Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

więc koszulka którą dałem jest na 100% fejkem, tak ?

Nawet jeżeli - uda się jakoś opchnąć ją na allegro ? :D Kosztowała całe 6 złotych, więc każdy profit byłby dobry...

Sprzedasz napewno ;] Wystarczy zobaczyc ilu ludzi jest niedoinformowanych i kupuje rzeczy u parkiego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parki daje katalogowe zdjęcia do aukcji, a gdy już koszulka przyjdzie tak kolorowo nie jest. Swego czasu pojawiły się w temacie prawdziwe zdjęcia sprzedawanych przez niego koszulek.

W takim razie jakich sprzedawców polecacie? Ktorzy mają og? Ebay chyba pozostaje zeby coś org kupic bo na allegro raczej aby Parki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami na allegro trafi się cos interesujacego ale mozna tez poszukac na ebayu nie koniecznie amerykanskim , wlasnie wpisalem na hiszpanskim fraze "NBA" i troche tego znalazlem ...

http://shop.ebay.es/?_from=R40&fts=2&_t ... Categories

Duzo Jordanow ciekawe czy og ...

np to:

http://cgi.ebay.es/NBA-Michael-Jordan-C ... 4159041cf9

wyglada jak fejk ale nie znam sie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w ciucholandach czesto mozna wyrwac ciekawe rzeczy

rzadziej meczowki czy autentyki

ale mozna. na allegro czasami wystawiaja aukcje z ciuchami pochodzacymi z ciucholandow i jest sporo ciekawych rzeczy

ja swego czasu kupilem od vogelki z krk autentyka nike'a zoltego kobego z konca lat 90

problem w tym, ze z przodu logotyp lakers jest taki jak w nowych koszulkach. reszta (numery, nazwisko, material, metki) jest taka jaka powinna byc w starszej wersji jerseya.

 

kupilem za kilkanascie zlotych i zastanawiam sie dlaczego jest taki a nie inny.

przymierzalem sie do tego by przeszyc to nazwisko na shooting shirt lakersow z tamtego okresu ale jakos nie mam czasu:)

 

vogelka sprawdzony sprzedawca od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vogelka razem z (bodajze) mareksem1 wszystkie wystawione ciuchy mają z 2nd handów. Wiem, bo sam kiedyś przeżywałem okres fascynacji 2nd handami, ale niestety "mafia" vogelki obstawia zawsze najbardziej popularne punkty i wybiera najlepsze rzeczy. Widzialem na wlasne oczy jak gosc wyjmowal z kosza koszulke sixers a nastepnego dnia byla na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parki daje katalogowe zdjęcia do aukcji, a gdy już koszulka przyjdzie tak kolorowo nie jest. Swego czasu pojawiły się w temacie prawdziwe zdjęcia sprzedawanych przez niego koszulek.

W takim razie jakich sprzedawców polecacie? Ktorzy mają og? Ebay chyba pozostaje zeby coś org kupic bo na allegro raczej aby Parki :(

Tu masz sklep co ma oryginalne koszulki

http://www.basketballjerseyworld.com/

Ma nowe rev.30 i stare. Musisz wyslac do nich meila, to normalnie robisz przelew na konto, bez paypala,visy i czekasz koło 10 dni. Cena swingmanów rev30 koło 320 zł włącznie z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.