Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.portlandroundballsociety.com ... lines.html

 

Mam nadzieję, że to tylko jakieś jaja są chociaż Prima Aprilis był niedawno. Jeżeli to prawda to nie chce wiedzieć co zrobią inne zespoły jeżeli to odniesie sukces. Ja rozumiem sponsorów w Fibowskiej koszykówce, ale w niej to normalne bo tam kluby od razu zwęszyły kasę, a i na koszulkach zawsze mieli dużo miejsca bo nie było wordmarków na koszulkach (wyjątek Anwil i Prokom u nas choć też tak nie do końca teoretycznie), ale do NBA to nie pasuje (amerykanie jeżeli chcą dawać na koszykarskie koszulki sponsorów to powinni się uczyć od europejczyków jak tego robić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.portlandroundballsociety.com/home/2011/4/22/blazers-to-change-jersey-to-display-cool-southwest-airlines.html

 

Mam nadzieję, że to tylko jakieś jaja są chociaż Prima Aprilis był niedawno. Jeżeli to prawda to nie chce wiedzieć co zrobią inne zespoły jeżeli to odniesie sukces. Ja rozumiem sponsorów w Fibowskiej koszykówce, ale w niej to normalne bo tam kluby od razu zwęszyły kasę, a i na koszulkach zawsze mieli dużo miejsca bo nie było wordmarków na koszulkach (wyjątek Anwil i Prokom u nas choć też tak nie do końca teoretycznie), ale do NBA to nie pasuje (amerykanie jeżeli chcą dawać na koszykarskie koszulki sponsorów to powinni się uczyć od europejczyków jak tego robić).

Po fragmencie o dodawaniu liter przed numerami zawodników w zależności od ich przydatności w drużynie, jestem pewny że to jaja/fejk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale tam była emotka przy tym zaklepaniu...

 

Luki, po części tak, po części nie, te, które mi się podobają to sobie zostawiam :).

A te które nie, to lecą na allegro, na siłę nie sprzedaje jak ktoś chce kupić to kupuje i tyle, nikomu nic nie wciskam :)

 

microlab, nie chcę w tym chodzić, ale skoro to autentyk i mógłbym go kupić za tę parę złoty, to chętnie sprawdziłbym jak jest wykonany.

Zaraziłem się od tu obecnych koszulkami, więc miło by było mieć jakiegoś autentyka.

 

Pierścienie u Parkiego też widziałem, ten gość ma wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W znaczeniu, że jak przepłacasz? Przecież to jest prawo rynku że cenę kształtuje popyt.

Czyli gdybyś chciał kupić daną koszulkę to wolałbyś się ze mną licytować do upadłego zamiast zawrzeć genetelmańską umowę i mieć jednego konkurenta mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.