Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

fotki ron rona

tak jak pisalem, numery skladaja sie z 3 warstw materialu. czerwony, czarny-> to naszyte jest na biale i dopiero to naszyte jest na jersey, co widac po odwroceniu koszulki. sklepowe koszulki-autentyki mialy wyszycie czerwone i czarne po wewnetrznej stronie

smiesznie sytuacja prezentuje sie z obszyciem kolnierzyka. z tylu, tak jak jersey lakersow, jest normalny sciagacz a z przodu jest to taki sam marerial jak ten na koszulce. czyli w sumie tak samo jak w jerseyu lakersow.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem w posiadaniu, właściwie znajoma jest, koszulki przedstawionej na zdjęciach poniżej. mam 2 pytania. Czy jest to koszulka oryginalna, oraz ile jest ewentualnie warta? Zakupiona w ciuchszopie, stan jak na zdjęciach.

 

http://img197.imageshack.us/g/dsc09920i.jpg/

http://img204.imageshack.us/g/dsc09923q.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w ciucholandach czesto mozna wyrwac ciekawe rzeczy

rzadziej meczowki czy autentyki

ale mozna. na allegro czasami wystawiaja aukcje z ciuchami pochodzacymi z ciucholandow i jest sporo ciekawych rzeczy

ja swego czasu kupilem od vogelki z krk autentyka nike'a zoltego kobego z konca lat 90

problem w tym, ze z przodu logotyp lakers jest taki jak w nowych koszulkach. reszta (numery, nazwisko, material, metki) jest taka jaka powinna byc w starszej wersji jerseya.

 

kupilem za kilkanascie zlotych i zastanawiam sie dlaczego jest taki a nie inny.

przymierzalem sie do tego by przeszyc to nazwisko na shooting shirt lakersow z tamtego okresu ale jakos nie mam czasu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.