Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

gosc ma wiele jerseyow z ciekawymi wszywkami.

ale z reguly to tylko autentyki i choc chce mniej niz w sklepiej, to wciaz chce duzo wiecej niz powinien.

 

swoja droga jak juz jestesmy przy patchach, to gdyby komus sie rzucil w oczy patrz usa 911, ktory mieli w sezonie 01/02 na koszulkach to dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w fashion house w sosnowcu

do kupienia jest m.in. swingman derricks rose'a czerwony. nowy, og w adidasie cena 200zl

 

nawet niezle wykonany. sa tez repliki marcina gortata niebieskie z magic i jerseye dwighta, mlodziezowe rozmiary

 

ciekawe skad to sciagneli, do tej pory we wszystkich adidasach, w ktorych bylem mieli jedynie jakies dziwne koszulki bulls. pamietam, ze jak nike podpisywal kontrakt z adidasem, to glownie dlatego, ze adidas zobowiazal sie do sprzedawania tego na calym swiecie. gdzies zatem w polskich adidasach musialy byc te jerseye, ciekawe gdzie.

 

+1 ale wciaz dalekooo

sam chciałbym je zobaczyć, bede niedługo w fashion house w s-ce to spytam skąd to jest i dam info :)

 

jutro wyprzedaż w fashion house w S-ce do 90%, przynajmniej tak w radiu dziś słyszałem, więc się jeszcze zastanawiam czy znajdę czas by jutro tam pojechać i sprawdzić ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus przesyłką 30$ plus opłaty 10$. 85$. Coś jeszcze :) ?

 

edit: no i jeszcze kurs dolara na paypalu, czyli tak jak się płaci - w zależności od dnia kurs wynosi 3,4-3,6. 85*3,5 ? 297 zł. Myślę, że warto jednak wyłożyć te 150 za og nówkę MVP sezonu w szyciach rev30. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazper, nadintepretowujesz mojego posta. Ja mu tylko podałem punkt odniesienia. Pytał czy się opłaca, więc podałem mu cenę sklepową. Natomiast czy warto kupić jersey czy nie, to zależy od indywidualnych upodobań i preferencji, bo cena jest ok.

 

Co do Bryanta, poproś gościa żeby Ci przesłał fotkę z przodu (tak żeby było widać całość koszulki) to przekonamy się czy moje oko do jersey'ów mnie nie myli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.