Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły jeszcze w starym roku, ale wcześniej nie było czas zrobic zdjęc i umieścic ich na serwerze.

 

Gdy ma się je na sobie, to jeszcze większe robią wrażenie.

Idealny rozmiar spodenek dla mnie, to są 40. Mam 94cm w pasie.

Choineczki, do tego ta srebrna nitka, która się tak ładnie mieni.

 

http://img842.imageshack.us/gal.php?g=dsc00066wz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też się nie wysyłają wiadomości prywatne??!!

Już dwie mi czekają w kolejce :-/

Te spodenki Wilków to z którego sezonu mogą być?? Bo planuję poszukiwania koszulki białej Wilków z tego okresu najchętniej Sprewella , KG, Hassella lub kogokolwiek.

 

Czekamy na zdjęcia spodenek Bulls.

Pamiętam, ze kiedyś wklejałeś spodenki Lekersów. Nieźle wyglądały.

 

Fajnie by było stworzyć jakąś galerię, lub temat ze zbiorami, żeby każdy mógł umieścić swoje zdjęcia zbiorów. Myślę, że Richie, Rondo999, Almighty, Eazy64 czy Bedboys2 mieliby się czym pochwalić. A dla takich co dopiero zaczynają to skarbnica wiedzy, co fajnie wygląda, jak wygląda oryginał i co warto poszukiwać.

 

Niezłe ceny osiągnęły koszulki u blurboy08.

Jednak trzeba przyznać, że u innych sprzedawców takie rarytasy są w znacznie wyższych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw pogratulujcie mojej kobiecie bo zrobila swietna fote balans bieli 1 klasa

 

Dołączona grafika

 

to juz moje

z bliska

 

Dołączona grafika

 

metki

 

Dołączona grafika

 

i ktostam prosil o kolekcje

macie spodenki

 

Dołączona grafika

 

od lewej:

biale meczowki magic'95 - horace'a granta (champion)

czarne meczowki magic'95 - shaqa (champion)

wyjazdowe swingmany michigan state (nike)

wyjazdowe autentyki lakers;98 (nike)

wyjazdowe autentyki unc'95 (nike/jordan)

jakiestam kobego

domowe meczowki lakers'97 - elden campbell (champion)

domowe autentyki lakers'07 (reebok)

meczowki wyjazdowe lakers'01 - derek fisher (nike)

domowe meczowki bulls'02 - zawodnik nieznany (nike)

wyjazdowe alternatywne meczowki bulls'00 - kornel david (nike)

domowe alternatywne meczowki lakers'08 - sasha vujacic (adidas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiór spodenek badboys2 robi wrażenie.

Spodenki 2 razy magic'95, czy bulls'02 naprawdę super, czapki z głów. Zresztą ciężko tutaj coś wyróżniać... bo w końcu są tam i meczówki Fisher, Campbella, Shaqa czy Granta. Jak byśmy zobaczyli koszulki to pewnie szczęka by nam opadła do ziemi :lol:

 

Rondo999: Ja też dopiero zaczynam i... ostatnio strasznie mnie to wkręciło. :oops: Co udało Ci się nabyć z autentyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rondo: wrzuc tego ewinga:)

 

richie tez zarzuc czyms.

 

matek 186. ale lubie dosc szerokie i luzne spodenki wiec z reguly szukam rozmiarow minimum 2xl czyli 40-44 w zaleznosci od firmy, zawodnika itd

 

z mojej kolekcji raczej nie robie tajemnicy. jak dorobie sie lepszego aparatu, to porzadnie to obfotografuje i wrzuce pewnie gdzies. a poki co trzeba zbierac kase na kolejne jerseye. mam juz kilka na oku, zlozylem nawet kilka propozycji ale goscie chca wiekszej kasy.

 

za taki jersey dalbym sie pokroic

http://cgi.ebay.com/Ron-Artest-Lakers-2 ... 45f7baa7cf

 

ale choc sprzedawca jest pewny, jersey ma metki nie z 08/09. szkoda, gdyby bylo inaczej.... choc jak znam zycie sprzedawca ma ustawione takie minimum, ze i tak nie pojdzie. probowalem sie z nim ugadac na jakis jersey barnesa czy artesta ale chlop jest cholernie zachlanny.

 

ma sporo perelek jak pelny rezerwowy stroj kobego z finalow 2010. chce nieco ponad 1000$, kiedy bedzie wart dobre 10k. swego czasu mial tez retro stroj bynuma z 07/08, ktory poszedl za 600$. gdyby kurs dolara byl ten najnizszy sprzed 2 lat (2,2zl) to bym sie zastanawial a, ze wtedy kurs byl 3,5 to nie mialem co nawet marzyc o tym. zaluje, ze fotek nie zapisalem...

 

swwoja droga gosc ma pelny stroj z rookie sezonu kobego (spodenki, koszulke + pelny dres) za 30k:)

 

o czyms takim marze:

http://cgi.ebay.com/KOBE-BRYANT-GAME-WO ... 4cf3f334fa

 

pamietam, ze w okolicach 2004 roku takie jerseye mozna bylo kupic na ebayu poi 300$ co dzis nie wydaje sie wygorowana cena za ten jersey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.