Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

przez badboys2 napisł:

 

najnowsza zdobycz. pozostaje czekac na paczke:)

Tamten srebrny z Sacto był na prawdę niezły. Cena za tego też podskoczyła w ostatnich kilku godzinach o ładny kawał grosza. Gratuluję zakupu i powiększenia kolekcji!!!

 

Ja mam ostatnio pecha w licytacjach :-( Chyba za bardzo skąpie grosza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiano

 

szczerze mowiac zastanawialem sie nad tym zlotym, bo mial nawet specjalny patrz "6thman" czyli 6 gracz bo wtedy chyba zawiesili koszulke z 6 jako tribute dla fanow kings. ale raz, ze mam wlasnie takiego autentyka zlotego a dwa, ze to jersey kings.

 

swego czasu za 120$ poszedl jego bialy jersey z kings ale odpuscilem bo... to kings:)

rockets to juz co innego, choc nie ukrywam, ze najmocniej chcialbym jego jersey z lakers albo jersey barnesa z lakers...

eh, moze kiedys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Nash to najprawdopodobniej fake

 

@Rondo999: dzięki również za bezproblemową transakcję.

 

BTW. przypominam, że czerwone spodenki Bulls są wciąż na sprzedaż :)

 

 

EDIT:

Panowie, jak widzicie w moim opisie wyszczególniłem, na wzór for amerykańskich, osoby z którymi przeprowadziłem pozytywne transakcje. Z jednej strony jest to dla mnie przypomnienie z kim warto w przyszłości rozmawiać przy okazji następnych dealów. Z drugiej strony chciałem przede wszystkim poprzez wyszczególnienie w podpisie zarekomendować dane osoby innym użytkownikom. Skład osób udzielających się w temacie o koszulkach jest raczej stały, dlatego warto wiedzieć z kim można się bez problemu porozumieć w sprawie kupna/sprzedaży.

Myślę, że jest to dobry system i godny naśladowania.

 

W związku z powyższym mam również gorącą prośbę do osób, które coś ode mnie kupowały, albo ja od nich kupowałem, aby przypomniały mi o sobie (jeśli nie są wyszczególnione w podpisie). Bardzo chętnie umieszczę wasze nicki pod spodem. Po prostu ze względu na czas i ilość transakcji nie jestem w stanie wszystkich spamiętać. Piszcie do mnie na pm wraz z przypomnieniem co było przedmiotem transakcji. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dodałem w podpisie :)

 

Zapraszam:

 

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9455382

 

Oprócz tego mam jeszcze na sprzedaż niebieskiego swingmana Arenasa z Wizards rozmiar XL, replike Nike Duke Blue Devils rozmiar S, spodenki repliki Pistons z lat 95/96 - 00/01 rozmiar M, spodenki swingman Magic rozmiar M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Starter nigdy nie robił stroi Lakersom. Chyba w sezonie 97/98 Lakers dostawali stroje Nike a wcześniej mieli Championa.

 

Chociaż widziałem kiedyś autentyka Bryanta zrobionego przez Startera. Wiem że Starter robił stroje dla Bucks, Knicks, Wolves, Rockets, Nuggets, Warriors, Hornets i Cavs poźniej niektórym z tych drużyn stroje robiła Puma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richie:

byl okres, w ktorym starter robil rzeczy lakersom. co ciekawe w okolicach roku 1997 wydal nawet jerseye autentyki lakersow, mozna czasami znalezc na ebayu taki jersey kobego.

 

starter w ogole w latach 90 mial podpisana umowe z nba i byl takim wylacznym producentem rzeczy, niemeczowych zwiazanych z nba. stad sporo oryginalnych rzeczy bylo nawet w polsce w tamym okresie startera (kurtki, czapeczki, bluzy itd)

 

stricte lakersom rzeczy na mecz nie robil ale wiem, ze czasami sie cos udaje znalezc og na ebayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.