Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez w bonarce macie footlockera!

 

poza tym w niektorych seezerach pojawily sie buty do kosza. lodzkie stoisko w manufakturze wyglada zacnie, w krk oze tez podrasowali? w bonarce jest tez nike gdzie zawsze cos do kosza jest w m1 pewnie tez. stricte sklepow z butami do kosza w krk raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłą sobotę wyszły jedenastki w wersji low właśnie białe - może to były one ;)

a Bredy u nas też stoją w FL na przykład. Zabijali się o Concordy i tych w sklepie nie dostaniesz ;)

a czym sie roznia concordy od zwykłych jedenastek?

Była to wersja high w obu kolorach(biale i czarne), dlatego się zdziwiłem i pierwsza mysl ze to fejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku na pewno nie (pod koniec 2013r. wychodzą inne XII Taxi - biało/czarne) a na przyszły rok nie ma jeszcze pełnej rozpiski reedycji ale myślę, że są szanse, w ostatnim czasie JB zawsze co roku wypuszczał jakieś XII a Flu Game to dosyć popularny i charakterystyczny model którego dawno nie było (ostatnio w 2009 r).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku na pewno nie (pod koniec 2013r. wychodzą inne XII Taxi - biało/czarne) a na przyszły rok nie ma jeszcze pełnej rozpiski reedycji ale myślę, że są szanse, w ostatnim czasie JB zawsze co roku wypuszczał jakieś XII a Flu Game to dosyć popularny i charakterystyczny model którego dawno nie było (ostatnio w 2009 r).

Czyli jest jakaś szansa że w przyszłym roku wyjdą :-) mam nadzieję że całe skórzane a nie czerwone skóra a czarne jakiś zamsz czy coś takiego, a powiedz mi proszę co oznacza dokładnie flu game? Taxi 2009 miałem ale potrzebowałem pieniędzy i po jakimś czasie je sprzedałem, ale z niecierpliwością czekam na te czarno - czerwone te już zostaną na wieki w mym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne tłumaczenie nic Ci nie powie:-) Nazwa związana jest z 5 meczem finałów 97 roku, w którym to Jordan zagrał właśnie w XII w kolorze czarno-czerwonym. Historia doskonale znana, choć do dnia dzisiejszego nie do końca wyjaśniona - Jordan grał będąc skrajnie wyczerpanym i odwodnionym, w świetle ówczesnych relacji z powodu grypy żołądkowej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.