Skocz do zawartości

[2042] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Znowu bedzie wanking kto jest bardziej kultura organizacji?

RL Heat nikt nie przebije z lizaniem sobie jajec z ta naklejka na parkiecie, takze dajcie spokój  :D

Jaka naklejką? Jak pomysł okaże się fajny, to taka samą będą mieli simkowi Spurs - ikona i niedościgniony wzór kultury organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

https://x.com/TheDunkCentral/status/1721217542063010005?s=20

Prosze, krolestwo cringu moze byc Twoje !

A to za długie. 

Jesteś nowy, więc wypada wyjaśnić, że simkowi Spurs darzeni są wyjątkową estymą wśród zawodników, ponieważ z okazji dwóch Mistrzostw Liga musiała wyprodukować ~100 pierścieni. Nie zapomnieliśmy o żadnym graczu, który dołożył cegiełkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A to za długie. 

Jesteś nowy, więc wypada wyjaśnić, że simkowi Spurs darzeni są wyjątkową estymą wśród zawodników, ponieważ z okazji dwóch Mistrzostw Liga musiała wyprodukować ~100 pierścieni. Nie zapomnieliśmy o żadnym graczu, który dołożył cegiełkę.

Ci co sa teraz w rosterze Spurs to sie dopiero zdziwia, jak za kilka lat beda na budowie gdzies robic I przypomna sobie ze w NBA grali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

 

To moze byc nawet cytat z Jezusa xD obklejanie tym parkietu to Ostróda.

mnie tam nic nie zaskoczy :P byłem w firmie gdzie nawet hasła coachingowe były w kiblu i wcale nie dotyczyły srania :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Ci co sa teraz w rosterze Spurs to sie dopiero zdziwia, jak za kilka lat beda na budowie gdzies robic I przypomna sobie ze w NBA grali :D

Szukam talentów. Stawiam na młodzież. Nie robię presji. Może któryś odpali i dołączył do Big3 Graham-Carter-McLoughlin.

Chłopaki mają cieplarnie warunki, mam nadzieję, że to wykorzystają i wyniki same przyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał(a):

nom a ty go tak bez ceregieli pozegnałeś, tworce jedynego tytułu w histori Magic, to przykre 

 

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

taka kultura organizacji 

.. ano taka kultura w Magic naszego komisza :P

52 minuty temu, julekstep napisał(a):

Malo kto w mojej sytuacji by tak dobrze dzialal dla legacy legendy klubu.

To nie jest case Sonics oddajacych TMaca do gulagu czy Pacers co Denga oddali na zmarnowanie odbierajac mu szanse na HoF.

To jak potraktuje Qcin Tracyego nie dało się przewidzieć, ale na samym końcu McGrady wrócił do domu do Seattle - miał farewell w poprzednim sezonie, a teraz kibicuje chłopakom, macha ręcznikiem, przebija piątki i służy dobrym słowem jak przez lata Udonis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

To jak potraktuje Qcin Tracyego nie dało się przewidzieć

nie wiem czy w historii simbasketu było coś łatwiejszego do przewidzenia xD

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

na samym końcu McGrady wrócił do domu do Seattle - miał farewell w poprzednim sezonie, a teraz kibicuje chłopakom, macha ręcznikiem, przebija piątki i służy dobrym słowem jak przez lata Udonis.

dokładnie - i skończy z legacy Udonisa zamiast w HoF

 

sporo mogliby się Sonics nauczyć od Wielkich Magic w kwestii tego jak traktować swoje legendy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Malo kto w mojej sytuacji by tak dobrze dzialal dla legacy legendy klubu.

To nie jest case Sonics oddajacych TMaca do gulagu czy Pacers co Denga oddali na zmarnowanie odbierajac mu szanse na HoF.

ja denga oddalem do po teamu, ktory nawiasem lepszy rezultat osiagnal w zeszlym sezonie, takze widzisz tak dba sie o dobro zawodnikow😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min

Teraz, elwariato napisał(a):

ja denga oddalem do po teamu, ktory nawiasem lepszy rezultat osiagnal w zeszlym sezonie, takze widzisz tak dba sie o dobro zawodnikow😋

Lakers rok temu osiągnęli tyle co Magic xDDD a już wtedy Deng grał ogony (kiedy starszy AK dodał kolejne accolade)

teraz Deng właśnie grzebie szanse nie tylko na HoF ale w ogóle na nominacje do głosowania

 

gratuluje zniszczonej kariery swojego lidera w swoim najlepszy sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

simka za 5 min

Lakers rok temu osiągnęli tyle co Magic xDDD a już wtedy Deng grał ogony (kiedy starszy AK dodał kolejne accolade)

teraz Deng właśnie grzebie szanse nie tylko na HoF ale w ogóle na nominacje do głosowania

 

gratuluje zniszczonej kariery swojego lidera w swoim najlepszy sezonie!

ale co maja do tego tragic, napisałem ze oddalem do ekipy gdzie osiagnał lepszy rezultat, to jest gracz dla ktorego wyniki druzynowe sa najwazniejsze😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28 (na pierwszym miejscu goscie)

Bulls 121 - Hornets 114
play-by-play

Suns 96 - Magic 111
play-by-play

Bucks 110 - Pistons 134
play-by-play

Warriors 100 - Nuggets 108
play-by-play

Nets 93 - Heat 98
play-by-play

Timberwolves 70 - Lakers 109
play-by-play

Grizzlies 107 - Clippers 115
play-by-play

Jazz 88 - Hawks 109
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Teraz, elwariato napisał(a):

ale co maja do tego tragic, napisałem ze oddalem do ekipy gdzie osiagnał lepszy rezultat, to jest gracz dla ktorego wyniki druzynowe sa najwazniejsze😋

tu również mógłbyś się uczyć od Magic (oddanie Webbera dzięki czemu zdobył 2 misie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Reikai napisał(a):

XD smiechlem

Qcin miał tam wtedy w składzie takie g##no, że McGradym mógł spokojnie grać i nie przeszkadzałby mu w tanku i nabijał sobie statsy w drodze do HOF.

24 minuty temu, julekstep napisał(a):

nie wiem czy w historii simbasketu było coś łatwiejszego do przewidzenia xD

dokładnie - i skończy z legacy Udonisa zamiast w HoF

sporo mogliby się Sonics nauczyć od Wielkich Magic w kwestii tego jak traktować swoje legendy

Dumni SuperSonics idą własną drogą i nie patrzą na tankerów (nawet na chwilowych tankerów). 

ja tam az tak ordynarnego potraktowania McGradyego przez Qcina sie jednak nie spodziewałem, ale i tak nie miałem za bardzo wyboru z oddaniem Tracyego - ściągnąłem go z powrotem do Seattle jak tylko mogłem - więc zrobiłem wszystko co byłem w stanie. Odnośnie HOF Tracyego - to już w gestii głosujących zależy jak jego 19 sezon się zakończy.  Warto dodać, że to już ósmy sezon Tracyego w Seatlle! 💪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.