Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, potrzebuje prezentu dla kumpla. coś z koszulek. może być t-shirt, tak do 100 zł. macie może propozycje?

http://store.nba.com/product/index.jsp? ... Id=4294663 - takie coś byłoby super, ale tylko w US jest, i nie dostanę takiej na piątek :/

Richie, kupiłem od ciebie classic kidda swingmana, fajna koszulka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czarny okc wypas. mam nadzieje, ze wprowadza takie alernatywne wczesniej czy pozniej. choc jak znam dzisiejsze tendencje to pojda pomaranczowe:D

 

swoja droga swego czasu w phoo shopie zrobilem czarne jerseye lakers i tez byly niczego sobie. w usa sa sprzedawane fejki czarne z fioletowymi wstawkami, ja jednak zrobilem numery i nazwy bialo zolte i te stroje wymiataly.

nie wiem jak regulacje ligi nt temat. generalnie chyba nie przewiduje sie 4 strojow. wszyscy maja 1 alternaywne i retro. ale lakers sa jedyna druzyna, ktora ma alernatywne domowe...

szkoda, moze kiedys liga zrobi dla nich wyjatek.

 

dogadalem sie z ziomkiem, ze za wysylke 2 jerseyow wezmie tyle co za 1. wiec nawet gdyby o bylo 35$, o jezeli te jerseye nie pojda drogo to bedzie sie oplacalo. moge o zrobic przez kumpla w usa ale wtedy zaplace za wysylke w usa i za wysylke z usa do polski wiec pewnie wyjdzie jeszcze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga przewiduje czwarte stroje tylko w przypadku jakieś akcji jak Noche Latina czy Green Week albo Dnia św Patryka ;). Lakersi pamiętam sprzedawano czarno-żółte swingmany MPLS Lakers chyba to była ta sama seria co ten swingman Kidda co Richie sprzedawał. Ten jersey Lakersów mnie się podobał bardzo i taki mogliby mieć ;)

 

Co do OKC to oni w tym sezonie już mogą trzeci strój wprowadzić i faktycznie czarny byłby dobrym wyborem choć pewno dadzą pomarańczowy (jeżeli skorzystają). Dziwi mnie, że Kings nie wprowadzają alternatywnego ubioru bo też już mogą, a czarny byłby tutaj wręcz wskazany. Za rok Bobcats (zapewne pomarańczowy) będzie miało możliwość posiadania trzeciego stroju oraz 76ers (najpewniej niebieski) ciekawe czy skorzystają z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, potrzebuje prezentu dla kumpla. coś z koszulek. może być t-shirt, tak do 100 zł. macie może propozycje?

http://store.nba.com/product/index.jsp? ... Id=4294663 - takie coś byłoby super, ale tylko w US jest, i nie dostanę takiej na piątek :/

Richie, kupiłem od ciebie classic kidda swingmana, fajna koszulka. :)

ej no nie olewajta, tylko proszę dajcie jakieś propozycje :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.