Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

The nickname Rip City is usually used in the context of the city's NBA team, the Portland Trail Blazers. The term was coined by the team's play-by-play announcer Bill Schonely during a game against the Los Angeles Lakers on February 18, 1971, the Blazers' first season. In the days prior to the three-point field goal, Blazers' guard Jim Barnett took an ill-advised long distance shot that nonetheless went in, giving the new team hope for a victory against the powerful Lakers. Excited, Schonely exclaimed "Rip City! All right!" Schonely admits that he has no idea how he came up with the expression, but it became synonymous with the team and the city of Portland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli z 96 to prawdopodobnie jest to fake.

 

widzialem nessy z 95 (phoenix) ale nie widzialem mj'a, byly pippena

 

z 98 ostatnio wyszly nessy m.in. kobego i mj'a.

 

jezeli chodzi o 96 nie spokalem sie. w usa w aukcji moze pojsc nawet za 200-300$ jezeli jest og ale w sklepie mitchellandness.com tego nie widzialem.

 

masz jakies foo rozmiar?

 

w polsce ciezko za jersey dostacc nawet 200zl

 

btw. przyszedl dzis do mnie bialy artest z rockets. smiesznie wyszyte sa numery (czerwono-czarne). maja naszyta 3 dodatkowa warstwe-biala w kolorze koszulki, pod kolorami wlasciwymi (czerwony-czarny) i dopiero to naszyte jes na jersey, cos jak na tych nowych jerseyach.

 

logoryp wyszyty za to jest juz normalnie.

 

wszystko po to by szybko i latwo zrobic nowym graczom meczowke. nice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og

taki jersey moze zrobic sobie kazdy fan. mozesz zrobic rowniez ze swoim nazwiskiem i numerem.

customized sie to zwie

 

rw, jezeli serio mowa o jerseyu z 96 to na 99% jest to fake. chyba, ze czegos nie wiem.

jest w jakims sprawdzonym sklepie? footlocker czy cos? czy w jakims gdzie sprzedawaja marokanczycy czy inni turcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, kupiłem ją, że tak powiem "w realu" od znajomego który się tym zajmuje.

 

Chciałem dać w jakieś antyramy albo coś, ale jednak c***owo wygląda. Do antyram tylko małe repliki się nadają.

A grać w kosza w koszulkach do kosza nie lubię. :)

 

EDIT: No i te wady fabryczne o których pisze ten gościu - na mojej koszulce nic nie ma i porównując do innych autentyków które mam nie widać żeby jakaś krawcowa maczała w tym palce. Chyba, że jest bardzo dobra :P

 

EDIT2: Zresztą jak chodzą po około 100 zł to na razie jednak chyba nie wystawię bo sam ją za więcej kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og

taki jersey moze zrobic sobie kazdy fan. mozesz zrobic rowniez ze swoim nazwiskiem i numerem.

customized sie to zwie

 

rw, jezeli serio mowa o jerseyu z 96 to na 99% jest to fake. chyba, ze czegos nie wiem.

jest w jakims sprawdzonym sklepie? footlocker czy cos? czy w jakims gdzie sprzedawaja marokanczycy czy inni turcy?

nie no w centrum handlowym, wiec raczej jakis porzadny w miare sklep, aczkolwiek foot locker chyba nie, nie pamietam dokladnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.