Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Jak autentyk to rzeczywiście dobra cena. Ja tam tych dwóch nie odróżniam. ;]

 

Btw Richie, nie umiesz licytować :P Możesz mieć tylko pretensje do siebie. Licytuje się w takim momencie, że gośc już nie ma szansy(fizycznie) Cię przebić chyba, ze ejst cwańszy i zaproponuje jakąś niezmieską kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zyciu "stracilem" juz tyle rzeczy, ze na wszelki wypadek daje kilka dolcow wiecej niz jestem w stanie by pozniej nie zalowac

a snajper to podstawa

 

swego czasu wstalem o 5 nad ranem by zalicytowac spodenki lakersow z la 90, meczowe. poszly za 50$ a ja nie zalicytowalem bo padlo mi lacze. od tego czasu juz nie ryzykuje:)

 

pokaz tego soudemire'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie używam snajpera - jest zawodny.

 

5 minut przed końce trzeba po prostu wymasterować kiedy kończy się aukcja i około 8 sekund przed końcem zalicytowac. Nikt już wtedy nie ma szans przebić :wink:

 

A Stat jest kilka stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 ostatnio przerąbałem w taki sposób aukcję koszuli Timberwolves meczówki Craig Smitha. Poszła za 80 pare dolców. Ja chciałem licytować do 95. Koszulkę chciałem wysłać do znajomych do Stanów. Myślałem, że klawiaturę rozerwę na strzępy!!! Jak zobaczyłem, że nie mogę licytować, bo sprzedający zastrzegł sobie, że sprzedaje tylko do stanów.

 

Chyba muszę spróbować tego snajpera.

Wczoraj przysnęło mi się mocno i nie wstałem żeby zalicytować tego James'a. A nikt nie licytował :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz znajomych w us, to na wszelki wypadek zagadaj z nimi i wrzuc ich adres jako alternatywny do ebaya.

wystarczy, ze przed aukcja zamienisz adresy na us aby bylk jako glowny i normalnie ci zaglosuje.

 

prawda jest taka, ze wiekszosc rzeczy, gdzie nie ma wysylki do europy i reszty swiata idzie czesto duuzo taniej.

 

niemcy, hiszpanie, brytyjczycy, wszyscy mocno licytuja i to w euro...

 

3-4 lata temu rzeczy nie osiagaly takich kwot jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz znajomych w us, to na wszelki wypadek zagadaj z nimi i wrzuc ich adres jako alternatywny do ebaya.

wystarczy, ze przed aukcja zamienisz adresy na us aby bylk jako glowny i normalnie ci zaglosuje.

a nie łatwiej założyć se maila na gmailu? zresztą jak można go nie mieć :P

 

a pamiętam jak kiedyś gdzieś się nie dało zarejestrować z darmowym adresem mailowym z serwisów .pl, a nie było cudów wianków, ale łykało poczta.fm jak najbardziej, ach co za czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne perelki wynalezliscie:)

ja oczywiscie odpuszczam

choc na takiego melo poluje, to mam w tej chwili mase innych wydatkow.

 

ale wyjazdowe jerseye jamesa z cavs i melo z nuggets chcialbym powiesic, najlepiej te reeboka z poczatkow (maja wezsze sciagacze i lepsze materialy)

 

co do melo, to wzorek powinine byc w choinke a nie w siatke ale moze czegos nie wiem.

 

 

ray czesto chodzil na ebayu po 20$. niedawno za 90$ byl autentyk z inauguracyjnego meczu 08/09 ze zlotymi wstawkami i patchem. fajny jersey ale imo te jerseye z sonics normalne zielone duzo lepsze.

 

ediT:

 

gosc od melo ma podrobione jerseye dwighta

bardzo niepewny jersey cp3

 

nie podal rozmiarow jerseyow (obstawiam, ze cos ma z 50-54)

wiec nie jestem pewien tego melo.

jak ktos chce go licytowac, niech zastrzeze mozliwosc zwrotu.

 

a swoja droga tu jes ladny pierce.

http://allegro.pl/paul-pierce-authentic ... 53151.html

duuuzo lepszy kroj i sciagacze robil nike. naprawde ladny jersey. i bez kiniczynki nad nazwiskiem. imo najladniejsze jerseye c's. cena calkiem wysoka, na ebayu mozna znalezc aniej ale to nowy jersey i og. wiec dla wielkiego fana the truth do przelkniecia jako flagowy jersey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.