Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Kyle O'Quinn -  wysłucham ofert. Ale tani nie jest. Dobry obrońca z zbiórką, zarówno na PF jak i C z solidnym jak na podkoszowego wsparciem w ataku.

Kevin Durant - Tu nie mam dużych oczekiwań. Może grać na SF jako opcja ofensywna, ale jeszcze lepszy będzie przesunięty na SG, by ukryć słabą defensywę i warunki fizyczne. Duży kontrakt, ale jakość w walce o najwyższe cele z miejsca. Wciąż topowa mieszanka inside+outside, co potwierdza że jako pierwsza opcja Hornets wprowadzał team regularnie do PO. Cena promocyjna, bo nie oczekuję żadnych assetów i mogę wziąć jakieś niewygodne kontrakty.

Derrick Favors czy Evan Turner też mogą zmienić klub przy ciekawych ofertach, ale presji nie ma.

Nie wiem czego oczekuję, także zapraszam do konkretów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat

Julius Randle  - bardzo dobry grajek na pozycji SF/PF, w sezonie grał w Heat na pozycji SF wykręcił: 20,6ppg, 10,7 rpg, i zdobył 2043 - All-Defensive Team. 

Darren Collison - solidny PG, z racji minut Dinwidiego dla Collisona już brakuje czasu dlatego w tym sezonie statystyki nie są ciekawe, aczkolwiek dalej ma dobre skille zarówno jako 1. jak i 2. opcja. Obecnie grajek na FA z prawami birda podpisać mogę zarówno na 1 rok jak i na x lat, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

Boban Marjanovic - świetny kołek pod kosz, mimo wieku zna swoja wartość (zawsze chce za dużo milionów dlatego trafia na FA) ma coś co @Koelner uwielbia w graczach jest Serbem, wielki atut! :D Dodatkowo w sezonie wykręcił jako 2 opcja: 10ppg, 7,6rpg i 1,9 bpg. Sytuacja jak z Collisonem obecnie na FA z prawami birda, mogę zarówno na 1 rok jak i na x lat, jeżeli ktoś jest zainteresowany.

cała powyższa trójka miała solidne campy rok temu, a co najważniejsze pokazali, że potrafią grać o najwyższe cele meldując się rokrocznie w PO, a w tym roku dochodząc do najlepszej czwórki ligi.

Szukam głównie dobrych graczy na pozycje SG - może być na gorszym dłuższym kontrakcie (nienawidzę FA wiec długie kontrakty nie są dla mnie czymś strasznym).

Za all-starów możliwy do ruszenia Ayton/Dinwiddie/pick 1st Rd 2046 :)

Zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.