Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzasz ze po miesiącu... obecnie większość butów ma dość twardą i wytrzymałą gumę, np. KD V ma bardzo grubą podeszwę i na pewno posłuży. Poza tym na asfalcie prawie się nie ślizgasz (jeśli nie ma piasku) i nawet częściowo starta podeszwa spełnia swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :) Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż szukam dobrych, ale nie za drogich butów do koszykówki. Gram na pozycji rozgrywającego, bądź rzucającego obrońcy. Powierznia boiska, to parkiet na SKS'ach (raz w tygodniu, póki się nie ociepli), a jak będzie ciepło, to asfalt/tartan. Fajnie by było jakby nie były to buty białe (całe, bądź w większości), bądź czarne - jestem zainteresowany jakimiś innymi kolorami, ale rozważę każdą propozycję :) Budżet, jakim dysponuję, to maksymalnie 300zł, choć wolałbym nie wydać wszystkiego. Z racji, że w ten weekend będę w stolicy, prosiłbym również o namiary na dobrze zaopatrzony sklep z butami koszykarskimi i jeśli to możliwe - nie wygórowanymi cenami :) Pozdrawiam i proszę o jak naszybszą pomoc.

Podbijam! Bardzo proszę o pomoc. Gdzie w Warszawie jest największy wybór butów do koszykówki i jakie polecacie Wy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Badi pytałeś o Answery - dobra wiadomośc więc dla Ciebie ;)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576019555743964&set=a.340659285946660.89824.323116504367605&type=1&theater

 

Tak tak wiem. Wczoraj dzwoniłem i zarezerwowałem sobie mój rozmiar. To zdjęcie dali po moim telefonie:) Dzięki, już nie mogę się doczekać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było je odesłać i wziąć pół numeru większe. Butów syntetycznych raczej nie rozbijesz.

Buty zamówiłem z ebay więc nie mogłem odesłać...

Grałem w hyperfuse 2010 były ciasne i wąskie a po kilku treningach się rozeszły i były na miarę.

Tylko szkoda mi sie męczyć na treningach dlatego szukam sposobu przy którym nie będą mi cierpiały stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicks i Footlocker w Arkadii.

Dzięki. Właśnie trafiłem na stronę internetową sklepu Kicks i mam zamiar się do niego wybrać w poniedziałek :)

 

W footlockerze duży wybór butów? Też tak myślałem póki się tam nie przejechałem...

4 modele na krzyż, najtańsze za 429zł...same Hyperfuse'y i Jordany.

To Hyperfuse w sklepie stacjonarnym (niekoniecznie footlocker) kosztują 429zł?! Choćby na stronie Kicks widzę za 289zł :)

A co myślicie właśnie o Hyperfuse 2012? Będą dobre na tartan/asfalt? A Jordan FLIGHT TEAM 11 (http://kicks.com.pl/sklep.php?md=products&id_p=14309&name=buty-jordan-flight-team-11&) - będą dobre do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na 99% tak jest, mogło mi się pomylić z hyperdunk, ale raczej nie sądzę, bo od razu mi świtało, że to jednak hyperfuse.

No i kolory się też zgadzają, bo pamiętam, że były te http://kicks.com.pl/sklep.php?md=products&id_p=22043&name=buty-nike-hyperfuse-2012-525022-401 i te http://kicks.com.pl/sklep.php?md=products&id_p=17708&name=buty-nike-hyperfuse-2012-525022-105

Był jeszcze 1 kolor i z Nike to wszystko...reszta to Jordany za horrendalne kwoty i jakieś brzydkie i również drogie Adidasy.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli footlocker odpada :) A nie wiesz, czy ceny w stacjonarnym Kicks są takie, jak w internetowym sklepie? I co sądzisz o tych Hyperfuse i Jordan'ach z linku, który podałem? Ewentualnie może inne propozycje w budżecie do MAKSYMALNIE 300zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty zamówiłem z ebay więc nie mogłem odesłać...

Grałem w hyperfuse 2010 były ciasne i wąskie a po kilku treningach się rozeszły i były na miarę.

Tylko szkoda mi sie męczyć na treningach dlatego szukam sposobu przy którym nie będą mi cierpiały stopy.

Chyba wszystkie buty koszykarskie on Nike są właśnie takie ciasne. W zwykłych do chodzenia od nike dla mnie nawet 42.5 jest dobre, a w koszykarskich 43 jest troche ciasne w okolicach palców. Za to 44 już za długie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie trafiłem na stronę internetową sklepu Kicks i mam zamiar się do niego wybrać w poniedziałek :)

 

 

 

To Hyperfuse w sklepie stacjonarnym (niekoniecznie footlocker) kosztują 429zł?! Choćby na stronie Kicks widzę za 289zł :)

A co myślicie właśnie o Hyperfuse 2012? Będą dobre na tartan/asfalt? A Jordan FLIGHT TEAM 11 (http://kicks.com.pl/sklep.php?md=products&id_p=14309&name=buty-jordan-flight-team-11&) - będą dobre do gry?

jedynie te dwa sklepy przyszły mi na myśl, raczej nie ma więcej takich strikte koszykarskich, są jakieś tam skate shopy gdzie są jordany,ale to nie ten przedział cenowy :D faktycznie w footlockerze lipa jest straszna, chyba tylko hyperdunk i hyperfuse i jakieś jordany, ale ceny z kosmosu, aczkolwiek widziałem kobe 6 jakieś 3 tyg temu za 3 stówy ale chyba tylko rozmiar 41.

 

btw.

zna się ktoś na snapbackach?

http://allegro.pl/czapka-snapback-mitchell-ness-lakers-la-nba-i3081529350.html og?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Kicks na chmielnej. Niestety nie mieli tych Jordan'ów Team 11, a głównie po nie pojechałem, a do 300zł były tylko Hyperfuse 2012. Był to typ, którym się także interesowałem, ale ostatecznie wyszedłem bez zakupu, gdyż te Hyperfuse wydają mi się być strasznie sztywne! Głównie mam na myśli przód buta. Nie mogę mieć tego przodu twardego, bo mnie potem palce bolą. Fajniejsze były Hyperchaos, czy Hyperdunk (macając miały miękki "przód/czubek" w porównaniu do Hyperfuse), ale za drogie znowuż. Co z tymi butami - rozbiją się jakoś, czy zawsze będą miały taki twardy ten czubek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.