Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

To nam @Braveheart22 elegancko Suns przebudował. Fajny fit Noel-Wood. Plus Brunson i George. Teraz tylko SG za MLE i może być ciekawie.

Za to geniuz najpierw stracił Favorsa, a teraz Wooda za darmo. Były papiery na wielkie granie w Warriors, a zostaje team na 2nd rundę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2021 o 11:20, julekstep napisał(a):

Obwieszczenie -> od przyszłego sezonu tzw 'wał januarego' (czyli transfery powrotne w ramach dopinania finansów przy trejdzie) zostanie zakazany.

Żeby to miało ręce i nogi przyjmujemy że gracz wytrejdowany z drużyny X nie może do niej wrócić w ramach innego trade'u przez 20 dni simkowych.

 

W dniu 2.05.2021 o 12:50, julekstep napisał(a):

dostałem słuszne zapytanie na PM i w ramach doprecyzowania pod kątem FA:

gracz wytrejdowany z drużyny X podczas FA może do niej wrócić dopiero po 20dniu simkowym (RS)

Wyraźnie jest napisane, że zasada dotyczy słynnego wału januarego - a tu nie mamy z tym do czynienia. Caruso (wymieniony podczas draftu) został zwolniony, a ja proponuje mu normalnie umowę podczas FA. Zatem wg mnie mogę graczowi normalnie zaproponować kontrakt. Zwolnienia Caruso przez GMa się nie spodziewałem i dlatego jak się pojawił na rynku, to w swoim stylu proponuje umowę swojemu graczowi.

Jednak czekam na decyzję @julekstep @Krzemo @Cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Za to geniuz najpierw stracił Favorsa, a teraz Wooda za darmo. Były papiery na wielkie granie w Warriors, a zostaje team na 2nd rundę. 

Zależy jak Suns uzupełnia skład, jest szansa aby jednak na tym mega trudnym zachodzie powalczyć o finały z Nuggets :)

12 godzin temu, Sylvinho. napisał(a):

Zgadza się 

Szkoda że Curry kończy karierę w Raptors tylko z jednym misiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że SPÓŁDZIELNIA na lini @SlaKB a @Krzemo ma się dobrze. 
 

Najpierw fake podbijanie Rubio dla niepoznaki i koniec końców odpuszczenie a teraz odpuszczenie JB czy Wooda i jakim dziwnym trafem tylko Kawhi interesuje 

@julekstep jako prawilny komisz co uważasz o jawnej manifestacji przynależności do spółdzielni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Widzę , że SPÓŁDZIELNIA na lini @SlaKB a @Krzemo ma się dobrze. 
 

Najpierw fake podbijanie Rubio dla niepoznaki i koniec końców odpuszczenie a teraz odpuszczenie JB czy Wooda i jakim dziwnym trafem tylko Kawhi interesuje 

@julekstep jako prawilny komisz co uważasz o jawnej manifestacji przynależności do spółdzielni ? 

Nah

SlaKB klasycznie zachlal i zostaly nu ochlapy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał(a):

Wyraźnie jest napisane, że zasada dotyczy słynnego wału januarego - a tu nie mamy z tym do czynienia. Caruso (wymieniony podczas draftu) został zwolniony, a ja proponuje mu normalnie umowę podczas FA. Zatem wg mnie mogę graczowi normalnie zaproponować kontrakt. Zwolnienia Caruso przez GMa się nie spodziewałem i dlatego jak się pojawił na rynku, to w swoim stylu proponuje umowę swojemu graczowi.

Jednak czekam na decyzję @julekstep @Krzemo @Cichy

Ja się skłaniam ku temu, że możesz złożyć ofertę. To nie jest typowy trejd powrotny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Widzę , że SPÓŁDZIELNIA na lini @SlaKB a @Krzemo ma się dobrze. 
 

Najpierw fake podbijanie Rubio dla niepoznaki i koniec końców odpuszczenie a teraz odpuszczenie JB czy Wooda i jakim dziwnym trafem tylko Kawhi interesuje 

@julekstep jako prawilny komisz co uważasz o jawnej manifestacji przynależności do spółdzielni ? 

JB dostał od początku I Tury maxa jakiego inni dac nie mogli, pewnie gdybym jak krzemo zaczął od jakiś 12/14 to zaraz by się pojawiły lepsze oferty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety julek ma rację, miałem uderzać w Butlera (szansę powodzenia niewielkie, ale w obecnej sytuacji potrzebuje franchise playera więc bawienie się w polsrodki byłoby bez sensu), ale wyszedłem z domu i nie zdążyłem już tego ogarnąć 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał(a):

Niestety julek ma rację, miałem uderzać w Butlera (szansę powodzenia niewielkie, ale w obecnej sytuacji potrzebuje franchise playera więc bawienie się w polsrodki byłoby bez sensu), ale wyszedłem z domu i nie zdążyłem już tego ogarnąć 😅

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.