Skocz do zawartości

[2042] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

Yap, w BeGM brakuje silnej i sprawiedliwej ręki jak trza wałek wyprostować. 

Z interpretacjami jest zawsze problem El. Sam jestem za maxymalną wolnością - ale wałek to wałek.. trza wypalać gorącym żelazem.  Dziwnym trafem na 28 możliwych teamów LAF podłożył się akurat Qcinowi - mi tam się też czerwona lampka zapaliła. 

ale jeszcze raz tu nie ma żadnego pola do interpretacji, mi tylko wypada wam współczuć bo bolesnych przejsciach w begm ale uj mnie to tak naprawdę interesuje, albo są jakies zasady, reguły albo ich nie ma i wszystko zalezy od czyjegos widzimisię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, elwariato napisał(a):

ale co burdel, co to ma kufa do rzeczy, albo sie na cos umawiamy i sa jakieś zasady, albo faktycznie yebac to i przyjmijmy ze to prywatny folwark jednej osoby, bo niektorym to pasuje🥴

ja pi****le, Wariat wyjaśniający bandę hejterow to jest to czego brakowało simce :D 

Brawo Bracie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, elwariato napisał(a):

twoje poparcie skutecznie dyskredytuje moje zaangazowanie w sprawę 😄😋

🤣

11 minut temu, Koelner napisał(a):

i przez wasz hejt komisz ma wyjebane i nie robi simki. typowi hejterzy, najmądrzejsi, popierdola, nawyzywają a robić nie ma komu 

Dokładnie! 

@julekstep dawaj simkę, bo dziś Ersan kontra Anthony Davis :P 💪

@julekstep

Lud żąda porannej simki :P 

Season 17 Episode 6 GIF by The Simpsons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zbytnio Twojego wpisu @Alonzo

Skoro mamy możliwość ( zgodnie z regulaminem ) trzy razy posadzić swoich starterów to w czym rzecz ? Wszytsko zgodnie z regulaminem. 
 

A to, że ten punkt ma dziurę, które dopiero teraz wyszła to nie moja wina. Można dodać , że do D90 można posadzić maksymalnie X starterów w jednym meczu aby ograniczyć i tyle. 

Ogólnie to komisarz powinien przeprosić Patersona , że pozbawił go debiutu w tym RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka była skala zbenchowania składu PTB przez @LAF i po tej całej dyskusji nie wiem jak bym sam zareagował, ale reakcja @julekstep była z mojego punktu widzenia w pewnym sensie uzasadniona. Śmierdziało to po prostu jakimś wałem. Zasady, które dorabiamy do gry mają służyć temu, żeby rozgrywki nie wypaczać. Nie wszystko da się z góry przewidzieć i zapisać, stąd w tego typu przypadkach trzeba reagować i kierować się duchem gry. 

Jakby @julekstep nie zagregował i to też pewnie byłaby gównoburza ... 

Tłumaczenia @LAF , że chciał poeksperymentować z ustawianiem, a mecz z Hawks się do tego idealnie nadaje, są dla mnie mało wiarygodne. Po pierwsze PTB są na granicy PO, na zachodzie będzie ciasno i w sumie każdy W się liczy, bo może dać 2-3 pozycje w tabeli. Po drugie wszystkie pliki gry są dostępne można je sobie zassać i zrobić setki eksperymentalnych simek, w zasadzie przed każda kolejką jakby ktoś miał taką ochotę. Więc cała ta operacja nie miała żadnego sensu. 

Gramy dalej.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 32 (na pierwszym miejscu goscie)

Pacers 111 - Knicks 103
play-by-play

Trailblazers 139 - Wizards 124
play-by-play

Sonics 109 - Nuggets 121
play-by-play

Clippers 126 - Celtics 105
play-by-play

Pistons 107 - Hawks 93
play-by-play

Suns 113 - Kings 81
play-by-play

76ers 114 - Mavericks 115
play-by-play

Cavaliers 119 - Heat 131
play-by-play

Timberwolves 115 - Warriors 106
play-by-play

Jazz 111 - Hornets 113
play-by-play

Rockets 135 - Nets 96
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Gordon Hayward (Pacers) - 8
    TJ Ford (Heat) - 5
    Isiah Hartenstein (Warriors) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LAF napisał(a):

Nie rozumiem zbytnio Twojego wpisu @Alonzo

Skoro mamy możliwość ( zgodnie z regulaminem ) trzy razy posadzić swoich starterów to w czym rzecz ? Wszytsko zgodnie z regulaminem. 
 

A to, że ten punkt ma dziurę, które dopiero teraz wyszła to nie moja wina. Można dodać , że do D90 można posadzić maksymalnie X starterów w jednym meczu aby ograniczyć i tyle. 

Ogólnie to komisarz powinien przeprosić Patersona , że pozbawił go debiutu w tym RS

Zgodzę się z Tobą, jak dwa ostatnie takie mecze przed Day 90 wykorzystasz na zbenchowanie swoich najlepszych graczy przeciwko Dumnym SuperSonics (najlepiej w tych meczach w Portland :P ), którzy kibicują debiutowi w tym sezonie Pattersona ;) 💪

Teraz, julekstep napisał(a):

Dzień 32 (na pierwszym miejscu goscie)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Gordon Hayward (Pacers) - 8

@elwariato

Po wczorajszo-dzisiejszej dyskusji nt kompetencji komisza, jak sądzisz - przypadek? 🤔 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

przypominam że bezpośrednio po 1szych wpisach wariata wczoraj wieczorem poleciał jeszcze Bojan

🙃

.. a ja dziś murem za komiszem, a i tak przegrałem z Mutantami z Colorado.. :( 

1 minutę temu, Krzemo napisał(a):

Piękne TD Giannisa 18pts-23zb-11as i 6stl na deser

🤬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roger napisał(a):

Zbiórka 43-70 w plecy i wygrana 💪

simka w pełnej krasie😋

 

4 godziny temu, julekstep napisał(a):

przypominam że bezpośrednio po 1szych wpisach wariata wczoraj wieczorem poleciał jeszcze Bojan

🙃

nie dam się zastraszyć, wszystkich mi mozesz wyoutować ja i tak nie poprzestane w dażeniu do prawdy 💪🍞🎸🧟 

 

4 godziny temu, Krzemo napisał(a):

Nie wiem jaka była skala zbenchowania składu PTB przez @LAF i po tej całej dyskusji nie wiem jak bym sam zareagował, ale reakcja @julekstep była z mojego punktu widzenia w pewnym sensie uzasadniona. Śmierdziało to po prostu jakimś wałem. Zasady, które dorabiamy do gry mają służyć temu, żeby rozgrywki nie wypaczać. Nie wszystko da się z góry przewidzieć i zapisać, stąd w tego typu przypadkach trzeba reagować i kierować się duchem gry. 

Jakby @julekstep nie zagregował i to też pewnie byłaby gównoburza ... 

Tłumaczenia @LAF , że chciał poeksperymentować z ustawianiem, a mecz z Hawks się do tego idealnie nadaje, są dla mnie mało wiarygodne. Po pierwsze PTB są na granicy PO, na zachodzie będzie ciasno i w sumie każdy W się liczy, bo może dać 2-3 pozycje w tabeli. Po drugie wszystkie pliki gry są dostępne można je sobie zassać i zrobić setki eksperymentalnych simek, w zasadzie przed każda kolejką jakby ktoś miał taką ochotę. Więc cała ta operacja nie miała żadnego sensu. 

Gramy dalej.

reca ręce myję 🥴 a politykierow sie czepiają, dalej nie wiem jak cos co nie jest jakkolwiek usankcjonowane może być ok ... ale oki niechce mi sie juz dalej w tym grzebać

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elwariato napisał(a):

no ja myślę, że w dobrym tonie byloby zapytanie Juliana o zgodę, znaczy się ja go zawsze pytam, ale powiedzmy uczciwie glupio by tak bylo kogos trykać w zadek bez przyzwolenia 😋

zaryzykuje bez zgody, liczę ze nie zaburzy to rozgrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.