Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze panowie, czy ta technologia w butach jest coś warta? Bo osobiście sceptycznie jestem do tego nastawiony. Wypowie się ktoś obeznany, o faktycznych właściwościach obecnych systemów technologicznych w obuwiach. Miło by było, gdyby ktoś opisał, które z nich faktycznie działają, a nie są jedynie marketingowym chwytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_M jeśli chodzi ci o amortyzację, to tak, te technologie są naprawdę warte pieniędzy jakie trzeba wydać na buty z czymś takim. Po długim graniu idzie odczuć dużą różnicę w samopoczuciu stóp między butami bez amortyzacji a takimi z Zoomem albo Lunarlonem. Oba są bardzo fajne, Zoom wydaje się dla mnie bardziej sprężysty, jeśli ktoś nie miał butów z taką amortyzacją to polecam obie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie chodzi o to jakie te buty mają systemy, tylko o to jak romiarówka GS jest wykonana wzgledem meskich butów.

 

jak wziąlem do reki kobe 7 to o ile materiały i góra buta są te same( sam krztałt jest trochę inny) to podeszwa to jakis dramat.

 

a ja niestety przy wzroscie 170 waze srednio 80kg i jak pobiegam troche w zwyklych trampkach to kolana i cale stopy bola.

 

orientuje sie ktos moze dlaczego jedne modele sa normalne i sa male meskie rozmiary a inne sa od 40-41( ja mam 38,5-39)

 

a te miejsze to walsnie GS`y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to w przypadku tych Kobe VII faktura buta powinna być "wężowa", a nie takie pasy, jak są w aukcji wyżej. Autograf Kobe z tyłu powinien też być chyba nieco niżej. Z resztą but wygląda na wykonany z tandetnej jakości plastiku, a na podeszwie też powinno być jakieś większe logo nike'a, bądź black mamby, to tak na oko, co ja laik mógłbym powiedzieć. Resztę dopowie bb2 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arkadiuszxx wydaje mi się że lebrony mają twardszą gumę na podeszwie niż kobasy vii przez co dłużej wytrzymają, ale głowy nie dam bo lowów lebrona nie miałem w reku i nie wiem czy różni się czymś od zwykłych dziewiatek. poza tym jak brać jakieś nowe buty kobe-go na zewnątrz to tylko z xdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chodzenia spoko do gry na betonie już gorzej , Lebrony 9 w wersji low w przeciwieństwie do swojej podstawowej wersji air maxa maja na całej podeszwie na co dzień daję to mega komfort ale na betonie łatwo je szybko zajechać jako że ten air max nie jest niczym osłonięty a podeszwa nie jest przystosowana do takiej ekstremalnej nawierzchni.Kobe jak mają dłużej posłużyć to też tylko z xdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić te xdr ?

Mają posłużyć mi rok jak każdy but :) Po tym czasie klasyczna podeszwa zwykłych butów nike jest już w kiepskim stanie, ale da się wciąż używać. Więc taka podeszwa kobe VII powinna być chyba wytrzymalsza. W recencji mówili, że poprawili to względem poprzednich modeli.

 

Może jakieś inne propozycje butów do gry na betonie i chodzenia ?

 

edit. http://www.1sport.pl/produkty-339179,buty.nike.air.max.dominate.xd.htm a ten wynalazek ? Nie umywa się do siódemek albo lebronów ?

Edytowane przez arkadiuszxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję zakup nowych butów do koszykówki. Gram około 9 lat czyli od 11 roku życia.

Dokładnie rok temu skręciłem sobie kostkę w butach nike hyperfuse. Spodobał mi się buty Nike zoom kobe VII , tylko nie wiem czy po skręconej kostce nie zdarzy się to szybciej w butach low niż w butach high. Mam 185cm i 85kg. Na buty mogę przeznaczyć 350+zł. Gram na 1,2.

 

Proszę o rady i polecajcie buty które uważacie za dobre

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.