Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VictorMincer

SEO (поисковая оптимизация, продвижение сайта ) – комплексная услуга по увеличению посещаемости сайта целевыми клиентами из поисковых систем. Этот способ привлечения покупателей по эффективности многократно превосходит такие методы, как печатная, телевизионная или радио реклама, так как обеспечивает максимально точное попадание в целевую аудиторию. Такой результат достигается путём вывода сайта на первые места (ТОП-10) поисковых систем по конкретным продающим запросам.

Как правило, набирая свой запрос в поисковике, пользователь заинтересован в конкретном товаре, услуге или получении дополнительной информации. Он воспринимает результаты поисковой выдачи не как рекламу, а как совет эксперта. Поэтому, переходя на Ваш сайт из поисковой системы, потенциальный клиент уже готов к совершению активных действий: заполнить анкету, форму заказа, отправить письмо или совершить телефонный звонок.

http://supernova-seo.com

Ваш сайт может быстро стать эффективным бизнес-инструментом, который будет ежедневно привлекать к Вашей компании потенциальных клиентов...

...и нам известно, как это сделать!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mój rozmiar ale już dorwałem XIII.

 

Mam pytanie o Lebrony X bo właśnie zakupiłem i na początku wydają się jakoś strasznie ciasne, a po pierwszym graniu mam obtartą piętę w jednej stopie. Raczje nigdy tak nie mialem z nowymi butami stopy na poczatku zawsze troche bolały ale raczej nigdy mnie nic nie obcierało. Czy ktoś miał podobnie i po kilku graniach się dopasują ? czy lepiej trzeba było wziąć pół numeru większe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zakupy Kraso zwłaszcza czarno-szare BB4 zawsze mi się podobały

 

dobra aukcja XIII HHG z Countdown Package - rzadko spotykana rzecz

http://allegro.pl/nike-air-jordan-xiii-13-dunk-force-i3596870692.htm

Dzieki za posta rahu , bede licytowal :)

 

Ja mam Lebrony IX i jest to samo , strasznie ciasne sa , jest to model LOW , wiec tylko w nich chodze ,nie gram.

Slyszalem wlasnie juz od kilku osob ze te nowe modele lebronow wszystkie sa takie ciasne i zaczeli kupowac o pol cm wieksze ,i do grania idealne, chyba od modelu VIII takie ciasne zaczely byc.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję buciwa dla siebie, gram na obwodzie. Myślałem o Kobasach 8. Jakieś opinie użytkowników( recenzje już oglądałem :D), chodzi mi o to jak się w nich gra, bo jak je w sklepie mierzyłem to kurde super miękkie i bardzo fajnie leżą, ale zasięgnął bym opinie posiadaczy :) Chyba, że polecicie coś innego? Nie wiem Lebrony X? Może jakieś Hyperdunki 2012, 2013? Ostatnio miałem HD 2011 i mega fajne wrażenia z użytkowania, amortyzacja, wygląd , trzymanie kostki mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat i na razie mam na liście do obadania:

-CP VI - siódemki pewnie drogie będą teraz, a 6 spadną

-Jordan 2012 Lite

-Hyperdunki 2012/2013

-Jordan 2013 EV, czyli tańsza wersja 2013 bez tej osłony z zamkiem

-coś od Adidasa na nowej podeszwie puremotion (nie pamiętam nazwy)

 

Coś jeszcze ciekawego możecie doradzić z nienajdroższej półki cenowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam adidasy

 

Pure Motion o czym piszesz jest dobra do szybkiego (na palcach) stylu gry - sam but - chociażby ten Walla (adipure crazyquick) preferuje lekkich zwinnych graczy - jeżeli grasz na pięcie jako center może być Tobie ciut za twardo. Nie wiem jak rozwiązano to w Howardach ale jest jeden gracz w lidze dość wysoki co na nie w PO 2013 nie narzekał.

 

Szczerze od lat gram w adidasach - różne modele i jeżeli chodzi o trzymanie kostki (stabilizacja sprintframe) to IMO są mega bezpieczne.

 

mnie zastanawiają: adiPure Crazy Ghost. http://butologia.com/2013/09/adidas-adipure-crazy-ghost/

czytałem wiele narzekań na jakość i trwałość Drose'ów ponad 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.