Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to trochę chwyt marketingowy żeby tak szybko nie zapominać o X pierwszą połowę grał w XI a w drugiej wyszedł już w X Elite. Mi osobiscie obie pary sie podobaja X mam i są super jeszcze zapoluje na pewno na low-y, a XI może kiedyś choć na dzień dzisiejszy chyba kolorystyka gamma blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to trochę chwyt marketingowy żeby tak szybko nie zapominać o X pierwszą połowę grał w XI a w drugiej wyszedł już w X Elite. Mi osobiscie obie pary sie podobaja X mam i są super jeszcze zapoluje na pewno na low-y, a XI może kiedyś choć na dzień dzisiejszy chyba kolorystyka gamma blue

 

Mi to raczej wygląda na  wpadkę  Nike, nie często się zdarza  żeby zawodnik mając swój nowy,  sygnowany model, promowany na prawo i lewo  grał   w czymś innym...widocznie mają  jakiś feler . Mecz gra w różnych bo cały czas specjalnie dla niego je modyfikują ( w ostatnich zmianie uległ nieco kształt teoboxa )jednak jak widać bez skutku skoro i tak  szybko wraca do X .

 

Muszą to szybko naprawić bo ciężko na dłuższa metę sprzedawać  ludziom XI  skoro sam zawodnik dla którego specjalnie zostały zaprojektowane nie chce w nich grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze sie orientuje to te flagowe modele dla kobego, lebrona czy duranta a wczesniej chocby dla mj'a byly robione do odlewu stopy danego gracza.

 

nie wiem na ile jest to chwyt marketingowy a na ile przypadek

kto wie, byc moze james uszkodzil ktoregos buta?

 

nie mialem do czyneinia z zadnym z tych modeli poki co, zamierzam kupic xi, bo wszelkie opisy

poki co daja im prawie maxymalne oceny.

a skoro sa lekkie, tak jak kobasy, to pewnie sie skucsze wczesniej czy pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tak być. A poprzednio z X też był taki problem ? Też dziwne że teraz jeszcze muszą je modyfikować trochę słabo wyszło rzeczywiscie.

Nie X to świetny model z którym nie było żadnych problemów 

 

to tak w ramach ciekawostki bo chyba tylko Lebron i Nike wiedzą dokładnie co jest grane(uwaga na zdjęciaicon_smile.gif)

 

http://kicksoncourt.com/how-do-you-feel-lebron-james-wears-lebron-x-p-s-elite-due-to-toebox-issue-with-the-lebron-xi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem na ile jest to chwyt marketingowy a na ile przypadek

kto wie, byc moze james uszkodzil ktoregos buta?

 

 

Podejrzewam że nie ma tylko jednej pary ze sobą nawet jakby jeden w jakiś sposób uległ zniszczeniu, choć pamiętam że raz Jordanowi zabronili grać chyba w XI space jam jak dobrze pamiętam i pożyczał Air Flight od Pennyego grali wtedy z Orlando więc może i szykują jedną parę.

 

Co do zdjęcia Rahu to chyba powinien wkładać sobie taki grzebień z gąbki co dziewczyny używają do malowania paznokci :)

Edytowane przez The-Answer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, ze LBJ nosi X zamiast XI to problem tkwi w materiałach i w tym, ze lebron gra co mecz w innych butach- tutaj macie cały artykuł na ten temat http://kicksoncourt.com/how-do-you-feel-lebron-james-wears-lebron-x-p-s-elite-due-to-toebox-issue-with-the-lebron-xi/

Edytowane przez chemis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie tylko leobron ma powykrzywiane paluchy:)

 

a tu macie teaser kobasow 9

1450734_695158630496722_106694932_n.jpg

 

mnie srednio sie to podoba, w ogole sama koncepcja wersji high

podobnie jak bylo przy j28

pozostaje czekac na wersje low

glupio bedzie przerwac serie i pewnie 9 i tak kupie ale na te chwile najpredzej zawitam po lebrony XI

pierwsze nie lowy od 4 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do kobasów VII :smile: Czy w wersji system, tej z jedną wkładką też jest możliwość wymiany wkładek i włożenia wkładki supreme z innych kobasów?? i do posiadaczy, jak jest z wygodą siódemek? bo słyszałem, że strasznie tyrają stopy? prawda to? zastanawiam się nad zakupem a często mam problem z obcieraniem pięty z tyłu..

 

A jak mają się 7 do 8 ?:)

Edytowane przez rubio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co kto lubi :P

porównując 6, 7 i 8 stanowczo wolę  grać w 6. 7 natomiast bardzo stabilne choć cięższe ale toż dobrze się gra.8 to już inna bajka jak dla mnie zero jakiegokolwiek trzymania stopy - źle się w nich bardzo czuję na boisku i dlatego mam je na lato na plażę i są idealny w tym celu :D

to moje odczucia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przestawilem sie z hyperfuse 2012 na kobe 7, co bylo nie powiem bardzo ciezkie, z rzutem z dystansu bylo spoko, ale jezeli chodzi o wejscia pod kosz to na poczatku mialem problemy z adaptacja kobasow ktore sa bardzo niskie ale teraz na prawde moge szczerze je polecic, wypas sie gra.

 

To prawda ze nowe Kobasy maja byc za kostke? Czyzby podejrzewal swoje buty o kontuzje achillesa?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

Chyba zdecyduję się na szóstki, bo pierwszy raz od bardzo dawna znalazłem je w jakimś polskim sklepie w moim rozmiarze. W kwestii VII martwi mnie spora liczba osób wspominających o tyraniu stóp, a to jest moją zmorą. 8 to zbyt wysoka cena na razie, no i opinie, że bardziej nike running niż basket.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.