Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

maniekot 1 i 2 jersey og ale o 1 i 2 jersey juz tu ktos pytal.

swoja droga fajnie by bylo gdybysmy tu na forum sie zgadywali co do kupna jerseyow

czasami jest tak, ze licytuje 2 gosci z forum i bija sie oni o koszulke, przez co niepotrzebnie generowane sa koszty w aukcji bo jeden licytuje 2.

 

jak chcecie, to mozemy zastosowac wariant izraelski

w tym temacie i "zamawiac" aukcje a w razie gdyby 2 osoby sobie zamowily dany jersey.

wtedy do osoby 3. obie osoby wysylaja swoje maxymalne ceny jakie sa w stanie dac za jersey

osoba trzecie nie podaje do wiadomosci tych kwot ale zainteresowanych powiadamia, ktora oferta byla wyzsza i osoba z nizsza oferta nie bierze udzialu w aukcji.

 

wymagaloby to jednak od forumowiczow przestrzegania pewnych zasad, tj. nie sciemniania w kwotach maxymalnych i nie licytowania w razie gdyby nie przedstawilo sie wyzszej oferty. wprowadzic mozna skorygowanie swojej oferty (1 raz) i maxymalnie o 20% w stos do pierwsze i zastanowi sie czy ma to obowiazywac jedynie tego, ktory przegral, czy obydwu.

 

to dosc zawile ale w dalszej perspektywie pomaga kupujacym nie bic sie niepotrzebnie.

 

 

edit. nie ma swietego mikolaja. prosilem zeby wstrzymal licytujacych jerseye magica a tu dupa.

jeden osiagnal juz kwote 72 a drugi 50 kilka. jeszcze troche do mojego maximum zostalo ale mam po jerseyach. probably...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oryginalności Nate'a to nie mam pewne wątpliwości. Zastanowił mnie mały rozmiar liter w nazwie "New York". Porównałem z autentykami z ebay'a, zobaczcie sami:

 

I tu: http://cgi.ebay.com/Authentic-Nate-Robi ... 3cb3333bab

 

I tu: http://cgi.ebay.com/AUTHENTIC-NEW-YORK- ... 4cf3888617

 

W obu ebay'owych aukcjach napis ten wg mnie jest proporcjonalnie większy.

 

 

@bb2: ja jestem za. Przydałoby się do tego celu założyć nowy topic, bo inaczej ludzie nie będą wiedzieli o zasadach jak przeleci kilka stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, zazdroszcze ;) ale wolalbym Beasleya z Minny, jakos bardziej mi sie podobaja niz jerseye Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jerseye z d-league są fajne, szkoda, że właściwie są niedostępne. Tylko jedna bodaj (w sumie najbardziej mnie interesująca) drużyna ma w ofercie jerseye, Maine Red Claws:

http://www.maineredclawsstore.com/prod- ... ey-23.aspx

bardzo przyjemne :)

 

a ta wyżej, GU to ta drużyna już nie istnieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.