Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Czeka ktoś? Moja ulubiona kolorystyka mojego ulubionego modelu od JB wychodzi pod koniec roku fajnie wreszcie będzie je mieć :),oby jakością nie odbiegały od zeszłorocznych XII playoff

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Mając taką kolekcje XII PE nie potrzebowałbym innych butów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że cena w PL będzie podchodzić pod 600zł niestety. W ogóle to co się stało z ceną Jordanów w stosunku do ich jakości to jakaś paranoja. Np. V w tym roku kosztują 629zł a III WC 999zł! To gruba przesada, wolę upolować na eBayu czy jakimś forum starsze wydanie, nawet używane, o niebo lepsze jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zapowiadali to V będą po 649 zł. a III po 679 zł. XII nie wiem bo się nie interesowałem ale cena mniejsza niż 600 zł nie wchodzi raczej w grę :/

i to fakt - ceny są kosmiczne a do tego JB zabronił preorderów w niższych cenach - tak jak to do tej pory było :/

są po prostu tak pewni tego, że ludzie i tak wydadzą każdą kasę na ich buty, że robią co chcą niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że cena w PL będzie podchodzić pod 600zł niestety. W ogóle to co się stało z ceną Jordanów w stosunku do ich jakości to jakaś paranoja. Np. V w tym roku kosztują 629zł a III WC 999zł! To gruba przesada, wolę upolować na eBayu czy jakimś forum starsze wydanie, nawet używane, o niebo lepsze jakościowo.

Ceny strasznie poszybowały do góry, pamiętam że jak kupowałem trochę ponad trzy lata temu XII Flu Game to płaciłem niecałe 400 zł z przesyłką teraz za ten sam model tylko w innym cw trzeba będzie zapłacić grubo ponad 600 zł, ceny jaką trzeba zapłacić za tegoroczne III WC nawet nie komentuje.

 

Co do jakości to się po części zgadzam sam zdaje się też o tym tu pisałem, przymierzałem się do jedynek Chicago ale po wizycie w FL i zobaczeniu ich na żywo szybko odłożyłem je z powrotem na półkę swoje III WC z 2011 oddałem do reklamacji po raptem miesiącu chodzenia choć z drugiej strony do ostatniej reedycji XIV Candy Cane czy XII PO nie mogę się przyczepić .Starsze wydania są

oczywiście lepiej wykonane tylko po tym jaka zapanowała moda na Jordany dostanie na ebayu nowych albo w bardzo dobrym stanie XI,XII,XIII - moich ulubionych modeli poniżej 300 $ graniczy z cudem...

 

 

XII taxi to ostanie retro które kupuje w sklepie mam już większość interesujących mnie modeli a przy tych cenach dłużej żerować na wspomnieniach sobie nie dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem kobe8 yotsy czerwone zamszaki.

swietnie, ze nike stworzyl buty do chodzenia:) szkoda, ze taka wersja kolorystyczna, raczej do pracy w tym nie pojde ale wreszcie jakas opcja:) bylyby swietne w wersji kolorystycznej zamszowej - brazowej!

 

sa troche ciezsze od standardowych i duzo mniej gietkie, niemniej mam wreszcie alternatywe, bo nie raz chcialem zalozyc kobasy ale nie bardzo pasowalo az tak sportowe buty zakaldac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałęm opisać tutaj jak dostanę te XIII He Got Game niestety sklep butymarkowe który mi poleciliscie gdzie można było zamówić preorder zawalił sprawę... Ostatnio pojawiły się XIII na innych stronach więc napisałem co z tym preorderem i dostałem wiadomość że nie będzie jednak troche nie poważne zachowanie bo myślę że wiedzieli już o tym dużo wcześniej i nie poinformowali w ogóle. Także zawiodłem się na tym sklepie ma ktoś namiary gdzie można kupić XIII ???

 

Właśnie zaczęła się sprzedaż na stronie footlockera ale nie można nawet wrzucić zamówienia do koszyka wyskakuje error i tyle chyba niestety nie uda się nigdzie dostać... fatalnie trochę się załamałem bo czekałem sobie spokojnie na ten preorder a tu taka lipa jakbym do nich nie napisał to nawet by chyba nie dali znać że nic z tego..:confusion:

 

skoro dzisiaj buty wychodzą to aż tyle podróbek by było ? http://www.ebay.com/sch/sis.html?_kw=Nike+Air+Jordan+XIII+13+He+Got+Game+SpacelyBrand.com+%22Dress+To+Impress%22+T-Shirt wszystkie zdjęcia są katalogowe chyba i wyglądaja na org a pewnie wysylaja co innego

Edytowane przez The-Answer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu no to distance się nie popisał...HGG były dostępne od soboty w FL w cenie 579 miały hulać po 499 ale że nikt inny w Polsce ma ich nie mieć to podnieśli cenę .Byłem dzisiaj z ciekawości w FL we Wrocławiu to zostało już tylko parę sztuk w małych rozmiarach a drugiego rzutu rzecz jasna nie będzie. Nie widzę też ich póki co w żadnym polskim sklepie internetowym także zostaje wobec tego tylko ebay albo jakieś obuwnicze fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.