Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra może nie o jerseyach, ale o ciuchach. Ma ktoś pojęcie ile kosztuje wysyłka z NBA Store, a konkretnie z Lakers Store, bo mam na oku jedną rzecz, ale nie chce się naciąć na koszty wysyłki.

Z tego co patrzę to wysyłka (5-10 dni) kosztuje około 30$ :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Was spytać co sądzicie o sprzedawcy z Allegro o nicku "NBA_JERSEY_SHOP"? Jeśli już o nim było to przepraszam, ale nie udało mi się nic o nim znaleźć w wyszukiwarce na forum.

 

Chodzi mi o to czy sprzedaje trafny towar czy oryginalne jerseye?

Przykładowo ten: http://allegro.pl/kevin-garnett-celtics ... 91007.html Oryginał czy fake?

 

Przy okazji czy ktoś wie jak to jest, że on ma tyle tych koszulek używanych? Jakieś kontakty w second-handach?

 

I ostatnie pytanie jaki rozmiar jerseyów byście mi polecili na wzrost 193 cm i raczej szczupłą budowę ciała? L czy XL?

 

Dzięki z góry za odpowiedzi i proszę bądźcie wyrozumiali dla nowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma większość oryginalnych jersey'ów, lecz niestety po skandalicznych cenach. Podejrzewam, że kupuje okazyjnie, a potem wystawia za 2-4x więcej.

 

Garnett og.

 

Co do rozmiaru: Jeśli lubisz długie jerseye - bierz XL. Jeśli wolisz niezbyt szerokie - bierz L :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę i wy też umieściliście Chandlera. To już chyba 5 albo i 6 wpadka w tym sezonie ze strojami i już sam nie wiem jeżeli to krawcowe klubowe przyszywają to chyba robią to w godzinnach nocnych przy zmęczeniu i słabym świetle, a jeżeli to jest robione taśmowo to kończ waćpanie wstydu oszczędź oddajcie to nie wiem nawet i Stelmanowi.

Co mi tam też dam zdjęcie: Klik

 

A ten Sheed to og swingman, Nike robiło takie retro koszulki o innych kolorach (np. Retro Atlanty Hawks tej zielono-niebiesko-białej w kolorze żółto-czarno-czerwonym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te wszystkie błędy to celowo są robione. Popatrzcie:

Taki zawodnik np. jak Chandler to może taką koszulkę w publiczność wyrzucić (nie każdy zawodnik wyrzuci więc robią błędy kilka razy, aż się uda), następnie taki człowiek widząc coś takiego myśli- to może ja też kupię bilet w pierwszych rzędach i jak będę miał to koszulkę to ją na ebayu sprzedam za kupę forsy. Próbują przyciągnąć ludzi, bo bilety w pierwszych rzędach trochę kosztują.

Trochę, a nawet bardzo przesadzone, ale jakieś teorie trzeba wysuwać, bo nie chcę mi się wierzyć, że te błędy są niespecjalne. Rozumiem raz góra dwa, ale to już nie jest pierwszy albo drugi ich taki wyczyn. Bo albo robią to specjalnie, albo szyją pijane szwaczki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.