Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o radę !!

 

Zamówiłem tego oto swingmana http://allegro.pl/lebron-james-heat-nba ... 13574.html gdzie na aukcji byl rozmiar amerykańska M (40). Koszulka przyszła i sięga mi do pępka (mam 180 cm wzrostu). Po prostu jestem załamany, nie wiem czy gość będzie mi w stanie wymienić na inny rozmiar, napisałem mu maila ale póki co bez odp. Powiedzcie mi proszę, jaki rozmiar byłby idealny do noszenia koszulki na co dzień dla faceta o wzroście 180 cm. Wcześniej zamawiałem u niego swingmana nike o rozmiarze XL to była dla mnie zdecydowanie za duża... :/ Po prostu jestem załamany, tyle kasy poszło się pierdo***.

Wydawało mi się, że skoro XL amerykańska była dla mnie aż tak wielka, to M będzie właśnie w sam raz. Tymbardziej, że facet w mailu pisał mi, że na ten wzrost "S" byłaby odpowiednia ...

Poradźcie coś, prosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jerseymoon coś tam... ja widzę, że u niego już nic ciekawego nie zostało. A raczej nie zostaje... jeszcze wczoraj był Terry L'ka dziś już nie ma (jedna na licytacji i tyle). Wade'a też nie ma itd.

Jedyne co mnie ciekawi to Deron Williams Authentic ale nie wiem czy został... Terry mi poszedł, Wade chyba też, Nowitzki authentic też.

 

Ja chyba wezmę od tego depot jerseys zamówię, więc jak ktoś chce się podłączyć to może dać znać. Ja chyba wezmę swingmana Terryego/Kidda + Matta Barnesa z Warriors ale to jeszcze zobaczę.

Oczywiście jeszcze gdybam bo muszę dokładnie zobaczyć co kto ma itd.

 

Pomysł dogadywania się 2-ami jest jak najbardziej ok. W zasadzie te 19$ a raczej 11$ nadwyżki... bo każda następna po 8$ to rozłoży się po 5,5$ na łebka ;)

 

Bargnani - znajdę Ci później... może jakaś S'ka męskiej rozmiarówki? Może gość ma.

 

 

PS. ODPOWIEDZI SIĘ NIE DOCZEKASZ... JA TYPOWI 2 pytania już wysłałem i odpowiedzi jak nie widziałem tak nadal nie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m jest ok, tyylko ta jest mlodzieżowa, wiec na jakies 160 cm, ja tez mam 180 i nosze m albo l ale dorosle w swingmanach i 44 w autentykach

Dzieki Stary, teraz juz wszystko rozumiem. Faktycznie nie zauwazylem, ze to rozmiar "mlodziezowy". Mam tylko nadzieje, ze ten sprzedawca zgodzi sie na zamiane. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca jest ponoć z Australii, więc może Cię ta zamiana trochę wynieść.

 

Jeśli chodzi o rozmiary, to dorosły swingman L będzie zdecydowanie za duży. Jak jesteś szczupły to S-M, jak trochę szerszy to M. Miałem swingmana L, to sięgał mi do kolan, a na szerokość jak worek (też mam koło 180-181). Z młodzieżowych XL powinien być spoko patrząc na rozmiarówkę NBAstore. Mam też europejską replikę Championa i tam rozmiar L jest idealny.

 

 

@wbT

Możesz podać linka do tego innego sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze, ze chociaz to forum znalazles:)

 

panowie pieprzycie sie z tym zamowieniem hurtowym.

jest taka zasada: "umiesz liczyc, licz na siebie"

jeden sie waha, inny nie odpowiada i tak w kolko.

 

juz lepiej dolozyc te pare zloty na wysylke i kupic samemu. z doswiadczenia wiem, ze to duzo lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz XL albo nawet większą jeżeli jest :D (dużo zależy od twojej szerokości, mam kolegę niższego z 10cm ale moje niektóre koszulki są mu na styk)) Ja przy wzroście ok. 187cm i 68 kg noszę i L i XL(oczywiście koszulek NBA ):D .

Ty chyba 2XL swingmana nowego nie miałeś... ja akurat kupiłem niedawno i to ma prawie 70cm szerokości (68cm) co jest 136 obwodu... :P w 2XL już się nie bawię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz XL albo nawet większą jeżeli jest :D (dużo zależy od twojej szerokości, mam kolegę niższego z 10cm ale moje niektóre koszulki są mu na styk)) Ja przy wzroście ok. 187cm i 68 kg noszę i L i XL(oczywiście koszulek NBA ):D .

Ty chyba 2XL swingmana nowego nie miałeś... ja akurat kupiłem niedawno i to ma prawie 70cm szerokości (68cm) co jest 136 obwodu... :P w 2XL już się nie bawię ;)

Swingmana tego nowego nie mam, ale wiem że w tych starych (te z poprzedniego sezonu) to XL miał gdzieś ok. 64cm szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.