Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio przeglądałem sobie jersey, trafiłem na jakieś z memphis i tak myśle; pokazalibyście się w jakiejść z GAY'em plecach?

 

EDIT: sory ze z gejami wyjeżdżam ale czy to jest faja ?

 

http://cgi.ebay.com/MEMPHIS-GRIZZLIES-O ... 5d2af8ccff

i

http://cgi.ebay.com/MEMPHIS-GRIZZLIES-H ... 2c5a07c8ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że adidas dał Memphis zwykłe numery teraz. Swoją drogą znalazłem ciekawe filmik na youtubie:

Nie pamiętam takich koszulek, ale nie powiem nawet jeśli to podróba to te dwie pierwsze robią wrażenie (te koszulki z początków czasów Lakersów w LA są przecudowne jak dla mnie).

 

BB2, tam ten spodenki Griffina widzę HWC są, czyli grali już jakieś mecze w koszulkach retro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: fake to fake. Dla mnie obciachem byłoby grać w koszulce która jest krzywo wyszyta i wygląda jakbym ją sobie sam uszył na maszynie.

Swoją drogą zastanawia mnie czy ci co tak strasznie psioczą na repliki, kiedykolwiek w nich grali. Ja np. grałem w replice championa i jakoś nie umarłem. Dlatego wolałbym replikę niż fake'a, który wygląda jakby ktoś go po pijaku robił.

 

Po drugie: Ten Richardson to zwykły swingman. Fabrolo jest znany tego, że żyje we własnym świecie i zdaje mu się, że ma co czego tak naprawdę nie posiada. Raz reklamuje, że swingmany to gówna, w następnej aukcji je zachwala itd.

 

Po trzecie: Wydaje mi się, że była taka seria białych i niebieskich Bryantów, ale że za gościem nie przepadam to jakoś nigdy się nie interesowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawia mnie czy ci co tak strasznie psioczą na repliki, kiedykolwiek w nich grali. Ja np. grałem w replice championa i jakoś nie umarłem.

repliki chmpiona > repliki reeboka, adidasa

te championa do gry sa dobre. pasuja mi szczegolnie te z namalowanymi numerami. to europejskie repliki o ile sie nie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow swietny jest ten komiksowy jersey dwighta!

 

co do replik. mnie podobaly sie te repliki, ktore niezle odzwierciedlaly autentyki czy meczowki. w czasach championa, repliki bulls (europejskie czy amerykanskie) byly spoko. wiadomo, prosty kroj, ta sama czcionka i czlowiek kupowal koszulke, ktora byla praktycznie taka sama jak meczowka (pod wzgledem wizualnym)

 

niestety replika amerykanska koszulek bardziej skomplikowanych (np magic, czy pacers) juz taka fajna nie byla. na koszulkach magic nie bylo paskow, na koszulkach pacers nie bylo serka a w niektrorych nawet tych pasow (mowie o wersji'95). za to w/w jerseye w europie byly zrobione idealnie.

 

z niekorymi nowszymi replikami champion w europie sobie poradzil, np lakers a z niektorymi nie.

 

nowe repliki (rbk, adidas) wcale nie sa zle ale mnie wkurza, ze na dzien dobry jest kroj inny, szerokie ramiaczka. ale sa niektore jerseye, ktore fajnei wygladaja jako repliki. memphis np granatowa. co do materialow, to te repliki sa duzo lzejsze.

 

btw. dzis moze sprobuje zalicytowac mitchell and nessa reggiego millera z pacers'95. poluje na niego juz troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.