Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

@Jordan5 O Nike KD V się nie wypowiem bo nie miałem. Hyperdunk 2012 są świetne, pod warunkiem, że nie oczekujesz dużego usztywnienia kostki. Świetna amortyzacja, super przyczepność, bardzo wygodne, lekkie, dobrze wyważone. Myślę, że z HD 2012 byłbyś zadowolony, ja z nich korzystam, mam 185cm/70kg, ale jak widać w nba, korzystają z nich przecież wysocy i ciężcy gracze. Więc naprawdę godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam KD V są super, amortyzacja na wysokim poziomie, hyperdunki są twardsze, trakcja 10/10, support kostki, nie jest mocno usztywniona, ale ja osobiście tak wolę. Tylko ta wentylacja... kiepściutka niestety. Moim zdaniem jeśli to poprawią, a resztę zostawią tak jak jest to będą to jedne z lepszych butów do koszykówki ever.

 

Przymierzałem hyperdunki 2012 i nad palcami jest taki miękki i przyjemny materiał ale jest trochę ciasno. Ja wole mięć luz na palcach. W KD V jest trochę więcej miejsca. No i uwaga buty są wąskie, ja mam cienką stopę więc mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przede wszystkim polecamy ci dobre ochraniacze kostek

np. takie

http://basketo.pl/product-pol-1207-Stabilizator-kostki-adidas-Speedwrap-Ankle-Brace-prawy.html

w usa mozna dostac o polowe taniej.

jak krecisz kostki, to niewazne czy bedziesz gral w kobe 8 czy w air force 1 high.

mozna sprobowac ochraniaczy mcdavida i innych, ktore poleci niejeden lekarz ale niewiele daa komfort grania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam dosyć ważne pytanie (jak dla mnie) nie jestem znawcą ale lubie grać w kosza i szukam dobrych butów. Gram przeważnie na orliku/asfalcie. Dlatego szukam butow które były by wytrzymałe.

Słyszałem że te są dobre :

http://www.basketmania.com.pl/pl/buty/2500-hyperfuse-2012.html

ale znalazłem też Jordany które wizualnie mi się bardziej podobaja:

http://www.basketzone.pl/towar.1215.nike.air.jordan.flight.the.power.html

 

Proszę o opinie, rady i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, chciałbym się zapytać, jakie w miarę porządne buty polecacie.

Gram amatorsko, głównie na hali lub tartanie, głównie na obwodzie. Dziś mierzyłem Rose'y 2.5 low (niestety mieli tylko pół nr większe, więc musiałbym gdzieś w necie wyczaić) i Adidasy Crazy Fast (za 320 zł, warte są tej ceny? w ogóle są warte uwagi?). Preferuję raczej klasyczny wygląd, bez dających po oczach kolorów, mogą być niskie (z tego co pisaliście Kobiaki są dobre, lecz nieco za drogie jak dla mnie).

Budżet jakim dysponuję ogranicza się do mniej więcej 300 zł. Co możecie mi polecić w takiej cenie? Ważne, by buty były w miarę dobrze dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.