś sklepu, które dość hurtowo sprzedaje na ebayu polecicie? Typu http://myworld.ebay.com/fullmoonjerseys/. W grę wchodzą repliki oraz swingmany rozmiar M. Po prostu jak widzę w nba.store cenę za replikę 50 $ to cały czas wstrzymuję się z zakupem wiedząc, że za taką cenę mogę mieć kilka koszulek. Niestety brak mi rozeznania po serwisach aukcyjnych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się na oczy rzuciło to niedorobione kolory. Nazwisko, obwódka numeru i wstawka na dole po bokach powinna być niemal czarna, a u parkiego widać taki ciemnawy fiolet.

 

Literki 'z dziurkami' powinny być białe w środku (R O A).

 

Na temat metek ciężko mi się wypowiedzieć.

 

BTW - ten gość ma oryginały?

http://cgi.ebay.com/HORNETS-CHRIS-PAUL- ... 588ed65b70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche niewyrazne te fotki ale

1) wyszycie na karku metek. sa krzywo wszye, ta dolna nie jest idealnei po srodku

2) logo nba i adidasa jest slabo wyszyte, niewyraznie

3) "m" na metce na dole powinno miec nie pionowe sciany boczne tylko skosne

4) nie wiem jak wyszyte sa ORL w og, ale nie sadze by tu bylo to zle, choc jezeli ktos ma og o moze napisac czy faktycznie nie powinno byc wypelnione

5) logo hornets na metce dolnej tez cholernie niewyrazne. looknijcie na pilke.

 

aaaaaaaaaaa

 

looknolem na windycity, ktory ma og

faktycznie nie powinno byc wypelnienia w literach. logo hornets wieksze na metce tak jak sirkozi wypunkowal

 

a tymczasem parki zbiera kolejne pozytywy na allegro

tym razem za drexlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem na inny pomysł. Skoro parki ma tyle sprzedanych fejków, to postanowiłem się spytać zwykłych ludzi na boisku, którzy mają jakiekolwiek koszulki z NBA co nimi kieruje podczas kupna koszulki.

Jeden facet około 40 powiedział mi, że dla niego ważne jest to, czy koszulka wygląda tak jak naprawdę (w sensie, żeby koszulka celtics nie miała żółtych napisów, tak mi wytłumaczył) i, że będzie to koszulka jednego z jego ulubionych zawodników. Powodów było jeszcze kilka, ale były nie znaczące. Najbardziej uderzyło mnie to czemu nie wie, które to orginalne, a które to fejki. Jak sam powiedział, że teraz na allegro to nie wiadomo, który to jest orginał, który nie, a on się dobrze nie zna. Więc go to nie za bardzo obchodzi. Nawet nie wiedział, co go zupełnie zaskoczyło, że nba store do Polski wysyła.

Może wszyscy się popytajmy. Przynajmniej wyjaśni nam się jedna rzecz: co tymi ludźmi kieruje podczas zakupu u takiego parkiego. Czemu by nie spróbować, przecież to nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze mozna popytac

ale glowne powody sa 2:

1. kasa

2. niewiedza

 

patrzac na komentarze parkiego (ok 8 negatywow na 1800 komentarzy)

widac doskonale skale.

 

nie kazdy trafi na zp1 czy to forum

ja swego czasu wysylelem emaile do licytujacych

ale teraz nawet to allegro zablokowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.