Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

pepis always on time:)

 

sa spoko. zastanawia mnie jednak jak by to wygladalo, gdyby jednak byly 2 pasy tego samego koloru co w retro.

 

sam mam autentyka mj'a retro z wizards i to jeden z moich ulubionych jerseyow ale ten wlasnie ma 2 pasy tego samego koloru i to jest spoko.

 

co nie zmienia faktu,, ze im dluzej patrze na nowy dizajn wizz, tym bardziej mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2

 

sa spoko. zastanawia mnie jednak jak by to wygladalo, gdyby jednak byly 2 pasy tego samego koloru co w retro.

 

sam mam autentyka mj'a retro z wizards i to jeden z moich ulubionych jerseyow

Jak znajdziesz chwilę to zrób fotkę i zaprezentuj koszulkę szerszej publice :)

 

Mi osobiście tez coraz bardziej podobają się te koszulki.

Sądziłem, że po tym jaki mieli ostatnie stroje, po tym jakie mają logo czarodzieja pójdą w strach pomyśleć co... a tu mnie zaskoczyli takim rozważny projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2, dzięki :) Tak teraz się przyglądam tym zdjęciom w nowych koszulkach i czy mi się wydaje czy:

a) Albo oni mają swingmany na sobie

B) Zrezygnowali z Rev30, bo ja tego charakterystycznego wzorku nie dostrzegam na ich koszulkach.

 

Swoją droga też trochę dziwne iż pokazali to wszystko w maju a nie w okolicach draftu jak to ma miejsce zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB2, dzięki :) Tak teraz się przyglądam tym zdjęciom w nowych koszulkach i czy mi się wydaje czy:

a) Albo oni mają swingmany na sobie

B) Zrezygnowali z Rev30, bo ja tego charakterystycznego wzorku nie dostrzegam na ich koszulkach.

 

Swoją droga też trochę dziwne iż pokazali to wszystko w maju a nie w okolicach draftu jak to ma miejsce zazwyczaj.

Może od przyszłego sezonu rezygnują z Rev30 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tych wizardsów to troszke polecieli w banał, bo to taki oldskul a'la Bullets dawni, choć w sumie wygląda to przyzwoicie. BTW takie zmiany niektórym zwyczajnie nie wyszły np. IMO Sixers wiele stracili w aktualnych strojach, tesknie za tymi kojarzonymi z ai głownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.