Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

dwie ostatnie jedynie warte rozpatrzenia ale juz pewnie po frytkach bo kupiłeś

3 pierwsze mijaj z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron 9 fajny bucik - wygodny, dobry system ale trochę ciężkawy. Natomiast X - miazga !!!!! jeśli zastanawiasz się między dziewiątkami a dziesiątkami to nie masz nad czym - STANOWCZO 10 !!!! bardzo wygodne, wyglądają na masywne ale są dość lekkie a do tego ten system - niszczy wszystko na czym do tej pory spoczywały moje stopy !!!!!!! Jest genialny :) Stojąc w nich bujam się przód - tył tak mi się podoba amortyzacja w tych butach hehe :P do tego jak dla mnie też z wyglądu ładniejsze są dziesiątki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem Lebron X kolorystykę Floridian, oby były tak dobre jak mówisz. Wahałem się czy nie wziąć dziewiątek Summit Lake Hornets bo lubię takie wyróżniające się kolorowe buty do grania, ale dziesiątki zamówione, nie mogę się doczekać aż kurier mi je przywiezie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkę kupiłem:

http://allegro.pl/pilka-spalding-nba...359709474.html

Po pierwszej grze jestem zakochany. Mam nadzieje, że to nie pierwsze zauroczenie.

 

Wyciągnąłem swoje kobe V z pudła, które nabyłem zimą, w którejś z przecenie (plus jeszcze jakiś kupon miałem), chyba w tej http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=6707&name=buty-nike-zoom-kobe-v-ink-386429-500 i to są może starszej generacji buty, ale świetnie się w nich gra. Bardzo wygodne, kolor daje po oczach do tego zrobiłem w nich taki zwód, że położyłem obrońcę, a w nogach nie czułem takiego nagłego zmiany kierunku. Może przez to, ze dawno nie grałem ale jestem mocno podjarany. Piłka, buciwo,... niech pogoda dopisuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie panowie zawsze ciekawiło, jak jest w tych butach z poduszkami z systemem? Czy jak np taka poduszka nam pęknie, bo wiadomo, to tylko tworzywo, to czy mamy to objęte gwarancją? Czy wypinają się na najbardziej podatny na uszkodzenia element?

 

A może jest jak wszędzie, czyli: pan zepsuł sam, pan to ciął nożem, pan używał butów do kosza w extremalnie trudnych warunkach zimowych bo znalazłem wilgoć i pył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypinają się na najbardziej podatny na uszkodzenia element?

\

Moim zdaniem to nie jest najbardziej narażony element buta. Poduszki są zazwyczaj schowane w podeszwie i tam im nic nie grozi. Pękniecie od samego biegania czy skakania jest mało prawdopodobne. Inaczej jest jak masz poduszkę na wierzchu (np air max albo zoom w Lebronach 10) i tam istnieje ryzyko, że ją przebijesz czymś. Ale wtedy to jest uszkodzenie mechaniczne z twojej winy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest najbardziej narażony element buta. Poduszki są zazwyczaj schowane w podeszwie i tam im nic nie grozi. Pękniecie od samego biegania czy skakania jest mało prawdopodobne. Inaczej jest jak masz poduszkę na wierzchu (np air max albo zoom w Lebronach 10) i tam istnieje ryzyko, że ją przebijesz czymś. Ale wtedy to jest uszkodzenie mechaniczne z twojej winy i tyle.

Czytanie ze zrozumieniem.

 

Mówiłem odnosnie własnie lebronów 9 10 gdzie poduszki są na wierzchu. Poza tym nie zawsze to jest mechaniczne uszkodzenie. Pamiętaj że to jedynie tworzywo sztuczne, moze być wadliwe, szczególnie przy takiej masowej produkcji.

 

Pamietam jak miałem kiedys takie poduszki w And1 za 350 zł(inna firma, gorsze zapewne wykonanie ale i rok byl 2005) to po 2 miesiacach zaczeły pękać. Gwarancja ich nie obejmowała.

 

A pytam ponieważ sprzedawcy w polsce ogólnie lubią wszelakie udowadnianie, że to klient jest winien.

 

A własnie jesli sie nie ma kasy to człowiek sie zastanawia: a co jesli poduszka odsłonięta pęknie, rozszczelni? Kupie fajne lebrony a potem je bede probował opchnąć na allegro jak kiedys typ probował opchnąć lebrony 9 bodajże wciskając kit, ze ta dziurka w poduszce nie obniża komfortu i nie wplywa na uzytkowanie obuwia.

 

I tutaj własnie powod mojego pytania: czy jest sens kupowania butow z odsłoniętymi systemami, jeśli nie ma się kasy by w razie czego kupić kolejne buty gdy niedajboże system padnie(to wciąż tylko tworzywo, nie idealne) a gwarancja go nie obejmuje. Wiadomo, ze jak za granicą takie buty kupisz za 3 dni pracy to ci to wisi, ale jak masz na nie wydac połowe czy sporą cześć wypłaty to zaczyna się dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania buty do koszykówki Adidas Rose 3.0 w kolorystyce "Away".

Buty używane sporadycznie i w zasadzie jedynie na hali (zaliczyły 3 gierki na orlikowym tartanie). Bardzo zadbane, podeszwa nienaruszona, będą służyły jeszcze kilka sezonów. Ci, którzy grają w kosza, wiedzą, że to jeden z lepszych i bardziej propsowanych modeli w ostatnim czasie.

 

Rozmiar: 44 i 2/3 (odpowiednik 44,5) oraz US 10,5.

Stan: używane

Cena: 253 zł z wliczoną przesyłką

 

 

Dodatkowo posiadam oryginalne pudełko, paragon (buty kupowane na stronie Basketo.pl z gwarnacją ważną jeszcze ponad rok), brelok. Do butów dorzucam muzyczną niespodziankę!

 

Więcej zdjęć na PW.

 

Dołączona grafika

screen capture program

Dołączona grafika

image hosting photo bucket

Dołączona grafika

image url

Dołączona grafika

capture screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.