Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

zoom kobe 8

o ile kobe VII to byl krok w tyl w stosunku do ZKV czy ZKVI

pod wzgledem wygody i ciezaru butow

o tyle Kobe8 to 2 kroki do przodu.

rzeklbym, ze kobe8, to najlepsze buty jakie mialem kiedykolwiek na nogach. a bylo tego sporo.

1. ciezar - najlzejsze

2. plastycznosc/gietkosc. but swietnie dopasowuje sie do stopy

3. wygoda- wkladka z lunaru, pierwsze wrazenie jest dziwne, bo wydaje sie byc sliska, jednak jest niesamowicie miekka, plastyczna (podobno po czasie formuje sie na ksztalt stopy, zwiekszajac uczucie... czucia buta) i po zwiazaniu buta uczucie mija, ciekawe jak sprawdzi sie w grze

4. podeszwa to poezja. miekkie, plastyczne, do tego guma, z ktorej jest zrobiona jest bardzo przyczepna i plastyczna (wiem naduzywam tego slowA). jodelka, po przejechaniu i przycisnieciu palcem odksztalca sie, do tej pory spotykalem jedynie twarda gume w butach gdzie byla "jodelka"

5. wentylacja w bucie na najwyzszym poziomie. moze nie na poziomie butow do biegania nike 5.0 ale jezeli chodzi o buty do kosza to jest numer 1. w porownaniu z plastikowymi i nieprzewietrznymi vii czy durantami, lebronami... przepasc

6. sa bardzo niskie. w zasadzie czlowiek czuje sie jak w trampkach ale w zadnym momencie nie ma uczucia, ze buty spadna. cholernie dopasowana cholewka(?) powoduje, ze czlowiek czuje sie jakby gral naturalnym przedluzeniu stopy, ktory swietnie sie formuje, odksztalca i wspolgra ze stopa.

5. wyeliminowano chyba 2 wady serii. dolna czesc podeszwy wydaje sie tak wtopiona w wyzsza, ze chyba nie ma mozliwosci by w ktoryms momencie sie odkleila (dzialo sie tak w V czy VII), natomiast matorial wzdluz laczenia z podeszwa, jest wzmacniany guma, wiec tez nie powinno nastapic rozerwanie materialu. zreszta zrezygnowano z pojeduynczych nitek na rzecz pasow (uzyto tego w venomenach, ktore swoja droa w kilku miejscach sa prototypem kobe8)

 

w piatek pojde w nich pograc na sale, w niedziele 1 mecz, wiec napisze cos wiecej ale poki co, same zalety. odstrasza jedynie cena w okolicach 600zl w PL ale porownujac do pozostalych modeli ZK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, ale moim zdaniem nie warte. Lepiej kupić 1 (jeden) but bez jakichś bezsensownych przekładek z których i tak wykorzystasz tylko jedną.

 

Za tą cenę +- masz takie zajebiste buty jak Lebrony 10, Rose 3, Kobe8, Soldier 6 czy Hyperdunki. Zależnie od pozycji na jakiej grasz wybierałbym coś z tej listy jeśli celujesz w obuwie z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek ktoś gdzie w Gdańsku można dostać fajne Air Maxy?

Nie wiem jakie buty tam sprzedają bo jeszcze nie byłem ale we Wrzeszczu na Manhattanie na pierwszym piętrze otworzyli niedawno sklep koszykarza może tam się udaj może coś ci podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś się orientuje odnosnie wykonania butów nike w rozmiarze GS.

 

chciałem kupić kobe 7 ale się okazało że nie mają one zoomm to samo jordan super.fly maja tylko z przodu, czy ktoś może orientuje się jak jest z przypadku hyperdunk 2011 low , albo hyperdunk 2012??

 

za to wczoraj kupiłem aj XI Bredy za 270zł - raz w zyciu oplacalo sie miec mala stope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.