Skocz do zawartości

[2042] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał(a):

za 5 min zapraszam na pokaz niekompetencji i nadużywania władzy przez komisza

no ja rozumiem, że chcesz teraz smieszkowac, ale chyba trochę przeginasz takim zachowaniem i nadużywasz władzy. Kazdy ma prawo 3 razy zbenchowac swoich graczy bez względu na wszystko, Ty jesteś od wklepywania ustawień i taktyk a nie od decydowania za kogoś jak chce grać.

Slabiutkie zachowanie w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 31 (na pierwszym miejscu goscie)

Warriors 98 - Rockets 101
play-by-play

76ers 95 - Nuggets 106
play-by-play

Lakers 113 - Hawks 99
play-by-play

Pacers 100 - Kings 130
play-by-play

Knicks 113 - Raptors 130
play-by-play

Mavericks 115 - Wizards 121
play-by-play

Nets 94 - Pistons 102
play-by-play

Bucks 84 - Suns 115
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Aaron Gordon (Warriors) - 6
    Bojan Bogdanovic (Pacers) - 5
    Mikal Bridges (Nets) - 7
    Carmelon Anthony (Suns) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

no ja rozumiem, że chcesz teraz smieszkowac, ale chyba trochę przeginasz takim zachowaniem i nadużywasz władzy. Kazdy ma prawo 3 razy zbenchowac swoich graczy bez względu na wszystko, Ty jesteś od wklepywania ustawień i taktyk a nie od decydowania za kogoś jak chce grać.

Slabiutkie zachowanie w takim razie.

Tobie również dziękuję za feedback!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Julek zaczynasz gwiazdorzyć, po prostu kiepskie zachowanie niczym nieuzasadniona ingerencja w grę 

znaczy sie dla zasady simka tamta powinna byc powtórzona, bo to przecież zupelnie z d. była akcja, Julek lubi sie na @Krzemo powoływać, czy zrzucać na niego odpowiedzialność to ja rownież zapytam sie drugiego aktywnego komisza co uważa na ten temat? plus @julekstep jak rozumiem teraz za każdym razem bedziesz dawał automat kiedy uznasz ze skład nie jest optymalny, czy tylko jednostkowo jak uznasz ze intetesy Magic sa jakoś zagrożone? pytam zupełnie poważnie, moze to i nie najwieksza afera rp😋 ale wznieś sie na wyżyny i spróbuj nie wykpiwac tylko faktycznie odpowiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, elwariato napisał(a):

znaczy sie dla zasady simka tamta powinna byc powtórzona, bo to przecież zupelnie z d. była akcja, Julek lubi sie na @Krzemo powoływać, czy zrzucać na niego odpowiedzialność to ja rownież zapytam sie drugiego aktywnego komisza co uważa na ten temat? plus @julekstep jak rozumiem teraz za każdym razem bedziesz dawał automat kiedy uznasz ze skład nie jest optymalny, czy tylko jednostkowo jak uznasz ze intetesy Magic sa jakoś zagrożone? pytam zupełnie poważnie, moze to i nie najwieksza afera rp😋 ale wznieś sie na wyżyny i spróbuj nie wykpiwac tylko faktycznie odpowiedzieć 

też jestem za powtórzeniem simki, bo możliwe, ze przy obecności składu który wystawił Laf Josh Smith by się nie połamał. 

I zdaje się, że mam do tego pełne prawo zważywszy na wcześniejsze tego typu akcje gdzie się zapominało o jakimś graczu.

 

@Krzemo werdykt jakiś? czy będą równi i równiejsi, a Julek będzie się czuł bezkarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, elwariato napisał(a):

Julek lubi sie na @Krzemo powoływać, czy zrzucać na niego odpowiedzialność

mocno żenujący wpis do osoby, która bierze na siebie 90% odpowiedzialności za simkę w ostatnich latach

29 minut temu, elwariato napisał(a):

 plus @julekstep jak rozumiem teraz za każdym razem bedziesz dawał automat kiedy uznasz ze skład nie jest optymalny, czy tylko jednostkowo jak uznasz ze intetesy Magic sa jakoś zagrożone? pytam zupełnie poważnie, moze to i nie najwieksza afera rp😋 ale wznieś sie na wyżyny i spróbuj nie wykpiwac tylko faktycznie odpowiedzieć 

tylko kiedy interesy Magic będą zagrożone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

mocno żenujący wpis do osoby, która bierze na siebie 90% odpowiedzialności za simkę w ostatnich latach

 

Julek ale nikt nie neguje Twojego zaangażowania i wkładu w simkę, ale ta akcja jest mocno krzywa i mocno krzywdząca dla mnie i uważam, że odjebałeś typową samowolę i jedyną osobą pokrzywdzoną jestem ja gdyż straciłem Josha Smitha na ważne mecze. 

Uważam, że simka powinna zostać powtórzona i że powinieneś się ograniczyć do swojej roli, a nie bawić się samemu w układanie składów jakie uważasz za stosowne- możesz to sobie robić na swoim sejwie, tutaj nie po to jest 30 zaanagżowanych ludzi byś musiał się jeszcze dodatkowo "wykazywać własną iicjatywą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Julek ale nikt nie neguje Twojego zaangażowania i wkładu w simkę, ale ta akcja jest mocno krzywa i mocno krzywdząca dla mnie i uważam, że odjebałeś typową samowolę i jedyną osobą pokrzywdzoną jestem ja gdyż straciłem Josha Smitha na ważne mecze. 

Mocno krzywą akcją jest benchowanie swojego składu w 50/50 meczu dwóch ekip które są w roku w którym grają o wynik (a przy dobrych wiatrach może i o misia) - i jest to precedens którego jako komisz nie widziałem. Widziałem:

- benchowanie graczy jak się zaklepie miejsce w PO/seed (normalka)
- benchowanie graczy przez tankerów (niefajne, ale normalka - właśnie pod TAKIE przypadki zostały wprowadzone reguły odnośnie TRów)
- benchowanie graczy przed meczami z uber-tankerami (kilka osób od czasu do czasu tak kombinuje)

to są normalne sytuacje -> to z dzisiaj nie było normalną sytuacją

szczególnie rzuca się to w oczy kiedy robi to GM X tuż przed meczem z GM Y, gdzie przed dołączeniem do ligii GMa X dostawałem PMy żebym uważał bo będzie robił dobrze GMowi Y

tak -> dostawałem takie PMy i jestem na 99% pewien że gdybym dzisiaj po prostu 'ograniczył się do swojej roli wklepywacza taktyk' to byłaby potem gównoburza z drugiej strony (i na 99% jestem też pewien że Pablo by do niej dołączył pisząc że jestem hipokrytą bo coś tam kiedyś tam 🙃)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Mocno krzywą akcją jest benchowanie swojego składu w 50/50 meczu dwóch ekip które są w roku w którym grają o wynik (a przy dobrych wiatrach może i o misia) - i jest to precedens którego jako komisz nie widziałem. Widziałem:

- benchowanie graczy jak się zaklepie miejsce w PO/seed (normalka)
- benchowanie graczy przez tankerów (niefajne, ale normalka - właśnie pod TAKIE przypadki zostały wprowadzone reguły odnośnie TRów)
- benchowanie graczy przed meczami z uber-tankerami (kilka osób od czasu do czasu tak kombinuje)

to są normalne sytuacje -> to z dzisiaj nie było normalną sytuacją

szczególnie rzuca się to w oczy kiedy robi to GM X tuż przed meczem z GM Y, gdzie przed dołączeniem do ligii GMa X dostawałem PMy żebym uważał bo będzie robił dobrze GMowi Y

tak -> dostawałem takie PMy i jestem na 99% pewien że gdybym dzisiaj po prostu 'ograniczył się do swojej roli wklepywacza taktyk' to byłaby potem gównoburza z drugiej strony (i na 99% jestem też pewien że Pablo by do niej dołączył pisząc że jestem hipokrytą bo coś tam kiedyś tam 🙃)

Ale bzdury piszesz, nie wiem jak było wcześniej i czy były takie akcje czy nie, ale mało mnie to interesuje i interesowało- tutaj też by mi to latało gdyby nie to, że połamał mi się Josh a Ty zrobiłeś sobie samowolę na poziomie niespotykanym do tej pory. 

Co robi Laf to jego sprawa, a nie Twoja.

Krzywe to jest, że zmieniłeś to akurat na mecz ze mną- ciekawe czy tak samo byś zareagował jakby grał z kimkolwiek innym- np. z Magic? Tego sie nie dowiemy, za to po raz kolejny wychodzisz na hipokrytę i osobę skoncetrowaną tylko na sobie i swoich wyobrażeniach, a nie na faktach, nawiązując do Twojej wyliczanki.

Widziałem:

-wstawienie jakiegoś gracza przez komisza gdy skończyła mu się kontuzja

-powtórki simki bo komiszowi zapomniało się zmienić taktyki

-zmiany gracza który był OOP

i to są normalne zachowania komisza, to co Ty zrobiłeś nie jest normalne, to jest pełna ingerencja w grę, a co najgorsze uważasz, że miałeś do tego prawo, co generalnie jest żenujące względem reszty GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

ciekawe czy tak samo byś zareagował jakby grał z kimkolwiek innym- np. z Magic?

przecież to już jest ustalone

gdyby to było w interesie Magic to ofc bym nie zmieniał

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

to co Ty zrobiłeś nie jest normalne

to jakie były wcześniej reakcje w analogicznych sytuacjach?

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Krzywe to jest, że zmieniłeś to akurat na mecz ze mną

a to to chyba nie do mnie akurat 🙃

 

i jak najbardziej zdarzało mi się ustawiać ekipom auto taktykę z różnych powodów (np. przy matchupach uber-tankerów którzy przekraczali granicę dobrego smaku w c***owatości taktyki)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

 

 

i jak najbardziej zdarzało mi się ustawiać ekipom auto taktykę z różnych powodów (np. przy matchupach uber-tankerów którzy przekraczali granicę dobrego smaku w c***owatości taktyki)

Blazers nie są ubertankerami, a wg Ciebie komisz nie ma prawa ingerować w skład zespołu, który walczy o wygrane- wielokrotnie temat był poruszany przy Davisie na SG i tam Ci to nie przeszkadza, ale jak Laf zmienił sobie zespół choćby po to by poeksperymentować na mecz z Hawks to od razu afera :) 

 

Pogrążasz się z każdą wypowiedzią, ale te fikołki logiczne są coraz na słabszym poziomie.

 

Dla mnie dramatyczna decyzja i pozwalanie na takie widzimisię Julka, jest oznaką słabości reszty komiszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

Blazers nie są ubertankerami, a wg Ciebie komisz nie ma prawa ingerować w skład zespołu, który walczy o wygrane- wielokrotnie temat był poruszany przy Davisie na SG i tam Ci to nie przeszkadza, ale jak Laf zmienił sobie zespół choćby po to by poeksperymentować na mecz z Hawks to od razu afera :) 

 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Pogrążasz się z każdą wypowiedzią, ale te fikołki logiczne są coraz na słabszym poziomie.

no przy Tobie to nie mam szans z tymi fikołkami tbh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

 

no przy Tobie to nie mam szans z tymi fikołkami tbh

 

taaaa, odjebałeś krzywą akcję i starasz się tutaj odwrócić kota ogonem, a już szczytem łapania się za brzytwę było powoływanie się na jakieś PMy sprzed roku, że Laf jest po to żeby mi tu dobrze robić, no ale widać, że jak brak argumentów to trzeba się powoływać na kolegów, chociaż mocno wątpię byś znalazł chociaż jedną osobę z gry, która popiera takie samowole.

 

A starczyło usunąc kontuzje Josha i nie byłoby afery, ale lepiej się trzymać kolejnej c***owej decyzji uparcie, bo duma nie pozwala przyznać, że się zachowało jak obrażony 12 latek- i pomiń kolejne prześmiewanki, bo to nudne się robi jak używasz ich by zbagatelizować dość poważny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

taaaa, odjebałeś krzywą akcję i starasz się tutaj odwrócić kota ogonem, a już szczytem łapania się za brzytwę było powoływanie się na jakieś PMy sprzed roku, że Laf jest po to żeby mi tu dobrze robić, no ale widać, że jak brak argumentów to trzeba się powoływać na kolegów, chociaż mocno wątpię byś znalazł chociaż jedną osobę z gry, która popiera takie samowole.

 

A starczyło usunąc kontuzje Josha i nie byłoby afery, ale lepiej się trzymać kolejnej c***owej decyzji uparcie, bo duma nie pozwala przyznać, że się zachowało jak obrażony 12 latek- i pomiń kolejne prześmiewanki, bo to nudne się robi jak używasz ich by zbagatelizować dość poważny problem.

masz rację! następnym razem będę usuwał kontuzje per request i nie będzie afer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.