Skocz do zawartości

[2042] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Hahaha, @julekstep polajkowal, który za Paytona płacił, jak za zboże :)

Monte, Boucher, DiVincenzo i Graham to taka duża cena?

3 minuty temu, profesora napisał(a):

Też przeplacony jak dla mnie :)

trochę boli ta opinia, bo faktycznie posiadaczka Jokica i Randla może robić za ekspertkę w tym temacie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale gdzie Payton, a gdzie Smart? 

W ofensywie tam jest przepaść jak Haywarda do Duranta :)

Tak? Jesteś pewien?

Payton ma 50 jumpshot. Ustaw w próbnych Smarta jako opcję i na PG (tak grał Payton) i porównaj staty (też fg% i ft%). W obronie obaj są podobni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Tak? Jesteś pewien?

Payton ma 50 jumpshot. Ustaw w próbnych Smarta jako opcję i na PG (tak grał Payton) i porównaj staty (też fg% i ft%). W obronie obaj są podobni.

for the record -> Payton nie jest ustawiony jako żadna opcja w Magic 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

for the record -> Payton nie jest ustawiony jako żadna opcja w Magic 🙃

U mnie był zawsze i wiem, ile rzucał wtedy.

Tylko śmieszy mnie, że krytykujesz niestandardowego PG, kiedy takiego sam masz :)

Teraz, julekstep napisał(a):

a w obecnych Spurs to każdy sensowny grajek (Smart to fajny grajek, po prostu baaaaaaaardzo mocno przepłacony) może robić all-tarowe cyferki 🙃

Simka tak nie działa, że gracz bez skilla rzuci 30ppg, bo gra w tankerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

U mnie był zawsze i wiem, ile rzucał wtedy.

Tylko śmieszy mnie, że krytykujesz niestandardowego PG, kiedy takiego sam masz :)

kwestia jest taka że ja np. Smarta wolałbym jako backup na 1-3 niż startera na PG -> taki to 'niestandardowy' PG

a Payton po prostu nie ma JS, ale dzięki zajebistej trójce i byciu kompletnym w każdym innym aspekcie i tak powinien uniknąć losu Rondo czy.....Gary'ego Paytona :) 

 

gdyby zamiast 50 miał 7x js to byłby all-starowym rozgrywajkiem -> gdzie taki Smart do bycia na tym poziomie potrzebowałby potężnego boosta trójki, poprawy handlingu i passingu + też pewnie inside i quicknessa) -> więc trzeba robić typowo pablowe fikołki żeby ich w ogóle porównywać jako PGs (Smart jest o tyle fajny że może grać na pozycjach 1-3 i optymalnie to powinien być właśnie takim 6th manem backupującym wszystkie te pozycje + ewentualnie wchodzić jako starter na którąś z nich pod konkretne matchupy w PO)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

kwestia jest taka że ja np. Smarta wolałbym jako backup na 1-3 niż startera na PG -> taki to 'niestandardowy' PG

a Payton po prostu nie ma JS, ale dzięki zajebistej trójce i byciu kompletnym w każdym innym aspekcie i tak powinien uniknąć losu Rondo czy.....Gary'ego Paytona :) 

 

gdyby zamiast 50 miał 7x js to byłby all-starowym rozgrywajkiem -> gdzie taki Smart do bycia na tym poziomie potrzebowałby potężnego boosta trójki, poprawy handlingu i passingu + też pewnie inside i quicknessa) -> więc trzeba robić typowo pablowe fikołki żeby ich w ogóle porównywać jako PGs (Smart jest o tyle fajny że może grać na pozycjach 1-3 i optymalnie to powinien być właśnie takim 6th manem backupującym wszystkie te pozycje + ewentualnie wchodzić jako starter na którąś z nich pod konkretne matchupy w PO)

No inni też uważają, że Payton przepłacony. Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

No inni też uważają, że Payton przepłacony. Sam już nie wiem.

aye, Payton pewnie jest ciut przepłacony (jak masa innych grajków w podobnym wieku -> już niedługo np. Ingram xD)

Smart jest w ogórowym czubie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości (zobaczymy jak pójdą campy, ale to mocny kandydat do top3 w tej kategorii -> za DDRem i KD*)

 

* tak jak patrzę to będzie pewnie o to miano walczył z Goranem i CP3 :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

aye, Payton pewnie jest ciut przepłacony (jak masa innych grajków w podobnym wieku -> już niedługo np. Ingram xD)

Smart jest w ogórowym czubie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości (zobaczymy jak pójdą campy, ale to mocny kandydat do top3 w tej kategorii -> za DDRem i KD*)

 

* tak jak patrzę to będzie pewnie o to miano walczył z Goranem i CP3 :) 

Rozumiem, że musisz bronić swoich decyzji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.