Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się spytać o te koszulki Parkiego? Jak u nich z jakością? Bo sam mam jedną podróbę (nie od niego), która bardzo dobrze się trzyma i w sumie nie żałuję, że ją zamówiłem, za te 100zł, bo pewnie oryginał trzymałby się tak samo.

Druga sprawa to taka, czy znajdzie mi ktoś lub czy ktoś ma do sprzedania koszulkę Allena Iversona z 76ers (najlepiej starszy model)? Bo na allegro z tego co przeglądam to albo drogie albo badziew albo podórbka od Parkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.

juz kilka osob jednak zamierza isc na policje.

 

zdaje sobie sprawe z tego, ze to walka z wiatrakami

bo rynek nie ogranicza sie tylko do jerseyow, przesiez sa i buty, bluzy, ciuchy (adidas, gucci, gb, abercrombie) i elektronika

 

wiem, ze tego nie da sie ruszyc, podobnie jak nie udalo sie wyplenic piractwa cd

 

ale moze uda sie cos w kwestii z jerseyami zrobic.

 

ciekami mnie jak zachowa sie allegro. narazie strzelili sobie w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 dawaj znac jak sytuacja sie bedzie z parkim rozwijac, bo sam jestem ciekaw

 

swoja droga wiem ze to temat koszulki nba, ale pozwole sobie na maly OT zeby nie zakladac nowego topika. moze jest ktos kto zna sie na koszulkach pilkarskich?

 

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/ ... ester.html

 

kupilem sobie taka koszuline, ciekaw jestem og/fake?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 zgadzam sie z Tobą , akcję absolutnie popieram , szczególnie dlatego , że gdyby nie Wy koledzy forumowicze , to sam dałbym dupy i kupił od niego podróbę , jeszcze raz dzięki chłopaki !!! :D

A akcja śwoetna tylko trzeba by ją na jakiś stronach rozreklamować ! Jakieś hasło musielibyśmy wymyślić i posttarać się powrzucać na serwisy koszykarskie . Oczywiście wiem , że to trudne , ja nie mam kontaktów , dlatego nie zdziwię się jeśli nam się nie uda ...

Przy czym bb2 jesteś szefem ( bez cienia podlizu) ;>

Współczuję tym którzy już tę koszulkę ... Szkoda tylko , że niektórzy całkiem lubią ten proceder :x :shock: :|

Chłopaki , a powiedzcie mi tak przy okazji , czy na basketmanii , są oryginalne koszulki tam ?? Np. ta Rose'a i CP3 , od razu mówię , że chyba tam są katalogowe zdjęcia , ale może kiedyś ktoś tam kupował , żeby powiedzieć mi jak tam sytuacja wygląda ???

 

Dzięki chłopaki jeszcze raz i jestem za ta akcją !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jeśli się przydam to chętnie się przyłącze i coś pomogę też dzięki Forum patrzę innym okiem na koszulki swoje jak i wszystkie. I tak jak każdy chciałbym żeby zamiast tych kilku podróbkowiczów z allegro był tam jeden który miałby w normalnej cenie ciuchy choćby z NBA Store !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już np. na basketmanii lepiej bo np. CP3 189 zł :D Co prawda Rose już 249 , ale poza tym reszta po 189 , a skoro bb2 mówi , że tam są oryginły , no to moim zdaniem cena nie najgorsza , szczególnie jeśli wybierasz pomiędzy podróbą za 169+wysyłka = 200 zł , albo CP3 oryginał za 189 zl :D A tyle że tam chyba repliki :D Ale to też nie jest źle ;D A bb2 masz może kogoś z oryginałymi tak do 40 dolców ??? :D albo na allegro ?? hehe :mrgreen:

Są różne rozwiązania Skoczek ;D

E no to dobrze bb2 , na facebooku na pewno damy radę:>

Aż chyba założę tam konto , trzeba się poświęcić dla sprawy !!

A Ty OKCThunder , też dobrze byłoby gdybyś dał znać tam ziomkom , na pewno też bym pomogło , chłopaki innymi słowy pełna mobilizacja , i maneta do końca !! ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pomału miałem się zbierać żeby wujkowi w US dać listę koszulek do zamówienia. Ale niestety http://stores.ebay.com/FULL-MOON-JERSEYS ma strasznie mało moich rozmiarów (M). Polecicie jakieś w 100 % zaufane sklepy z samymi og? Oczywiście w podobnych cenach. W grę wchodzą również sklepy z wysyłką tylko na terenie US. Wujek i tak mi je przywiezie do Polski za kilka tyg.

 

A co do samej akcji to po przeczytaniu artykułu na "zawsze po pierwsze" przeraziłem się ile gościu na tym kasy robi... Akcję popieram w 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.