Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam chcecie,... ja chciałbym wylicytować L czy tam XL swingmana Terrego, Kidda, badź też/i wziąć za Buy Now Wade'a. Ale to jeszcze chyba 3 dni. Zresztą nie martw się o koniec aukcji bo akurat po fali wykupu z jego aukcji dopiero zaczyna co nieco interesującego wstawiać. Ja nadal mam nadzieję na nowika w 48 authentic albo coś innego interesującego mnie w auth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że koszulki J-Willa to rzadkość a tutaj na allegro mamy tanią repliką:

http://allegro.pl/champion-knigs-wiliam ... 62067.html

 

Z innej beczki, ktoś się może orientuje czy PZKosz robi coś w sprawie sprzedaży koszulek Polski? Dogged się rozpadł, niby Spalding dalej dostarcza stroje kadrze, ale nic nie widać aby się zmieniało na lepsze mimo iż prezes nowy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dla kolejarza i DamianOItaliano za kolejne pozytywne transakcje (to już trzecie jakie wykonuję z oboma panami!). Koszulki zostaną do Was wysłane jutro z rana.

 

Jednocześnie żegnam się z wszystkimi forumowiczami na następne 3 miechy. Z racji tego, że będę w USA, mój dostęp do internetu będzie mocno ograniczony i nie dam rady zaglądać na forum tak często jak zwykle. Mimo to, jeśli będziecie mieć jakieś pytania - piszcie tu lub na pm. Jak tylko będę w stanie to sprawdzę i odpowiem. Mam nadzieje, że bb2 lub ktoś inny wypełni lukę w kwestii rozpoznawania jersey'ów.

 

Owocnych (koszulkowych) polowań życzę! Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

nie ma problemu, raz dziennie staram sie pojawic i na ciekawsze pytania odpowiedziec.

 

a swoja droga wczoraj dostalem lbj'a z cavs. rbk z 2004-06

swietnie zrobiony, sz 52, naprawde konkretny jersey

 

te adidasa (drifit zamiast siateczki i szersze sciagacze) juz imo nie sa takie fajne.

 

pozostal jedynie melo z nuggets do sciagniecia ale to na kiedystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulek to może się jakoś umówimy? Bo ja bym chciał 2-3 zgarnać a aukcje kończą się za 2 dni (we wtorek). A chciałbym jedną z nich wygrać :)

 

Kto się tym zajmie?

Kto mógłby wylicytować dla mnie 2 jerseye? Bo ja niestety będę w pracy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.