Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Plus przesyłką 30$ plus opłaty 10$. 85$. Coś jeszcze :) ?

 

edit: no i jeszcze kurs dolara na paypalu, czyli tak jak się płaci - w zależności od dnia kurs wynosi 3,4-3,6. 85*3,5 ? 297 zł. Myślę, że warto jednak wyłożyć te 150 za og nówkę MVP sezonu w szyciach rev30. :)

na ebayu za przesyłkę można zapłacić ok. 20$. Nie wiem skąd wziąłeś na paypalu kurs 3,5. Od prawie roku nie przekroczył 3zł (dziś dajmy na to płaciłem po kursie 1$=2,81zł, najczęściej jest około 2,7zł.) Do tego cło nie zawsze jest naliczane, więc nie wiem skąd te "opłaty 10$". Nie mówię, że u Ciebie się nie opłaca, chodzi mi tylko o bezsensowne zawyżanie, to Ci z pewnością nie pomoże.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że to mi pomoże lub też nie. Sam bym bardzo chciał, żebym dalej mógł omijać te opłaty. Kupuję na nbastore i tam zawsze cena JEDNEGO produktu to 30$ + 10$ i adekwatnie do wzrastającej liczby produktów zwiększa się cena tych opłat. Żałuję tego, bo wcześniej udawało mi się to omijać - płacąc paypalem płaciło się 5$ za wysyłkę do europy, bo system mylił ją z wysyłką po USA. ;) a na kursy takie trafiałem nie raz w przeciągu ostatnich 2-3 msc.

 

Zobaczymy, jak dalej nie będę mógł jakoś omijać albo zmniejszać te opłaty, to sprowadzanie nie ma sensu - shipping droższy od produktu ? To jest żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

najnowsza zdobycz. pozostaje czekac na paczke:)

 

kilka lat szukalem meczowki artesta. byl gosc, ktory mial biala i czarna z bulls ale cena zmiazdzyla. podobnie jak i jersey sprzed roku #37. ostatnio poszedl zloty z sacto, zreszta ostatnio kilka koszulek jego poszlo z sacto ale jak na fana lakers przystalo nie moglem kupic jego meczowki z sacto. autentyk jeszcze ok ale meczowka kings? nie.

 

szkoda, ze tak rzadko trafiaja sie jego meczowki na ebayu. jednoczesnie ciesze sie, ze na liscie zyczen moge odhaczyc jersey artesta, choc nie ukrywam, ze wolalbym by to byla meczowka z lakers ale cenowo to inna polka...

 

w ogole wczoraj poszla meczowka kobego z all star 2006. gosc zle podpisal aukcje i poszla za 1/3 ceny, za ktora mogla by pojsc ale niestety nie udalo mi sie wylicytowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.