Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś może czy ceny butów "preorder" są wyższe od tych po premierze? 

Zastanawiam się czy jak poczekam na oficjalną premierę to buty będą tańsze?

 

Są takie same,  plus preordera jest taki że nikt ci sprzątnie rozmiaru 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego jeśli chodzi o JB to często nakłady są niskie i po premierze już nie tak łatwo dostać konkretny model.

Ja zawsze te co mi zależy to w preorderze biorę bo wiem, że na bank je będe miał. Inne modele często czekam aż stanieją i jeśli ostanie się rozmiar to dopiero biorę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już oficjalne zdjęcia  dziewiątego modelu Bryanta,Nike po raz pierwszy w butach do kosza użyła technologii Flyknit (czego jest bardzo ciekaw )niestety jak żeby przekonać się jak wygląda to w praktyce trzeba poczekać aż do 8 lutego 2014, cena 225 $

 

nike-kobe-9-elite-03-600x400.jpg

nike-kobe-9-elite-05-600x400.jpg

 

First-Impression-Nike-Kobe-9-Elite-2-e13

 

i jeszcze  mała ciekawostka od JB  

 

 

1458636_631874856853905_1816566792_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie złe te Kobiaki.. Ma też wyjść jakaś edycja wszystkich butów Kobe

nike-kobe-prelude-collection-02-570x389.

 

Mi akurat od zawsze podobały się kobe 3 ale akurat nie w takiej kolorystyce mam nadzieje że jeszcze kiedyś wyjdą.

 

Byq -  mam te buty w innej kolorystyce i jak najbardziej moge polecieć mi osobiście grało się super rozegrałem dwa sezony jeden na sali drugi na tartanie asfalcie. Super lekkie ekstra trzymaja kostkę i dobrze dopasowują się do stopy, bardzo dobra wentylacja. Więc jeżeli ktoś się zastanawia to warto cena widzę też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobasy jedynki i dwojki swietne

szczegolnie wersja kolorystyczna dwojek! milo byloby je miec...

 

jedynki tez wygladaja b. dobrze choc sa ciezkimi butami (znak czasow) i raczej kupowalbym je do chodzenia.

tak czy siak, slyszalem, ze nike wyda wersje retro kobasow ale myslalem, ze bedzie to tak jak z retro jordanami, co roku 2-3 modele. ci wydaja jednak od razu wszystkie. ale pewnie predzej czy pozniej doczekamy sie innych wersji tych modeli, choc nie sadze by za 10-20 lat mialy taki status jak jordany... choc moze:)

poki co mam minimum 1 model z kazdych kobasow wiec jakiegos cisnienia nie mam ale gdyby udalo sie kupic jedne z tych 2 pierwszych par, nie mialbym nic przeciwko. choc cena 200$ za model nie ulatwia zycia...

 

co do nowych kobasow, mam srednie odczucia. poczekam na wersje low, moze mid. wtedy beda to najlepsze kobasy jakie wyszly, bo tak wygladaja i bazujac na tym jak zostaly wyposazone moze byc naprawde dobry but...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobasy przypominają niedawny wypust od Under Armour Charge. Dziwne strasznie.

 

Były już droższe buty od Nike bez Nike+? Po Lebronach widać, że już chcą przyzwyczajać nabywców na ceny za flagowe modele za 200$+. O dziwo na ten moment Jordany do gry wychodzą taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sirkozi nie wiem czy mozna powiedzieć o Nike air foamposite one że były droższe wtedy bo tego nie wiem, ale teraz ile razy nie wyjdą to cena wykosi 220$-235$. Co do tego, że "flagowce" kosztują 200$+ to nowe duranty kosztują ok 140$, ale nie są tak zaawansowane jak lebrony czy kobasy 9.

 

Ciekaw jestem czy nike zrobi wersję elite (elite 3.0?)? Jeśli tak to lepiej nie pytać o cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Po Lebronach widać, że już chcą przyzwyczajać nabywców na ceny za flagowe modele za 200$+. 

W przepadku Lebronów wychodzi im to całkiem dobrze,  XI (w których sam James dalej nie gra) sprzedano już ok. 150 tyś par to jest  o 15% więcej niż w analogicznym okresie  X a że najnowsze Lebrony są  o 20$ droższe od poprzedniej wersji( 180>200)to zysk wzrósł o  35%... Ciekawe jak ta nowa cena przełoży się na sprzedaż Kobe IX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.