Skocz do zawartości

[2042] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, julekstep napisał(a):

oficjalne ogłoszenie -> @Cichy zostaje nowym-starym komiszem i pomoże w bieżącym funkcjonowaniu ligi!

Stand Up Ovation GIFs | Tenor

Bardzo dobrze!

Pełne poparcie dla komisarza-seniora. Będziemy jednak patrzeć bardzo dokładnie na interakcje 'Zarząd Ligi - Miami Heat'. Dostałem mnóstwo PMów, że trzeba.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

No i z tego co pamiętam można było 3x zbenchowac bezkarnie swoich graczy, ja to zrobiłem po raz 1, czemu więc 1 do TR? 

 

Te legalne 3 mecze odlicza się pod kątem TR.

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Czemu w takim razie Davis nie składa TR za granie poza swoją nominalną pozycja? @Krzemo

 

Gra na swojej. 

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Czy Hawks obowiązuje jakiś inny regulamin niż pozostałe zespoły?

 

Oczywiście, możesz być pewien, że każdego kto da powody by podejrzewać, że chce rozjebać team, tylko po to by zrobić na złość innym graczom, potraktujemy w ten sam sposób. 

Napisałem już wczoraj, nie chcesz grać, obraziłeś się, to po prostu zrezygnuj, nikt Cię to na siłę nie trzyma. Są inni chętni. 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzemo napisał(a):

Te legalne 3 mecze odlicza się pod kątem TR.

Gra na swojej. 

Oczywiście, możesz być pewien, że każdego kto da powody by podejrzewać, że chce rozjebać team, tylko po to by zrobić na złość innym graczom, potraktujemy w ten sam sposób. 

Napisałem już wczoraj, nie chcesz grać, obraziłeś się, to po prostu zrezygnuj, nikt Cię to na siłę nie trzyma. Są inni chętni. 

EOT

nope, nie obraziłem się, to że jeden z komisarzy zachował się frajersko to świadczy o nim, nie o mnie, więc take it easy.

Wystawielm skład jaki uznałem za najlepszy na ten mecz i mecz ten wygrałem. Stad chyba jest oczywiste ze licznik do TR wynosi wciąż 0? Czy inne zespoły grające o wynik mogą sobie ustalać rotację jak chcą (np. Bulls sprzed roku czy dwóch) w Hawks muszą zawsze grać rekomendowana?

Nie uważam żebym zadał jakieś niestosowne pytania, ani bym zbytnio prowokował, choć mogłem wczoraj np. zapytać czy osoba, która równa przypadkowy missclick z premedytacją Julka w samowolnym grzebaniu w taktyce oby na pewno powinna mieć decydujący głos w rozstrzyganiu sporów, czy też jej obiektywizm może wzbudzać obawy- a jednak tego nie zrobiłem- więc chyba spoko.

Poki nie wróci Josh będę sobie eksperymentował z ustawieniem by być przygotowanym na różne missclicki Julka i nie traktuj tego jako obrażanie, Josh zaraz wróci i wrócimy do klasycznego ustawienia, ale póki co wtrącanie się w wygrywającą taktykę uważam za ponownie skierowanie wrogości w stronę Hawks, a to chyba nie jest ok, ale może znowu okaże się że jednak białe jest czarne a czarne białe 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, simka za 10 min

Dzień 35 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 114 - Raptors 119
play-by-play

Wizards 102 - Lakers 127
play-by-play

Nets 117 - Celtics 121
play-by-play

Nuggets 117 - Grizzlies 92
play-by-play

Mavericks 102 - Trailblazers 110
play-by-play

Heat 119 - Bucks 113
play-by-play

Rockets 113 - Hornets 109
play-by-play

Pacers 113 - Hawks 109
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Ty Lawson (Rockets) - 2 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze dziś wieczorem!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Będzie coś zrobione z Hawks? 

Bo to zwycięstwo Pacers wygląda fatalnie PRowo na przebieg rywalizacji. 

spytaj @elwariato co jest dopuszczalne w ramach demokracji i egalitaryzmu

 

a @Qcin_69 dziś do końca dnia się określić czy będzie psuć grę czy nie

11 minut temu, ignazz napisał(a):

Rywalizacji w czym? Oba maja swoje picki wiec niech się biją jak chcą. 

zakładam że chodzi o inne ekipy walczące o PO na wschodzie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał(a):

spytaj @elwariato co jest dopuszczalne w ramach demokracji i egalitaryzmu

 

a @Qcin_69 dziś do końca dnia się określić czy będzie psuć grę czy nie

zakładam że chodzi o inne ekipy walczące o PO na wschodzie

przecież gram normalnie, po prostu rotuje składem jeszcze 2 dni- chyba mam takie prawo? Póki co 1W,1L (minimalna zresztą) - jak widać decyzja była dobra, tak możliwe że zamiast Kennarda połamałby się Booker np. Dzisiaj do składu wraca np. Siakam i Murray, Hibbert jeszcze na ławce bo Moritz wygląda świetnie ingame - po prostu na każdy mecz będzie inna taktyka póki nie wróci Smith- to chyba jest ok, czy uważasz że to psucie gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał(a):

przecież gram normalnie, po prostu rotuje składem jeszcze 2 dni- chyba mam takie prawo? Póki co 1W,1L (minimalna zresztą) - jak widać decyzja była dobra, tak możliwe że zamiast Kennarda połamałby się Booker np. Dzisiaj do składu wraca np. Siakam i Murray, Hibbert jeszcze na ławce bo Moritz wygląda świetnie ingame - po prostu na każdy mecz będzie inna taktyka póki nie wróci Smith- to chyba jest ok, czy uważasz że to psucie gry?

dokladnie odpitolta sie😋 słowem mc jak się podjarał ta szansa awansu do po 😄😛 plus Qcin uprzedzaj ze gramy ze soba, sam tez bym posprawdzal rozne warianty, ja gierki nie mam zainstalowanej to chyba nawet Krzemik sie nie przy.ierdoly 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.