Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

ja rowniez dziekuje , Ciekawie dosyc :)

Wracajac do Jordanow Retro i preorderow to chyba najlepiej z basketmani brac , rabat z forum i facebooka daje razem 10%, i Retro tez sie licza . wiec zawsze to 50-80pln na Dzjach taniej :) do tego czesto sa darmowe wysylki. No chyba ze ktos juz mam 15% w ATAF .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez dziekuje , Ciekawie dosyc :)

Wracajac do Jordanow Retro i preorderow to chyba najlepiej z basketmani brac , rabat z forum i facebooka daje razem 10%, i Retro tez sie licza . wiec zawsze to 50-80pln na Dzjach taniej :) do tego czesto sa darmowe wysylki. No chyba ze ktos juz mam 15% w ATAF .

 

Warto też zaglądać do Footlockera często mają sporo niżesz ceny niż konkurencja, przykładowo III Crimsony we wspomnianym Atafie śmigały po 699 zł a w FL były po 499 zł podobnie rzecz miała się niedawno wypuszczonymi III FR wszędzie są po 679 zł a w FL są(albo były) po 579 zł jak się zagada mają też fajne promocje znajomy brał jakiś czas temu XIII HGG (swoją drogą ciężko dostępne i dużo droższe poza FL) to dostał 20% na następne Jordany jeśli w ciągu tygodnia ponownie zrobi zakupy w FL .

 

Inna sprawa że ostatnim czasie jeden model retr Jordana na dziesięć jest solidnie wykonany reszta to pomalowane plastikowe gówno które żeby było jeszcze śmieszniej w 2014 ma podrożeć ze standardowych 679 na 699 Dołączona grafika .Jest tyle fajnych butów że szkoda hasju na obecne Jordany.

 

 

Dołączona grafika

 

świetne są te nowe Lebrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No footlockera miec w miescie super sprawa. Tam faktycznie maja taniej niz na wszystkich stronkach internetowych , do tego daja rabaty . Ja mam footlockera w miescie ale w Pradze Czeskiej , i ceny w koronach czeskich za niektore AJ sa jeszcze drozsze niz na stronkach.. czasami jakis model jest w zblizonej cenie do Polskiego footlockera , ale to 1 model na 10 . Do tego nie daja zandych rabatow ;/. Ostatnio zrobilem walek w tym FL , kupilem na allegro AJ 8 Bugs , gosciu mi przyslal je z rachunkiem z FL , Buty byly troche za duze na mnie, postanowilem sprubowac je wymienic w Czeskim FL , NIe bylo problemu , ale nie bylo juz rozmiaru ktory chcialem wiec ziomalka zapytala czy nie chcem innego modelu , i wzielem AJ 3 Fire Redy. a za te 8 z allegro zaplacilem 450zł , doplacilem 70zł , i mam AJ3 za 520zł :D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ocenić, bo wszystkie zdjęcia ma z internetu.

no właśnie napisałem do niego czy może wysłać oryginalne zdjęcia napisał że nie ma go w domu ale wyśle i że buty są oryginalne żeby poczytać jego komentarze... Wydaje mi się że to jakaś ściema.. niby crazy 8 można dostać w sieci w sklepach w USA ale przeważnie nie wysyłają do Polski więc trochę to jest podejrzane... Po za tym ktoś wie gdzie można dostać crazy 8 kobego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Posiadam spodenki drużyny Chicago Bulls kupione w NBA Store w Chicago. Dostałem je od wujka, który przyleciał ze Stanów. Chcę je sprzedać koledze, tylko nie znam się na tego typu odzieży i nie mam pojęcia za jaką cenę mam je sprzedać. Ów spodnie szukałem na ich stronie internetowej, ale takich nie znalazłem, dlatego ciężko mi jest podać jakąś konkretną cenę. Znaleźć ich nie mogłem zapewne z powodu, iż nie wszystkie artykuły, które są w sklepach znajdują się również w sklepie internetowym. Prosiłbym użytkowników o wycenienie ich, ile są warte. Dzięki temu przemyślę sobie, za jaką cenę mógłbym je opchnąć. Oto foteczki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Wszystkie metki zachowane, oryginał nie jakaś podróba. Nigdzie ceny nie mogłem na tych metkach znaleźć, może wujo po prostu je usunął. Liczę na Waszą pomoc, serdecznie pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ostatnio Jordanów w internecie i natrafiłem na stronkę http://www.obuwietanio.pl/

gdzie można znaleźć wszystkie Jordany w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czy ktoś z Was robił już może zakupy na tej stronie?

Zastanawiam się na ile ta strona jest wiarygodna...

Może znacie inne sklepy godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.