Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie Panowie. Otóż kilka lat temu gdy wujek przylatywał z USA do Polski wybrałem sobie koszulkę Wade ze store nba.com. O ile dobrze pamiętam jest to replica. Jak to w ogóle jest? Koszulki dzielą się na replica/swingman/authentic? Replica ma takie ramiączka wystające a swingman jest węższa u góry? Teraz wujek znowu przylatuje więc kilka koszulek bym sobie załatwił znowu. Najlepiej pewnie czerwoną i czarną Wade ponieważ często gram na betonie i biała już trochę pobrudzona. Tylko teraz skłaniam się znowu do replik, dosyć fajnie mi się w niej chodzi. Swingman dużo lepsza? Nie wiem czemu, ale na zdjęciach wydaje mi się że swingman strasznie szeroka. Więc na chudą osobę taką jak ja nie będzie pasować. I ostatnie pytanie: jak to jest z Revolution 30? Gdy teraz zamówię właśnie ten rodzaj to będzie z innego materiału niż ta moja biała zamawiana kilka lat temu? Replica oczywiście.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Panowie. Otóż kilka lat temu gdy wujek przylatywał z USA do Polski wybrałem sobie koszulkę Wade ze store nba.com. O ile dobrze pamiętam jest to replica. Jak to w ogóle jest? Koszulki dzielą się na replica/swingman/authentic? Replica ma takie ramiączka wystające a swingman jest węższa u góry? Teraz wujek znowu przylatuje więc kilka koszulek bym sobie załatwił znowu. Najlepiej pewnie czerwoną i czarną Wade ponieważ często gram na betonie i biała już trochę pobrudzona. Tylko teraz skłaniam się znowu do replik, dosyć fajnie mi się w niej chodzi. Swingman dużo lepsza? Nie wiem czemu, ale na zdjęciach wydaje mi się że swingman strasznie szeroka. Więc na chudą osobę taką jak ja nie będzie pasować. I ostatnie pytanie: jak to jest z Revolution 30? Gdy teraz zamówię właśnie ten rodzaj to będzie z innego materiału niż ta moja biała zamawiana kilka lat temu? Replica oczywiście.

 

Pozdrawiam

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,557 ... komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka.

 

Czyli tak jak ogólnie czytam to niby nie opłaca się brać replik. Ale w sumie raz, że raczej nie mam tyle kasy na aunthentic, dwa szkoda byłby mi taką koszulkę niszczyć na betonie, trzy za taką kasę wolałbym już chyba brać kilka replik. Czytam też, że nie opłaca się brać na store.nba.com tylko lepiej wypatrywać okazji na ebay. Sam już nie wiem. Niby jak by mi wujek przywiózł = przesyłka za free i towar w 100 % pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gosc od rona to sprawdzony sprzedawca

mam od niego troche rzeczy:)

ale chlop chce kupe kasy za te jerseye, za chlopakow z s5 nie bierze mniej niz 500-600$

 

swego czasu mial caly stroj bynuma retro z 07/08 i jersey kobego, ehh

 

na rona z lakers choruje ale takie ceny... hm:)

 

nightdew

repliki obecne i te sprzed kilku lat w zasadzie niczym sie nie roznia. roznica sa dopiero w swingmanach i autentykach.

 

replik nie polecam, glownie z tego powodu, ze nijak odwzorowuja koszulki, w ktorych graja. dla mnie to jest najwazniejsze i pod tym wzgledem oceniam wiekszosc rzeczy. pod wzgledem wykonania repliki sa ok, napisy i numery sie nie spieraja, wiec generalnie jest wszystko ok.

 

autentyki mozna wyrwac czesto taniej niz replike. ale to kwestia czasu i wyszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wcześniejsze posty to znajdziesz trochę o parkim. Generalnie koleś chętnie odpowiada na wszystkie maile, ale jak pytasz o real photos to zaczynają być problemy. Zresztą samo to, że ma każdą koszulkę we wszystkich możliwych wersjach kolorystycznych i dostawa zza granicy ( czyli z Chin skąd to kupuje ) powinna dać do myślenia.

Co do koszulek to oprócz ebaya można znaleźć coś na allegro. Jest też parę sklepów internetowych, gdzie mają oryginały, ale swingmany kosztują tam >200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.