Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie opylilem 1 pare , AJ3 Black Cementy , teraz obnizylem ceny wiec mysle ze ktos sie skusi.. ale bede na ebay wyrzucal na dniach wszystko jak mi AJ11 przyjda.

 

Te jordany za 500 co sa na allegro BREDY to fake ,

 

A co do wyprzedazy to jestem pewien w 99% ze wyprzedaze sa pod koniec roku ( dokladnie po swietach kilka dni przed koncem roku ) , FL wyprzedaje stara kolekcjie zeby zrobic miejsce nowej , nie koniecznie z tego roku , ale ubieglego sezonu jezeli im cos zostalo . oczywiscie nie wyszstko leci na wyprzedaz . Bo klasyka AJ Retro zostaje , ale jak widac 10 i 14 dali na promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbij tutaj http://butymarkowe.pl/ pewny sklep brałem stad ostatnio Bredy a tu masz do nich preorder http://butysneakers.pl/preorder/ nikt ci nie sprzątnie rozmiaru i może coś utargujesz

rahu nie miałeś problemu z kontaktowaniem się z nimi ? wysyłałem maile już i na adres preorder i na stronie butymarkowe i zero odpowiedzi z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak często są takie wyprzedaże w FootLockerze?

#Feanor zostały jeszcze jakieś Jordany w rozmiarze 44? Bo jak ja byłem to tam na stojaku nic nie było, ale tak samo miałem z Kobe 7 że na stojaku nie było a gościu z zaplecza przyniósł.

Na pewno X były ostatnie bo brałem niby ostatnią parę, XIV last shoty były też tylko 42.5 bo się pytałem o rozmiar bo je też chciałem a białe XIV to nie wiem, poza tym nie widziałem więcej Jordanów, ale też się nie wypytywałem o inne rozmiary tylko o swój. Zazwyczaj w sklepach są wyprzedaże po świętach - tak samo jest z footlockerem, robią miejsce na artykuły na kolejny rok.

#Sewer jest shipping do polski - patrz all "other countries"

http://www.footlocker.com/customerserv/help:shipIntlCharges/

Ale masz parę sklepów w Polsce w Warszawie, Krakowie, taniej Ci nie raz wyniesie przejazd pociągiem niż 40$/28% ceny towaru za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nike-air-jordan-xi-bred-cdp-oryginal-i2914620617.html

 

og? i ogarnia ktos jak to wydanie ma sie jakosviowo do tegorovznego?

og, generalnie Jordan coraz bardziej leci w c***a, w większości przypadków każda kolejna reedycja jest gorsza

od swojej poprzedniczki zawsze przecież można przyciąć na materiałach i staranności wykonania a ludzie

i tak to łykną bo to przecież JORDAN...więc myślę że masz swoją odpowiedź

 

 

rahu nie miałeś problemu z kontaktowaniem się z nimi ? wysyłałem maile już i na adres preorder i na stronie butymarkowe i zero odpowiedzi z ich strony.

mają chyba jakieś poświąteczne zawirowania bo też czekałem parę dni na odp napisz do nich jeszcze raz ewentualnie skontaktuj się z nimi poprzez fb'a

 

no i niestety tak jak eazyonee napisał nie będzie już rabatów i nie tylko w tym sklepie.Nike nie spodobało się preorderowe sprzedawanie ich ,,luksusowego produktu " po ,,promocyjnych cenach" i zabroniła takich praktyk na przyszłość jednocześnie podnosząc retail na nowe retra od JB.Mógłbym płacić więcej gdyby to przekładało się na jakość a nowe retra niczym nie odbiegały od swoich pierwowzorów niestety jest odwrotnie im większa cena tym gorsza jakość wykonania. Także życzę powodzenia Nike i Jordanowi w sprzedawaniu butów za grubo ponad sześć stów które coraz bardziej przypominają bazarowe fejki.

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam zbiorowego zamowienia na ftl bo narzuca clo:) zreszta z reguly narzucaja na wszystko co przychodzi bezposrednio ze sklepow z usa, chocby to byly 2 tshirty czy spodenki.

 

co do j'sowjak widac po ebayach czy nawet allegro, jest na nie popyt. ludzie placa po 400$ za bredy, retail w nike to bylo chyba 165$, buty sie rozeszly w kilka godzin, wiec nie widac powodu, dla ktorego nie warto tego sprzedawac jeszcze drozej

 

raz, ze zarobia wiecej a dwa, ze zlikwiduja troche odsprzedawanie tych butow na serwisach aukcyjnych. zreszta tu sytuacja wyglada tak, ze nike juz jakis czas temu chcial wprowadzic zakaz odsprzedazy swoich produktow na ebayu ale nie byli w stanie tego przeforsowac

 

co do tego co pisze rahu, podobno z reedycji na reedycje jest coraz gorzej pod wzgledem wykonania ale kto teraz kupuje j'sy do grania? do grania sa zoom kobe, lebrony, rose'y i inne hyperfusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og, generalnie Jordan coraz bardziej leci w c***a, w większości przypadków każda kolejna reedycja jest gorsza

od swojej poprzedniczki zawsze przecież można przyciąć na materiałach i staranności wykonania a ludzie

i tak to łykną bo to przecież JORDAN...więc myślę że masz swoją odpowiedź

 

 

Od kiedy Oryginalne XI maja tekturowe wkladki ? i ta metke 1985 ? Sorry ale nie zgadzam sie z toba jest to fake jak nic ! mam takie za 300pln caly czas dostepne . Wystarczy spojrzec na bok butow nie sa tak fajnie wyprofilowane jak oryginaly nie maja takich wglebien , a szczegulnie 1 wglebienia , tu akurat nie widac tego boku z Jumpmanem , mysle ze specialnie dal takie zdjecia gdzie nie widac strategicznych miejsc.

Edytowane przez eazyonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do j'sowjak widac po ebayach czy nawet allegro, jest na nie popyt. ludzie placa po 400$ za bredy, retail w nike to bylo chyba 165$, buty sie rozeszly w kilka godzin, wiec nie widac powodu, dla ktorego nie warto tego sprzedawac jeszcze drozej

 

raz, ze zarobia wiecej a dwa, ze zlikwiduja troche odsprzedawanie tych butow na serwisach aukcyjnych. zreszta tu sytuacja wyglada tak, ze nike juz jakis czas temu chcial wprowadzic zakaz odsprzedazy swoich produktow na ebayu ale nie byli w stanie tego przeforsowac

Pisałem głownie o sprzedaży w Polsce i fajnym podejściu sklepów do klienta które zostało ukrócone przez Nike

mam duże wątpliwości czy Jordany będą się u nas tak dobrze się sprzedawać za kwotę grubo ponad 600 zł.To ze murzaje w Stanach przyjmą od Jordana każda ilość retro niezależnie od jakości w to nie wątpię najlepiej o tym świadczą coroczne ,,cyrki" przed sklepami w USA przy okazji najgorętszych premier i tak jak piszesz ceny retro na ebayu.Same Bredy 11 sprzedały się podobno aż w 0,5 milionowym nakładzie (wiadomo gdzie najwięcej)

 

 

co do tego co pisze rahu, podobno z reedycji na reedycje jest coraz gorzej pod wzgledem wykonania ale kto teraz kupuje j'sy do grania? do grania sa zoom kobe, lebrony, rose'y i inne hyperfusy

No ale jakie to ma znaczenie ?Co z tego że technika poszła do przodu i są teraz lepsze buty do kosza to daje przyzwolenie Jordanowi do robienia bubli? Mówimy przecież o najdroższych butach sportowych na rynku i marce która chce uchodzić za ekskluzywną .Kiedy płacisz dwa razy więcej niż za inne obuwie chyba masz prawo oczekiwać nieco lepszego wykonania prawda? Z resztą pół biedy jakby nie wytrzymywały ciągłe katowania na parkiecie, Jordany są teraz w modzie i kupuje się je głownie do chodzenia na co dzień ale one nawet tego czasem nie wytrzymują .Wadliwe systemy, naturalne skóra zastąpiona jakimś świecącym się jak psu jaju materiałem przypominająca bardziej ceratę , odpryskująca farba , niechlujne wykończenia to są niestety rzeczy którymi coraz częściej raczy nas Jordan nie musisz w nich grać żeby ci to przeszkadzało.Mnie osobiście takie podejście zaczyna irytować na szczęście jestem ,,chory" tylko na parę modeli z czego większość już mam więc teraz się się mocno zastanowię zanim znowu wezmę coś od Jordan Brand

 

 

Od kiedy Oryginalne XI maja tekturowe wkladki ? i ta metke 1985 ? Sorry ale nie zgadzam sie z toba jest to fake jak nic ! mam takie za 300pln caly czas dostepne . Wystarczy spojrzec na bok butow nie sa tak fajnie wyprofilowane jak oryginaly nie maja takich wglebien , a szczegulnie 1 wglebienia , tu akurat nie widac tego boku z Jumpmanem , mysle ze specialnie dal takie zdjecia gdzie nie widac strategicznych miejsc.

Każde kolejne retra od Jordana zazwyczaj różnią się od siebie począwszy od bryły , użytych materiałach, poprzez wykończenie kończąc na pudle,prawidłach i dodatkach wiec zanim zaczniesz pisać ze to fejki odłóż swoje zeszłoroczne Bredy i zapoznaj się jak jak XI wyglądały w Countdown Package z 2008 bo o takich właśnie mówimy. Polecam jakieś porównania wszystkich reedycji Bredów na yt -sporo tego jest.To legity w dobrej cenie i jakości jak ktoś ma 44,5 to się nawet nie ma co zastanawiać tylko brać taniej nigdzie się wyrwie.

 

The Answer jak się zdecydujesz na te XIII napisz parę zdań jak z jakością i ogólnym wrażeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowisz ze to Og sa ? te z 2008 tez mialy taka metke na wkladnce 1985 ? no i te wkladki drewniane jak w fake'ch .

Wiec sugerujesz ze kupil te Bredy nowe w sklepie gdzies w 2008 i nie dostal Og pudełka i do tego tekturowe wkladki ?

Ja nie wiem jak mozesz stwierdzic ze to Og po tych slabych zdjeciach i to bez dobrych miejsc zeby cos wiecej powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te xi z countdown packa sa og, potwierdzam

a czy to tanio? nie sadze, mozna bylo kupic xi bredy taniej w preorderach w PL

a co do cdpackow, czytalem, ze wiekszosc modeli jest z duzo gorszych materialow

ale jak sie ma to do reedycji np tegorocznych xi, nie wiem...

 

dzis kupilem kobe8

wiec na dniach sie wypowiem co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.