Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś zna jakiś sklep we Wrocławiu gdzie jest jakiś wybór nowych modeli i możliwość przymierzenia? coś w stylu Distance w Poznaniu, choćby połowa tego...

Tak dobrze zaopatrzonego sklepu jak Distance niestety nie ma we Wrocławiu najlepiej tak jak kolega wcześniej napisał przejść się do Foot Lockera w Pasażu Grunwaldzkim,całkiem niezłą ofertę miał sklepik niedaleko Renomy - Fresh Kickz ale z tego co rozmawiałem parę tyg temu z właścicielem będą się stamtąd przenosić także nie wiem czy to jeszcze aktualne

 

 

z okazji zbliżającej się premiery XX8 Jordan Brand przygotował fajną kampanie wypuści wszystkie dotychczasowe modele w dominujących barwach nowego dziecka JB czyli Black/Neon Green http://www.ajxx8.com/stories/

nie powiem jakościową wyglądają naprawdę dobrze(III WC z 2011 przy tych wyglądają jak jakiś żart) parę bym z chęcią przytulił jak np te XIII

 

http://niketalk.com/content/type/61/id/248298/width/1200/height/1400/flags/LL

 

szkoda że nie trafia do szerokiej sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też śledzę dni do premiery ale bardziej właśnie ze względu na tą czarno - zieloną edycje wszystkich Jordan'qw - rewelacyjnie w tych barwach wszystkie wyglądają a w niektórych od nowa się zakochałem:II, III, IV, V, VII, X, XI, XII i XIV dla mnie miażdżą wszystkie dotychczasowe wydania :D

jak bym miał kasę i byłyby dostępne to kupiłbym całe to wydanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty Kolego opowiadasz ?!?

dziś też tam byłem i poza zwykłymi ogólnie dostepnymi modelami były Flighty w 3 kolorach, Melo M9 dwa kolory , Kobe 8 i 7, Jordany 4, 5, 7 Olimpijskie, 9 dwa kolory i jeszcze dwa modele ale nie znam nazw. W zwyklym najku z klasyków masz co najwyżej Air Maxy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chemis powiem Ci tak - z doświadczenia a gram już 20 lat ...

zawsze miałem problemy ze stawami skokowymi - kręciłem je na potęgę. Zawsze grałem w dobrych, wysokich butach z dobrym trzymaniem bocznym a do tego taki specjalny bandaż jeszcze stosuję bo stabilizatory jakoś mi nie leżą. Grałem w butach typu Jordan 12, 13, 7, Lebron. Mimo, że ciężkie i masywne jakoś psychicznie lepiej się czułem w takich. Ale ostatnio kupiłem Kobiaki bo były w promocji jednak z myślą o chodzeniu. Coś mnie jednak podkusiło i zagrałem w nich - chciałem sprawdzić dlaczego tak wielu kolesi na całym świecie gra w tych butach. No i oooo - teraz już tylko w nich gram :) są niesamowite - nie czuć w ogóle buta na nodze a do tego tak mobilne i lekkie, że głowa mała. Ja mam ponadrywane więzadła w lewym stawie po ostatnim urazie, naderwaną torebkę, boli jak diabli, ruchomość tez już nie ta sama ale Kobiaki robią robotę i nie chcę już w innych grać. Stopę owijam tym moim magicznym bandażem i już. Psychicznie tylko na początku jest słabo ale w grze zapominam o wszystkim tak niesamowite są te buty !!!!

A prawda jest taka, że kostkę jak masz skręcić to i tak skręcisz czy to w wysokim usztywnionym bucie, czy w japonkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja kupiłem też kobe i to w wersji supreme i grałem w nich około 5 razy i raz już miałem problem z kostką, a za drugim razem jakoś źle spadłem i teraz mam stope w gipsie bo coś zrobiłem ze śródstopiem. I dlatego pytam teraz o jakieś wysokie buty. Poważnie się zastanawiam nad lebronami 8ps. 9 lub X, ale oczywiście wolałbym mniej wydać niż 550zł za X. myśle jeszcze nad hyperdunkami 2012, ale tutaj obawiam się o tą pianke amortyzującą bo waże prawie 100kg i boje się żeby szybko się nie wyrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na dobrym trzymaniu kostki to Hyperdunk 2012 się nie sprawdzą. Góra buta jest bardzo miękka i nie stanowi prawie żadnego wsparcia dla kostki. Lepsze są Hyperfuse 2012, które dla mnie fajnie trzymają kostkę, chociaż sam raczej z kostkami nigdy problemów nie miałem, nawet grając w butach typu low (Kobe VI i VII). Lebronów żadnych nie miałem więc nie pomogę, chcę dopiero kupić Lebron X, ale to dopiero po tym jak dostanę w swoje ręce Kobe 8 :worked_till_5am:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście po ostrym skręceniu też szukałem butów wysokich lub dodatkowo wzmacnianych na górze i znalazłęm http://sportowysklep.pl/sklep.php?md=products&id_c=37&id_p=5461&name=buty-air-max-hyper hyperfuse z rzepem na górze i byłem bardzo bardzo zadowolony naprawde super buty bardzo lekkie z czasem fajnie dostosowuja sie do stopy i dość trwałe jeszcze mi powinny starczyć na sezon na betonie.

 

Teraz nie dawno skręciłem kostkę w meczu w tych http://www.basketzone.pl/towar.680.nike.air.max.shox.hyperfuse.hyperballer.html

niby też wysokie a jednak skrecona ale nie tak bardzo i mysle ze troche mnie uchroniły. Osobiscie jednak polecałbym te wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki uwierzcie mi, że but z kontuzją nie ma związku. To jest tylko i wyłącznie nasz komfort gry, mobilność, upodobania. Ja kręciłem staw skokowy w Jordanach 12 i 13 !!!!! Nie znam bardziej usztywnionych i stabilnych butów a trochę ich miałem i mam. Ostatnie moje skręcenie doprowadziło do ponadrywania ścięgien i rozerwania torebki oraz 2 miesięcy z nogą unieruchomioną a w sumie 6 miesięcy przerwy. Ważę 95 kilo i skręciłem nogę w Lebron'ach 20.5.5. Dodam, że zawsze mam zatejpowaną kochę do tego. I nic to nie dawało - jak krzywo wylądujesz, albo na nodze innego kolesia to but narciarski Ci nie pomoże. To jest moje zdanie poparte 20 letnim doświadczeniem na boisku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety słyszałem od znajomego, że co do huarache 2k4 to z wytrzymałością w nich średnio i po obejrzeniu recenzji tych butów upewniłem się tylko w tym. Chyba jednak zaryzykuje i wydam więcej, a kupie lebrony X bo wiele osób je bardzo chwali. Dzięki bardzo za chęć pomocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huarache to trochę pomyłka jako propozycja. One są butami za kostkę tylko z wyglądu...

 

????? http://www.eukicks.com/nike-sportswear-air-zoom-huarache-2k4-black-varsity-maize/ z wygladu i z budowy

 

moja kostka czula sie w nich bardzo dobrze , co do wytrzymalosci rzeczywiscie mozna miec do nich zarzuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki uwierzcie mi, że but z kontuzją nie ma związku. To jest tylko i wyłącznie nasz komfort gry, mobilność, upodobania. Ja kręciłem staw skokowy w Jordanach 12 i 13 !!!!! Nie znam bardziej usztywnionych i stabilnych butów a trochę ich miałem i mam. Ostatnie moje skręcenie doprowadziło do ponadrywania ścięgien i rozerwania torebki oraz 2 miesięcy z nogą unieruchomioną a w sumie 6 miesięcy przerwy. Ważę 95 kilo i skręciłem nogę w Lebron'ach 20.5.5. Dodam, że zawsze mam zatejpowaną kochę do tego. I nic to nie dawało - jak krzywo wylądujesz, albo na nodze innego kolesia to but narciarski Ci nie pomoże. To jest moje zdanie poparte 20 letnim doświadczeniem na boisku ;)

Generalnie się zgadzam - jak ktoś ma skręcić kostkę to sobie skręci. Aczkolwiek dodałbym tylko, że w niektórych butach jest o to łatwiej, a w niektórych trudniej. A jak już skręcisz, to dobry but może zminimalizować obrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.