Skocz do zawartości

[2043] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cichy napisał(a):

jestem za tym by dac jeszcze czas do namyslu @Reikai ew mozliwosc konsultacji z @Tecu co do tego przedluzenia. W sumie cieszy takie udupienie Bulls, ale chyba wychodzi maly brak doswiadczenia

Przecież Lillard jest spokojnie wart tej umowy. Kluby z cap space będą się ślinić i first pickami rzucać, bo kasy jest całkiem sporo, a FA wyjątkowo biedne. 

Nie daj się @Reikai rozegrać weteranom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Przecież Lillard jest spokojnie wart tej umowy. Kluby z cap space będą się ślinić i first pickami rzucać, bo kasy jest całkiem sporo, a FA wyjątkowo biedne. 

Nie daj się @Reikai rozegrać weteranom :)

Od 2 miesiecy na discordach jest nawolywanie o odejscie Lillarda z Bulls.

Taki c***. Lillard zostaje z Hardenem I walczymy o pierscienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Pablo wie, że rynek jest c***owy i zgarnia przecież Lawsony i Covingtony :)

I QO dla Bama i Simmonsa z Zubacem z birdów. Zamiast 11 baniek capu, będę mógł z birdow wydać dużo więcej + mieć rolesow na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Bulls przedluzaja Lillarda

No to w tej chwili masz 6 graczy i na to aby uzupełnić skład kolejnymi 6 będziesz mógł dać max 671tys dla każdego aby nie przekroczyć 80mln, w c*** słaby ruch. Chyba że opierdolisz gdzieś któregoś z 6 graczy których masz na kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Wendell Carter Jr z nagrodą dla najlepszego rezerwowego! Gratulacje! 

 

tu poszczęściło się z 10 dniami kontuzji Marjanovica bo Serb staty miał zdecydowanie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

No to w tej chwili masz 6 graczy i na to aby uzupełnić skład kolejnymi 6 będziesz mógł dać max 671tys dla każdego aby nie przekroczyć 80mln, w c*** słaby ruch. Chyba że opierdolisz gdzieś któregoś z 6 graczy których masz na kontraktach.

Portis juz polecial za lepszy fit do s5 :)

Bawi, ze akurat Ty piszesz o slabym ruchu, gdy jednoczesnie pisales ze zabierzesz Lillarda z Bulls ❤️ rozumiem,  ze zabolala rozsadna decyzja Damiana w obliczu kiepskiego rynku FA i to, ze Bulls za rok nie upadna jak wiesciles z Julkiem :]

W tym momencie

Covington 4.8

Okogie 1.9

Harden 23

Payne 3

Smith 14

Hawes 10

Lillard 18

74.7 mln na 7 grajkow, plus mam 2 rundowy pick Spurs. Damy rade :)

pozdrawiamy zawiedzionych tankerow ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Portis juz polecial za lepszy fit do s5 :)

Bawi, ze akurat Ty piszesz o slabym ruchu, gdy jednoczesnie pisales ze zabierzesz Lillarda z Bulls ❤️ rozumiem,  ze zabolala rozsadna decyzja Damiana w obliczu kiepskiego rynku FA i to, ze Bulls za rok nie upadna jak wiesciles z Julkiem :]

W tym momencie

Covington 4.8

Okogie 1.9

Harden 23

Payne 3

Smith 14

Hawes 10

Lillard 18

74.7 mln na 7 grajkow, plus mam 2 rundowy pick Spurs. Damy rade :)

pozdrawiamy zawiedzionych tankerow ❤️

 

Myślę że lepszym rozwiązaniem było rzucenie maxa birdowego w 1turze FA jak ja zrobiłem z Butlerem co by od razu odstraszyło potencjalnych kupców.

Pewnie że jestem rozczarowany bo myślałem aby rzucić ofertę Damianowi :) powodzenia w kompletowaniu reszty rotacji 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał(a):

Myślę że lepszym rozwiązaniem było rzucenie maxa birdowego w 1turze FA jak ja zrobiłem z Butlerem co by od razu odstraszyło potencjalnych kupców.😅

Przy tej biedzie na FA, z ryzykiem odebrania Hardenowi Lillarda, tym jakie kontrakty przez licytacje dostaja Derozany?

Tu nie ma co sie bawic w "a moze podpisze, a moze spierdoli", tu trzeba podpisywac i odczarowac Hardena.

Martwic sie bedziemy za 2-3 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

pozdrawiamy zawiedzionych tankerow ❤️

 

Króciutko przyjacielu. Brawo.

Musisz tylko przestać wierzyć doradcom typu Pablo, bo jednak Covington to non-factor, a na tym kontrakcie tym bardziej. Rynek FA wypluł wielu ciekawych i przyszłościowych SF, bo był przesyt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Króciutko przyjacielu. Brawo.

Musisz tylko przestać wierzyć doradcom typu Pablo, bo jednak Covington to non-factor, a na tym kontrakcie tym bardziej. Rynek FA wypluł wielu ciekawych i przyszłościowych SF, bo był przesyt. 

Portis na SF srednio sie sprawdza, bardziej pasuje na full time PFa, do tego wykonalem sporo probnych simek z Portisem I jego campy zazwyczaj byly rownie fatalne, co w tym roku. Taki kontrakt moze bolec,  jak campy zawioda. A ja srednio moge sobie pozwolic na to.

A Roco? Oprocz zbiorki duzo lepszy w D od MKG, na lepszym kontrakcie. Roco Josh Hawes to sciana w D. Do tego tribute dla @Tecu I powrót do Bykow. Ja jestem zadowolony, bo Portis nie dosc ze raczej impactu nie daje, to jeszcze kontrakt po zlych campach bedzie bolesny, zwlaszcza w mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Reikai napisał(a):

Portis juz polecial za lepszy fit do s5 :)

Bawi, ze akurat Ty piszesz o slabym ruchu, gdy jednoczesnie pisales ze zabierzesz Lillarda z Bulls ❤️ rozumiem,  ze zabolala rozsadna decyzja Damiana w obliczu kiepskiego rynku FA i to, ze Bulls za rok nie upadna jak wiesciles z Julkiem :]

W tym momencie

Covington 4.8

Okogie 1.9

Harden 23

Payne 3

Smith 14

Hawes 10

Lillard 18

74.7 mln na 7 grajkow, plus mam 2 rundowy pick Spurs. Damy rade :)

pozdrawiamy zawiedzionych tankerow ❤️

 

brawo przyjacielu!

tankerów ogniem! niech przepłacają tych ogórów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.