Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie o koszulkach zrobił się niewielki offtopic dotyczący piłek.

Też poszukuję piłki głównie na asfalt. Coś polecacie?

Zastanawiam się nad tą, którą polecał NAS:

http://allegro.pl/pilka-spalding-nba-platinum-streetball-7-i3336608304.html

lub

http://allegro.pl/pilka-do-koszykowki-spalding-silver-outdoor-nba-7-i3291660905.html

Ktoś kiedyś kupował u tej osoby, wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka piłka:

 

Opłaca się?

 

http://allegro.pl/nike-zoom-soldier-vi-r-44-5-stan-bdb-gwar-15-msc-i3335964755.html#tabsAnchor

 

Te przetarcia na przodzie przy zgieciu palców mi troche nie pasują jedynie. I czy brać rozmiar taki jak długość stopy czy dodać te 0.5 cm w tym modelu? Pytam bo za 3 dni konczy się aukcja rozmiaru 44 też w lepszym stanie a ja mam stope 27.8 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz jak chcesz, ale moim zdaniem nie opłaca się kupować używanych butów do kosza przez allegro. Loteria.

 

Osobiście nie kupiłbym żadnych używanych butów.

Narazie mam deficyt hajsu więc tak mnie kusi ale chyba poczekam tydzień i kupie coś pod 200 zł nowego.

 

Dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The answer masz napisane że sprzedasz lub zamienisz Rose'a. Nie chcesz wymienić na Kidda authentic ?

I tutaj kieruję znowu pytanie niestety o buty mam nadzieje że nie będzie krzyku, bo w sklepie zobaczyłem fajne Air jordany szare, 290 zł przecena z jakoś 500 ale się wstrzymałem bo nie wiadomo czy to nie jakiś kicz nie znam się. Wygladaja czadersko. Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wybór jakbyś dał 5 par butów powyżej 300 zł i zapytał które wybrać. Myślisz, że jest ktoś kto grał wszystkimi 5 piłkami?

 

Jeśli nie masz możliwości sprawdzenia ich na żywo to pozostaje ci:

 

1. wybrać tę która ci się podoba.

2. poczekać aż wejdzie ktoś i napisze: mam tę i jest super, kupuj.

 

Jak dla mnie to każda z tych piłek byłaby zayebista, bo sam gram takimi za max 40 zł. Jak zależy ci na jakichś konkretnych cechach to musisz poszukac sklepu i sam sprawdzić. Chyba, że uwierzysz komuś na słowo.

 

http://www.amazon.com/Spalding-NBA-Street-Basketball-Official/product-reviews/B0009VELG4

 

tu masz opinie o twoim faworycie. o innych pewnie też znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego faworyta i jest spoko. Bodajże już 2 lata, używana na tartanie i trochę na hali. Trzyma się dobrze. Po kilku grach starła się czarna farba z rowków, z napisów też się mocno ścierała. W sumie nie ma to żadnego znaczenia poza estetycznym. Piłkę mam rozmiaru 7, ale sprawia ona wrażenie mniejszej. Dziwna sprawa. Bardzo dobrze trzyma się ręki, dobrze się kozłuje, jest wytrzymała. Nie wiem jak z tym będzie na betonie, ale pewnie z rok czy dwa da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wybór jakbyś dał 5 par butów powyżej 300 zł i zapytał które wybrać. Myślisz, że jest ktoś kto grał wszystkimi 5 piłkami?

@pln2003rok Trochę się czepiasz. Chodzi o to, kto którą piłkę miał i czy był zadowolony.

Dzięki za linka do opinii.

@Sirkozi ładnie odpisał. Dzięki.

 

@pln2003rok akurat o butach w zbliżonej cenie można się dużo dowiedzieć z forum.

np. Kobe VII do chodzenia, do gry słabo.

KOBE VI do grania

Bredy do chodzenia za tą cenę.

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.