Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy jakiś polski sklep będzie je miał ale są np tu http://www.zappos.com/reebok-lifestyle-answer-iv-athletic-navy-flat-grey-white

 

@rahu dzięki. kupowałeś już z tej strony może??

 

 

@badboys2 Tak jak mówisz. Zamawiałem wtedy te buty w tym kolorze z USA u kolesia który sprowadza buty za grube pieniądze. Niestety dostałem tylko w kolorze czerwonym Low. I tak kupiłem:)

Edytowane przez BADI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :) Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż szukam dobrych, ale nie za drogich butów do koszykówki. Gram na pozycji rozgrywającego, bądź rzucającego obrońcy. Powierznia boiska, to parkiet na SKS'ach (raz w tygodniu, póki się nie ociepli), a jak będzie ciepło, to asfalt/tartan. Fajnie by było jakby nie były to buty białe (całe, bądź w większości), bądź czarne - jestem zainteresowany jakimiś innymi kolorami, ale rozważę każdą propozycję :) Budżet, jakim dysponuję, to maksymalnie 300zł, choć wolałbym nie wydać wszystkiego. Z racji, że w ten weekend będę w stolicy, prosiłbym również o namiary na dobrze zaopatrzony sklep z butami koszykarskimi i jeśli to możliwe - nie wygórowanymi cenami :) Pozdrawiam i proszę o jak naszybszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rahu dzięki. kupowałeś już z tej strony może??

Jeszcze nic stamtąd nie brałem ale sklep jest pewny tylko nie wiem jak z przesyłką do EU, zapytaj też w sklepie koszykarza(część Olimpu) mają ostanie retro Reeboka - Kamikaze II to Answery może też będą mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Rose 3.0 Brenda rozmiar 9.5 us 43 eu . Kilka razy na nogach, kupione jakieś 2 tyg. temu (mam paragon itp.) 310zł+kw. Chyba tanio :) 150$ w USA, a w Polsce już nie do zdobycia w tym rozmiarze.

Za drogie i nie ten rozmiar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic stamtąd nie brałem ale sklep jest pewny tylko nie wiem jak z przesyłką do EU, zapytaj też w sklepie koszykarza(część Olimpu) mają ostanie retro Reeboka - Kamikaze II to Answery może też będą mieć.

ok dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio stałem się posiadaczem kilku nowych modeli butków i chciałem przedstawić swoją opinię - może komuś się przyda ;)

1. Jordan Super Fly - mega buty. Bardzo wygodne, miękkie - wkładka lunarlon robi dobrą robotę a do tego zoom na pięcie. Stabilne - bardzo szeroka część przednia buta co osobom z szeroką stopą na pewno się spodoba. Do tego dosyć lekkie i fajnie trzymają kostkę.

Dołączona grafika

2. Jordan 2012 - jestem rozczarowany niestety. Myślałem, że te wkładki i poduszki sprawią, że buta będzie można idealnie dopasować do upodobań ale jak dla mnie poległy. Są twarde i bardzo sztywne. Po "zmontowaniu" całego buta wrażenie robi tylko na mnie ich wygląd :P stawu skokowego nie trzymają w ogóle - nawet w tej pseudo wysokiej wkładce. Czuć, że jest coś wkoło kostki ale taką samą ochronę daje skarpetka. Bezpieczniej się czułem grając w Kobe VI niż w tych J'sach

Dołączona grafika

3. Adidas SuperBeast - wiadomo czyje buty :) Kupiłem do gry na asfalt bo były tanie :) nigdy adików nie miałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Okej są dosyć ciężkie ale za to wygodne, miękkie, stabilne i fajnie w tym zielonym kolorze wyglądają.

Dołączona grafika

3. Jordan XII Select - kupiłem bo były mega tanie :) do jeans'ów - tak bardziej "elegancko" :P wyglądają mega jak dla mnie i polecam do normalnego chodzenia. Mega efekt a do tego wygodne - wkładka lunarlon więc i mięciutko.

Dołączona grafika

4. Under Armour Spine Bionic - zostawiłem je na koniec bo jestem bardzo, ale to bardzo zaskoczony co prezentują sobą te buty. Nigdy nie miałem styczności z AU bo jak wiadomo u nas są raczej sporadycznie dostępne i powiem Wam, że szkoda bardzo. Wygodą dorównują Super Fly a nawet jak dla mnie bliżej im do Kobe VI które uważam za najwygodniejsze i najlepsze buty do kosza jakie miałem !!!! Bardzo, bardzo, bardzo wygodne, super stabilne. Znowu zadowoleni będą Ci z szeroką stopą. Podeszwa dziwnie zrobiona ale amortyzacja bez zarzutów. Do tego trzymanie kostki na wzorowym poziomie. Zawiązałem je do końca i wówczas czułem się jak bym miał stabilizator założony - byłem w szoku !!!!! No i wygląd - na pewno bardzo wyróżniający się ale czy ładne czy nie to kwestia gustu ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordany 2012, XII i AU w Foot Locker amerykańskim. Przeceny były a, ze kumpla tam mam to mi kupił i wysłał. Za 3 te pary razem z przesyłką wyniosło mnie 850 zł :)

Beast'y udało mi sie za 180 wyhaczyć a Super Fly u nas w Basketzone już za normalną cenę bo mi się podobał ten kolor a słyszałem, że fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.