Skocz do zawartości

[2042] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał(a):

aye, Payton pewnie jest ciut przepłacony (jak masa innych grajków w podobnym wieku -> już niedługo np. Ingram xD)

Smart jest w ogórowym czubie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości (zobaczymy jak pójdą campy, ale to mocny kandydat do top3 w tej kategorii -> za DDRem i KD*)

 

* tak jak patrzę to będzie pewnie o to miano walczył z Goranem i CP3 :) 

Durant gra kozak sezon, wciąż potwierdzając że w ofensywie to topka ligi, a ludzie powtarzają te głupoty o przepłaconym kontrakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Durant gra kozak sezon, wciąż potwierdzając że w ofensywie to topka ligi, a ludzie powtarzają te głupoty o przepłaconym kontrakcie :)

no spoko, jeszcze 3 lata za 23-27 baniek/rok a zostało 38 potencjału i świetny scoring (reszta elementów już jest max średnia)

jeszcze będzie wesoło, jeszcze się pośmiejemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

no spoko, jeszcze 3 lata za 23-27 baniek/rok a zostało 38 potencjału i świetny scoring (reszta elementów już jest max średnia)

jeszcze będzie wesoło, jeszcze się pośmiejemy!

A po co mu reszta? :)

Poziom z jakiego spada oznacza, że nawet na ostatnim roku powinien być na poziomie obecnego Erica Gordona. 

Przepłacony expiring, nawet dwukrotnie? Da się z tym żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A po co mu reszta? :)

Poziom z jakiego spada oznacza, że nawet na ostatnim roku powinien być na poziomie obecnego Erica Gordona. 

Przepłacony expiring, nawet dwukrotnie? Da się z tym żyć :)

to wesołe że przywołujesz akurat Gordona (którego dałeś w rankingu ogórów na numerowanej pozycji!) który w zasadzie daje to samo co KD (ciut gorszy volume scoring, ale lepsza efektywność, więcej asyst i praktycznie bez strat) jest w tym samym wieku i ma więcej potencjału...a to wszystko dwukrotnie taniej 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

to wesołe że przywołujesz akurat Gordona (którego dałeś w rankingu ogórów na numerowanej pozycji!) który w zasadzie daje to samo co KD (ciut gorszy volume scoring, ale lepsza efektywność, więcej asyst i praktycznie bez strat) jest w tym samym wieku i ma więcej potencjału...a to wszystko dwukrotnie taniej 🙃

Tylko że ja porównuję Duranta za trzy lata z tym obecnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Tylko że ja porównuję Duranta za trzy lata z tym obecnym :)

no ale Gordon ma więcej potencjału i je mimo wszystko lepiej sprofilowany, więc za 3 lata dalej powinien być lepszym graczem (tak nawet bez patrzenia na kasę ogarniajac ekipę 'od zera' Gordona miałbym wyżej niż KD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

no ale Gordon ma więcej potencjału i je mimo wszystko lepiej sprofilowany, więc za 3 lata dalej powinien być lepszym graczem (tak nawet bez patrzenia na kasę ogarniajac ekipę 'od zera' Gordona miałbym wyżej niż KD)

Dla mnie to tak jak pisałem w opisie Eric Gordon jest o jedne złe campy, by zostać drugim JJ Redickiem czy Dragic. 

Durant spada z dużo wyższego pułapu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

trochę boli ta opinia, bo faktycznie posiadaczka Jokica i Randla może robić za ekspertkę w tym temacie :( 

34 minuty temu, julekstep napisał(a):

aye, Payton pewnie jest ciut przepłacony (jak masa innych grajków w podobnym wieku -> już niedługo np. Ingram xD)

nie rozumiem? Stwierdziłam fakt, z którym sam się zgadzasz to czemu boli moja opinia? 😜 

i nie twierdziłam nigdzie, że umowy Jokicia i Randla są dobre, ale co ze mnie za ekspertka :D  

 

Edytowane przez profesora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, profesora napisał(a):

nie rozumiem? Stwierdziłam fakt, z którym sam się zgadzasz to czemu boli moja opinia? 😜 

i nie twierdziła nigdzie, że umowy Jokicia i Randla są dobre, ale co ze mnie za ekspertka :D  

 

to że się z jakąś tezą zgadzam nie znaczy że nie może ona być dla mnie bolesna :( 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Dla mnie to tak jak pisałem w opisie Eric Gordon jest o jedne złe campy, by zostać drugim JJ Redickiem czy Dragic. 

Durant spada z dużo wyższego pułapu. 

przecież to jest ten sam poziom grajków :)

dla NOH KD lepszy bo może grać jako SF (a jednak u Gordona zbiórka by bolała na 'trójce'), ale ja w 'próżni' (budując zespół od zera) wolałbym Gordona na teraz (bez patrzenia na kontrakt)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Oczywiscie hetero nudziarzy, z toba nie gadam po wpierdolu porannym.

Co ciekawe Cichy grał tu już wiele lat temu i był komisarzem, później przepadł bez śladu.. a po latach dołączyła do nas kobieta, później pojawił się Cichy i okazało się, że to małżeństwo. Generalnie nie spodziewałem się, że takie coś może się wydarzyć w SimBaskecie :D

Teraz, SlaKB napisał(a):

Co ciekawe Cichy grał tu już wiele lat temu i był komisarzem, później przepadł bez śladu.. a po latach dołączyła do nas kobieta, później pojawił się Cichy i okazało się, że to małżeństwo. Generalnie nie spodziewałem się, że takie coś może się wydarzyć w SimBaskecie :D

 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 58 (na pierwszym miejscu goscie)

Rockets 124 - Jazz 117
play-by-play

Lakers 99 - Clippers 91
play-by-play

Pacers 130 - Celtics 133
play-by-play

Suns 104 - Mavericks 121
play-by-play

Warriors 107 - Wizards 113
play-by-play

Magic 123 - Pistons 93
play-by-play

Grizzlies 80 - Nets 96
play-by-play

Timberwolves 115 - Hawks 133
play-by-play

Spurs 94 - Kings 120
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • bez kontuzji


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.