Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

co kolego eazyonee chińskie podróbki jednak nie leżą i szukasz jelenia ?

 

 

allegro.pl/buty-air-jordan-xi-concord-retro-11-rozmiar-42-5-i3036496777.html

 

 

Niestety sa male na mnie , 43 rozmiar a sa jak 42,5 . Tak bym sobie zostawil z Checia poniewaz prezentuja sie swietnie , sa bardzo lekkie i wygodne , chodz z gorszych materialów.

Nie kaze Tobie kupowac , Tak jak mowi Feanor , ktos sie zna to nie kupi, ktos sie nie zna kupi , a cena nie jest nie wiadomo jaka , Oryginaly chodza po 700-800pln . Chcialbym to zobaczyc jak wystawiacie aukcjie z takimi butami i piszczecie

"Sa to buty Nieoryginalne ,Chinska podrobka . Zapraszam do licytacji"

 

Jak nikt nie kupi to dam na licytacje i sprzedam za 300-400 , zreszta wisi mi wasze zdanie , kazdy kombinuje po swojemu , nie chandluje hurtowo nieoryginalnymi butami czy jakim kolowiek innym przedmiotem . A zarobic pare złotych nie zaszkodzi .

 

 

Feanor , Twoja sprawa co o mnie myslisz , ale nie kazdy ma z gorki w zyciu , a to ze sprzedam podrobki buty nie robi ze mnie nie szczerego czy zakłamanego czlowieka , nie znasz mnie wiec nie obrazaj mnie i przedewszystkim nie oceniaj , Jestem bardzo szczerą osoba , i bardzo cenie to u innych , nie nawidze falszywych ludzi , a znam takich wielu na ktorych sie w zyciu przejchalem i mialem przykre konsekfencje z tego powodu . I co takiego robie za plecami ?(Kolokcionuje Jerseye , i wypowiadam sie w temacie z tym zwiazanym) Kazdy z forum zna moj nick na allegro i nie ukrywam tego , chetnie sluze pomoca w jerseyach i nikomu nie wciaskam podrobek z forum , jak wystawiam auckjie z jerseyami i jestem swiadomy ze to fake to zawsze pisze przy linku , i naprawde chcialbym zobaczyc jak piszesz w aukcji ze sprzedajesz nieoryginalne buty . Pozdrawiam

 

 

P.S : , jak sprzedam te buty , to zrobie fotki z kazdej strony i bedzie mozna wrzucic , na jakis osobny temat porownanie XI OG i FAKE , mam jeszcze Bredy i Space Jamy FAKEI ,Ale Mam tez Og Bredy , wiec dam porownanie napewno . A jak ktos ma Og Concordy i Space Jamy to moglby zrobic fotki z tych profili co ja zrobie , czyli z kazdego boku i dokladne zblizenia jumpmanow.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary jesteś na forum którego celem jest uświadamianie i walka z podróbkami do tego mocno się tu udzielasz a sam wciskasz ludziom tanie chińskie fake'i i do tego uważasz, że Ty nie oszukujesz bo przecież chcesz sobie tylko zarobić i to jest spoko ... CO TY GADASZ ?!!!!!!!!!!!?

a tak poza tym wiesz, że to jest karalne ?!!!!? ustawa z 30 czerwca 2000 r. - Prawo własności przemysłowej (j.t. Dz.U. z 2003 r. nr 119, poz. 1117 ze zm.); ostatnie zmiany: ustawa z 29 czerwca 2007 r. o zmianie ustawy - Prawo własności przemysłowej (Dz.U. nr 136, poz. 958) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś powinieneś mieć dożywotniego bana na tym forum. Ja jebie to jest poniżej wszelkiej krytyki.

 

Taaa ? Ciesze sie bardzo , nie rozumiem takiego podejscia , dam sobie uciac penisa ze jakbys mial dojscie do takich jordanow powiedzmy za 150zł to bys brał hurtowo i sprzedawal na allegro nawet za 300zł , dla zarobku , zgrywacie szlachetnych uczciwych a nie jeden z was by tak zrobil i by sie ukrywal z tym . A to ze sprzedaje 1 pare bo mi rozmiar nie przypasił to ku.wa jest takie straszne ? Reszta Jordankow jest Og u mnie na aukcjiach .

 

Wiem ze to jest watek o butach i co niektorzy zbieraja jordany i sie tu udzialaja , wiec moze was to bolec , wiec najdzcie na mnie smiało ,

 

 

stary jesteś na forum którego celem jest uświadamianie i walka z podróbkami do tego mocno się tu udzielasz a sam wciskasz ludziom tanie chińskie fake'i i do tego uważasz, że Ty nie oszukujesz bo przecież chcesz sobie tylko zarobić i to jest spoko ... CO TY GADASZ ?!!!!!!!!!!!?

a tak poza tym wiesz, że to jest karalne ?!!!!? ustawa z 30 czerwca 2000 r. - Prawo własności przemysłowej (j.t. Dz.U. z 2003 r. nr 119, poz. 1117 ze zm.); ostatnie zmiany: ustawa z 29 czerwca 2007 r. o zmianie ustawy - Prawo własności przemysłowej (Dz.U. nr 136, poz. 958) ...

 

Oczywiscie jestem tego swiadomy ! , I tak jak pisalem zrobie to porownanie FAKE I OG , nie stac mnie narazie na OG XI SPACE JAMY to wzielem sobie fake dla satysfakcji , ( bardzo chcialem Concordy , ale okazaly sie za male ) ale mniejsza o to , powiedz jak ty bys wystawil takie buty na allegro , one mialy byc dla mnie ale mnie cisna !

 

 

CHCIALEM TYLKO DODAC ZE NIE KUPILEM TYCH BUTOW ZEBY JE SPRZEDAC I ZAROBIC (WCISNAC KOMUS FAKE) ,GLUPIO TO ZABRZAMILO JAK NAPISALEM ZE ZAROBIE SOBIE PARE ZŁOTYCH , ONE BYLY PRZEZNACOZNE DLA MNIE. ( CO PISALEM JAKIS MIESIAC TEMU NA FORUM )

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa ? Ciesze sie bardzo , nie rozumiem takiego podejscia , dam sobie uciac penisa ze jakbys mial dojscie do takich jordanow powiedzmy za 150zł to bys brał hurtowo i sprzedawal na allegro nawet za 300zł , dla zarobku , zgrywacie szlachetnych uczciwych a nie jeden z was by tak zrobil i by sie ukrywal z tym . A to ze sprzedaje 1 pare bo mi rozmiar nie przypasił to ku.wa jest takie straszne ? Reszta Jordankow jest Og u mnie na aukcjiach .

To byś już nie miał kutasa. Nie znasz mnie, a oceniasz, nawet nie wiem na jakiej podstawie. Pewnie patrząc w lustro myślisz, że wszyscy są tacy.

 

"Nie jestem szczery i zakłamany". W aukcji piszę, że są to oryginalne buty. Tyle ode mnie. Pa :*

 

Osobiście zgłosiłem tą aukcję na allegro. Polecam. Przy odrobinie szczęścia usuną to gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byś już nie miał kutasa. Nie znasz mnie, a oceniasz, nawet nie wiem na jakiej podstawie. Pewnie patrząc w lustro myślisz, że wszyscy są tacy.

 

"Nie jestem szczery i zakłamany". W aukcji piszę, że są to oryginalne buty. Tyle ode mnie. Pa :*

 

Osobiście zgłosiłem tą aukcję na allegro. Polecam. Przy odrobinie szczęścia usuną to gówno.

 

Ja nie napisalem ze ty jestes zaklamany czy nieszczery , nie wiem co tu ma ocena Ciebie , to sa moje sugestje , poniewaz czlowiek taki jest ze zrobi wszystko dla pieneidzy , nie napisalem ze ty . A ze wzieles to do siebie widocznie jestes taki ze tak sie wypierasz .

Dzieki za szczerosc co do napisania na allegro , Pozdrawiam Serdecznie :)

 

P.S Jeszcze na psy mnie podaj , Bo sprzedawczyk z Ciebie . Na Osidelu Cie gnebili ? Moze ojciec policjant ? Widac masz to we krwi :)

Pozdorwki !

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy, to nie ty pisałeś, że jeśli wystawiasz fake, to nigdy nie napiszesz w aukcji, że to jest oryginał? Dzień dobry.

 

Poza tym,

 

Ile ty masz lat? Weź zainwestuj w słownik, nawet przeglądarka podkreśla błędy, a twoje tak biją w oczy że aż boli. Zero poprawy.

 

Gdybym miał sam decydować, to miałbyś bana, ale to delikatna sprawa w tym przypadku (jesteś aktywny na forum, nie spamujesz) i zrobię to tylko wtedy, gdy taka będzie wola kilku użytkowników aktywnych w tematach koszulek/butów. Twoje tłumaczenie się jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

 

I skończ z bezpodstawnymi atakami na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzizas eazy...

 

nie kupuje twojego tlumaczenia, tym bardziej, ze piszesz o tym, ze masz jeszcze podrobione space jamy i bredy. nawet za 150- wydales na to z 500zl. za ta kwote mozna bylo w preorderze kupic oryginalne bredy czy co tam chcesz, wiec nie pisz, ze cie nie stac, skoro na gowno z chin wydajesz 500.

 

nie chce po tobie jechac, bo to nie o to chodzi na tym forum i jestes dosc aktywnym uzytkownikiem. watki z koszulkami czy butami po cos sa zalozone. rozumiem, ze chcesz sie pozbyc tych fejkow ale duzo lepiej by to wygladalo, gdyby sie ich pozbywal po cenie zakupu. a tak sprzedajesz je 3 razy drozej i widze tu tylko chec zarobienia i naciagniecia kogos.

 

rob jak chcesz. ale pisanie o sirkozim i policji jest na poziomie podstawowki.

 

arkadiuszxxxxxx

jakie te mamby8 sa w FL w krk?

zolto czarne i zielono-czarne z czerwona lyzwa - pytony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcem sie klucic juz itp ... Racja ze napisalem ze sa Oryginaly , a nie sa. No faktyczine wyglada nie fajnie , wiec to zmienie .

Bredy mam Oryginalne jak wspomnialem , Te Fake bredy sa mojego brata , ja mam tylko fake space jamy .

A co do tego czy mne stac czy nie , to moze faktyczine mnie stac na moje kolekcje czy hobby nie wiem jak to nazwac, bo kombinuje to i owo.. Jerseye tez nie sa tanie . A tak jak wposminalem zamowilem sobie fakei tez z Ciekawosci jak to faktyczine bedzie wygladac i trzymac sie. A jak wiesz BB2 to modele retro AJXI , wychodza co kilka lat , i rozchodza sie po tygodniu , wiec nie ma do nich dostepu caly czas w cenie katalogowej.

A Co do błedow to juz mowilem pisze jak pisze kazdy rozumie.

 

 

Wiec , tak jak mowilem zrobie fotki tych modeli fakow dokladne ,

Pytanie czy ktos ma Og Space Jamy i Concordy ?

Wtedy zrobi fotki z tych samych ujęć co ja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadiusz, czyli ptyony beda w polsce, to dobrze poczekam, moze taniej da sie kupic. choc cenowo zrownalo sie z usa w tej chwili, jesli nie jest drozej. w usa 140-150 bez kodow promocyjnych (czasami 25%!) mozna 8 kupic u nas cena wyjsciowa to 599 byla chyba czy 625. teraz sa po 499, milo ale wciaz to ten sam pulap co w usa. czekam na kolejne wersje kolorystyczne. poki co priorytetem sa niebieskie a zaraz za nimi pytony. choc asg, xmasy i kilka kolejnych wyglada tez milo...

 

eazy, sory ale nie kupuje twojej argumentacji. fotek podrobek i og tez nie potrzeba, bo dobrej jakosci fotki kazdego nowego modelu masz na wiekszosci blogow o butach do kosza. forow z rozpoznawaniem fake'ow i sciagami jak rozpoznawac fejki tez jest kilka wiec bez tego mozna sobie spokojnie poradzic.

 

twoj brat ma, ty masz, do tego okazuje sie, ze masz fejki koszulek i pewnie na 1 sztuce sie nie konczy. nie wiem, nie wnikam, coraz mniej mnie to obchodzi i coraz bardziej krystalizuje mi sie ta sprawa w glowie, pewnie podobnie jak wiekszosci tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eazy, sory ale nie kupuje twojej argumentacji. fotek podrobek i og tez nie potrzeba, bo dobrej jakosci fotki kazdego nowego modelu masz na wiekszosci blogow o butach do kosza. forow z rozpoznawaniem fake'ow i sciagami jak rozpoznawac fejki tez jest kilka wiec bez tego mozna sobie spokojnie poradzic.

 

twoj brat ma, ty masz, do tego okazuje sie, ze masz fejki koszulek i pewnie na 1 sztuce sie nie konczy. nie wiem, nie wnikam, coraz mniej mnie to obchodzi i coraz bardziej krystalizuje mi sie ta sprawa w glowie, pewnie podobnie jak wiekszosci tu na forum.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

To nie jest moj argument , kiedy o tym pisalem i chcem dotrzymac slowa , pisalem ze zamawiam je dla siebi i pokaze fotki tych fakow tutuaj , jeden forumowicz mnie wtedy poparl i chcial zobaczyc , Dlatego chcem tak zrobic , jezeli uwazacie ze jest to nie potrzebne to nie zrobie tego .

 

Co sugerujesz koszulkami ? ze mam fake nie rozumiem ?

Suderujesz ze bede sprzedawal te fake ?

 

To ze mam dojscie to nie znaczy ze mam zamiar cos takiego robic .

Tak sie sklada ze przyszla mi paczka z US z 40 oryginalnymi jerseyami , same swingmany , kilka sztuk spodenek i 1 autentyk i sa one OG w 100% , tylko jeszcze nei bylem u celnikow odebrac !

 

A co do fake koszulek , to poprostu na paczatku mojej przygody z jerseyami tak sie sklada ze mialem same fakei , nie znalem sie tak dobrze , kupowalem sobie tanio , wszystko wygladalo super ! Do czasu kiedy nie poznalem to forum !

 

NIe wiem co mi sugerujesz ? mam zamiar chandolwac Oryginalymi jerseyami na allegro , co zobaczysz jak wystawie na dniach .

 

I co ma do tego moj brat jego fake i moje ? to moja sprawa ze sobie kupilem nieoryginalne buty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie wnikam, coraz mniej mnie to obchodzi i coraz bardziej krystalizuje mi sie ta sprawa w glowie, pewnie podobnie jak wiekszosci tu na forum.

Cała sytuacja dziwnie wygląda, nawet bardzo.

Niby nie ma funduszy a kolega zakupił 40 swingmanów.

 

Zwykle eazyonee pyta richiego i bb2 o radę czy dana koszulka jest oryginalna.

Ostatnio na pytanie @jestrab o oryginalność jego swingmana(którego kupił u osoby z czarnej listy) wyżej wymieniona dwójka twierdzi, że jersey jest nieoryginalny.

Natomiast eazyonee twierdzi otwarcie, ze są w błędzie i jest to oryginalny swingman.

 

Moim zdaniem coś dziwnego i obym się mylił, że wkrótce na allegro pojawi się nowy nick, który sprzedaj dużą liczbę nieoryginalnych swingmanów. Tego sobie, użytkownikom tego forum i fanom NBA życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, ja nawet nie wieidzlaem ze to gosciu z czarnej listy ma !

 

Jak widac koles ten jersey ma oryginalny !

 

A co do funduszy , to jest moj inwest , i chcecialbym na tym zarobic zeby miec na zycie kolego .

 

 

Nie martwcie Sie , widze ze juz mnie posadzacie o wałki ,

Jersye bede sprzedawal z mojego konta oczywiscie ! i Beda one Oryginalne o czym sie przekonacie . Wiec prosze nie obrazajcie mnie .

 

A co do tamtego jerseya , to naprawde wszystko wyglada dobrze , nigdy nie widzialem podrobki z metka oryginalna adidasa wewnatrz , taka sama jak jerseye od fullmona i jerseye z footlockera . maja nawet swoj kod .

 

 

P.S , z tym ze pytam BB2 czy Richiego , bo nie znam sie tak dobrze na autentykach i M&N , to sa chlopaki ktorzy od lat to wałkują , ja natomiast tak jak mowie mialem bardzo duzo swingmanow oryginalnych i nie oryginalnych . Dlatego uwazam ze temten jersey jest jak najbardziej Og , Do wszystkich ktorzy maja jakies jersey od fullmona (swingman) porownajcie sobie ze wyszstko jest takie same jak w tym Garnecie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.