Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Tym, że znaczki są tańsze :D

Moim zdaniem jak się coś kolekcjonuje to powinno to być w miarę na widoku, żeby cieszyć tym oczy, a nie wjebać gdzieś i nawet nie zaglądać.

wez pod uwage ze typ takich bucikow mogl miec 200 - 300 par moze wiecej, pewnie oddzilne specjalne pomieszczenie ze specjalnymi polkami od dolu do gory, buty popakowane zeby sie nie kurzyly a pani porzyczala tylko te z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je na allegro wystawione , oto link http://allegro.pl/nowe-buty-air-jordan-xiv-14-last-shot-42-5-okazja-i3174622637.html

za 400 z wysylka dla forumowicza .

 

Raz w nich pogralem ze 2 godzinki , puzniej zalozylem na 3-4 godizny i strasznie mnie place bolaly , i to by bylo na tyle , tak wiec sa jak nowki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kupione w FL... brakuje mi akurat 400pln do meczowej koszulki Iversona , dlatego sprzedaje w takiej dobrej cenie , a na ebayu dostalbym nawet 600pln , ale zalozyli mi limit na sprzedawanie.. podeszwy mozna wyczyscic patyczkiem z tych kamyczkow , naprawde sa nowki te buty

 

 

MATEK:

 

No Koszulka a buty to zupelnie inna bajka kolego , a to ze na nieswiadomce sprzedalem 1-2 jerseye kiedys to przykro mi ale nie mialem jeszcze wtedy pojecia ze moja kolekcja to polowa fakeow , od tej pory same oryginaly sprzedaje , a co do butow nie mam wytlumaczenia,

 

tak wiec na pytanie czym sie rozni , odpowiadam ze sie rozni i to bardzo , bo sam sie nie znam na butach za bardzo , pozatym tytul wyrazie mowi "nieorginalne koszulki na allegro" a widzisz u mnie jakas nieoryginalna koszulke na allegro ?

 

pozatym to nie twoj post z ta czarna lista ,wiec specialnie mi tak dogryzasz czy o co TObie chodzi ? Jakos nikt z tematu o Koszulkach nie ma takiego zamiaru oprucz Ciebie ? Akurat jesli chodzi o koszulki to mam dobra reputacje..Ze nie przydadlem Ci do gustu swoimi postami , to przykro mi bardzo , ale nie jestes "krolem" tego forum i to ze powiesz ze maja mnie dodac do czarnej listy to nie znaczy ze tak zrobi "NAS" . Wiec daruj sobie , juz wczesniej napisales ze dalbys mi bana chetnie na to forum itp , za te fake buty ktore sprzedalem .

 

 

Jeszcze dodam cos bo mi cisnienie az podniosles tym " tak sobie teraz pomyslalem czy nie dodac Ciebie i twojego brata do czarnej listy"

NIe kolekcionujesz butow ani koszulek , nie znasz sie na jednym ani na drugim, wiec po co te aluzje do mnie? To ze masz tutaj admina i lubisz basket , to nie znaczy ze bede sie przed toba płaszczył , ty tez od poczatku nie przypadles mi do gustu wiec powiedzmy sobie szczerze ze za soba nie przepadamy i tyle, jedak jesli zapytasz bo nie bedziesz wiedzial czy to Og , i jesli ja to bede wiedzial to udziele CI tej pomocy , w przeciwienstwie do twoich "wscibskich" postow do mnie .

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam je na allegro wystawione , oto link http://allegro.pl/nowe-buty-air-jordan-xiv-14-last-shot-42-5-okazja-i3174622637.html

za 400 z wysylka dla forumowicza .

 

Raz w nich pogralem ze 2 godzinki , puzniej zalozylem na 3-4 godizny i strasznie mnie place bolaly , i to by bylo na tyle , tak wiec sa jak nowki..

nie lepiej pozyczyc kase niz ze strata sprzedawac?

 

- - - Updated - - -

 

niania do dziecka wynosila codziennie jakas pare...

masakra. ponad 30 par x 300-500zl kazda

bb2 nie potrzebujesz niani? z tego co wiem masz spora kolekcje wiec uwazaj.

liste pchne dalej aby moi koledzy nie z forum tez wiedzieli o akcji

 

dzieki za inicjatywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.