Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

cytat bo edycja nie działa"

 

" http://allegro.pl/nike-kobe-8-basket...622829929.html

 

za to te sa zajebiste:D:D"

 

ja bym się jednak zastanowił nad 2 kwestiami....

 

1) nisko chroniona kostka i ścięgno Achillesa IMO za nisko

2) Nike IMO przegrywa w podeszwach z Addi jeżeli mówimy o trzymaniu parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze się nie zgodzę... oczywiście podstawą ochrony IMHO jest dopasowanie modelu i IMO istotna podeszwa ale grając w kosza w różnych systemach "butowych" tylko jeden u nas jest odważny aby grać z niską kostką Kobasa (Lopez akurat jest po poważnym urazie kolana wiec mu wybaczam)... można dyskutować ale jak dla mnie ochrona niskich butów jest niewystarczająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz skręcić kostke i tak ją skręcisz - nie ma znaczenia czy w sandale czy kozaku.

Całe życie grałem w mega wysokich butach i bardzo usztywniających kostkę a i tak regularnie staw skokowy leciał :/ zazwyczaj było to nadepnięcie na stopę drugiej osoby a tutaj nic nie pomoże. Od momentu testu Kobe 6 żadnego innego buta bym nie ubrał. Odstawiłem Jordany 13 a przesiadłem się na Kobe 6 i je pokochałem !!!! Psychicznie było ciężko ale po kilku minutach zapominałem, że mam niskie buty, a mobilnością i wygodą biją wysokie buty na głowę. Kobe 8 to jednak przesada. Do chodzenia w lecie na plażę idealne ale na boisko jak dla mnie tragedia - zero jakiejkolwiek stabilizacji :/ ale skoro tylu zawodników w nich gra to jednak coś w tym jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się bo wielokrotnie w grze ( w Nike) były takie sytuacje gdzie uratowałem kostkę czy staw skokowy gdzie mimo drobnego bólu tak przypadkowo upadałem, ze była mysl "ufff niewiele brakowało"

 

obecnie gram w addidasach ( od 3 lat mega regularnie choć inne buty czekają w szafie) i takich sytuacji uff niewiele brakowało - nie mam..... moze to zmiana stylu i efekt jumpshooting offense i nie skakania do kazdego bloku który przychodzi z wiekiem ale uwierz mi że wyeliminowałem takie ryzykowne sytuacje

 

oczywiste jest, że przy sytuacji nie do uniknięcia kość czy ścięgno pójdzie ale chodzi mi właśnie o minimalizację ryzyka

 

z drugiej strony kumpel gra w KB i nie narzeka zbytnio więc jak to zawsze bywa - wolny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanko, pytanie do osób które miały już Kobasy i Lebrony, konkretnie 9. Mianowicie miałem już Kobe V oraz Kobe VI i w obu idealny był na mnie rozmiar 42,5. Teraz zbieram się do kupna nowych kicksów i zastanawiam się nad Lebronami. Nie miałem i nie mam możliwości przymierzenia 9, stąd pytanie czy w nich także 42,5 będą dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rubio: pamiętaj, że Adidas ma nieco inną (wyższą) rozmiarówkę. Patrz przede wszystkim na długość wkładki, a nie na rozmiar.

Przykładowo zazwyczaj noszę rozmiar 47 (długość wkładki 31cm), ale przy Adidasie taką samą długość ma dopiero 48. Możesz ew. patrzeć po rozmiarach amerykańskich. Na mnie np. pasują wszystkie 13-tki i często też tym się kieruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientował się ktoś może czy będą dostępne w preorderze gdziekolwiek ??? http://sneakernews.com/2013/10/14/air-jordan-1-retro-high-og-bred/  

 

Preorder widziałem że był na basketmani w cenie 529 zł ale dość szybko poszedł i nie widzę żeby jakiś inny polski sklep robił na nie zapisy musisz po prostu w okolicach premiery sprawdzać na stronie Chmielnej 20,Worldboxu czy ATAFU ewentualnie brać przez nike online -gdzie cenowo wyjdzie podobnie  .To nie będzie jakoś specjalne limitowane wydanie więc bez problemu powinieneś je dostać.Ja czekam na XII Taxi mam nadzieje że tego nie skopią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żeby Basketmania coś wspominała o preorderze ale będe w takim razie obserwował. Też zastanawiałem się nad Taxi ale mam XII Playoffs czarno białe troszke zmęczone ale są chyba z 2000r. A ta kolorystyka Taxi tak bardzo mnie nie ciągnie jakoś wolałbym Flu Game. Myślałem też o Xi Gamma Blue niestety nie posiadam żadnych XI chyba najbardziej chciałbym mieć space jam choć ten custom wygląda fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skopali cenę...

 

Cenę jaką dali w preorderze na Basketmanii i jaka będzie w większości polskich sklepów to lekki żart  no ale jest jeszcze Foot Locker który ostatnie retra  od JB ma sporo taniej oby podobnie było z Taxi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ma ktoś jakieś informacje na temat tego sprzedawcy? Wiem, że zdjęcia katalogowe, ale patrząc po komentarzach wszystko wskazuje na legity. Poza tym 100zł taniej niż na sklepkoszykarza.pl  :smile:

 

http://allegro.pl/nike-lebron-10-bhm-41-unikat-air-max-lebron-x-i3668053804.html

Edytowane przez PB94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ma ktoś jakieś informacje na temat tego sprzedawcy? Wiem, że zdjęcia katalogowe, ale patrząc po komentarzach wszystko wskazuje na legity. Poza tym 100zł taniej niż na sklepkoszykarza.pl  :smile:

 

http://allegro.pl/nike-lebron-10-bhm-41-unikat-air-max-lebron-x-i3668053804.html

 

Legity na 100%, zdjęcia są od sprzedawcy 

 

 Co  ciekawe mimo że to zeszłoroczny model to sam James woli w nich grać  niż w najnowszych XI...Nike pewnie mało zadowolone icon_smile.gif

 

Mario-and-LeBron-work-the-two-man-game.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.